Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzynnnka19lat

Czemu mnie rani zamiast olać totalnie

Polecane posty

Gość Katarzynnnka19lat

Nie jesteśmy parą,przyjaciółmi znamy sie od 2 lat spotkania przypadkowe blisko mieszkamy wiec czesto sie widzimy.On często mówi :powinnaś o siebie zadbać"ubierz sie seksownie" doradza.Na imprezie jak bylismy ze sobą tak mnie obejmował po przyjacielsku całował po włosach i poweidział "ty masz małe oczka ale i tak Cię kocham"Boli mnie to bo mi na nim zależy ale czuje że nie mam szans z powodu wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhh faceci są czasem jednak prości. Założę się, że on nie wie że to cię boli. Powiem mu coś, albo sama mu dopierdol, typu: "Hmmm ale masz wieśniackie spodnie". wejdź mu na ambicję tak jak on tobie. Może zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meridiowka
znajdz sobie kogos, fajnego faceta , zobaczysz ze wtedy ten przestanie gadac ze masz male oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam o sobie denne zdanie
i ci przysrywa ten mam kolege ktory czesto na sptkaniu komentuje moj wyglad mimo ze jestem ladna i atrakcyjna dziewczyna nigdy mi nie powiedzial ze mam np ladne zeby czy wlosy tylko gapi sie na mnie i doszukuje najmniejszych szczegolow ktore go raza ze kobieta to ma no "o rany ty masz wąsik" :D albo zaczal temat o tym ze mam grecki nos, na koncy dodal ze tak wogole to on nie lubi takich nosow ja sie wkurwilam i odpowiedzialam spokojnie:" a ty jestes lysy" . odrazu mu mina zrzedla i mysle ze juz nie bede mi dokuczal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
ale on nie ejst nastolakiem poza tym ja go olewałam od poczatku dałąm mu do zrozumienia że ja nie uwazams ie za piekna że jestem przecietna i go ignorowałam nie pozwoliłam na blizsze rozwiniecie sie tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalaa
No właśnie!! Dałaś mu do zrozumienia że nie jesteś piękna -> czyli masz kompleksy -> dlatego po Tobie jeździ bo wie że Cię to boli. Pokazuj mu że masz się za super piękność, czasami nawet przerysowuj swoja urodę (niejedna modelka chciałaby wyglądać ja ja). Gdy mnie ktoś kiedyś dokuczał odpowiadałam: widać że nie masz gustu, zazdrościsz mi bo też chciałbyś takie mieć itp. itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhdfjahdjasshda
bo moze nie dbasz o siebie:P a on chce byc taki opiekunczy i troskliwy ze ci doradza. a ze to facet jest wiec nie ma miejsca na subtelnosci. a to z tymi malymi oczkami to akurat fajne jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×