Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina26

Dziwny sms...

Polecane posty

Gość nieznajoma_888
A co do Halinki z gor, to wybacz mi ale uwazam ze Ty tez jestes z niezlym kretaczem.. Tak mi sie wydaje, szczegolnie po Twojej ostatniej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z gór
Nieznajoma - wiesz, ja nie podejrzewam go o spotykanie się, bo na to napewno nie ma czasu, ale o jakąs internetową znajomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina26
to po jakiego diabla nie powiem narazie mala ide sie pobawic.... jejku ..uwazaja sie za twardzieli a nie potrafią przyznac sie do niczego zajebista odwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma_888
Aaaaa no mozliwe, to w takim razie nie powinnas sie bac bo takie internetowe znajomosci nie trwaja zbyt dlugo, gorzje jak nagle zacznie wyjezdzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z gór
Hmmmm, no nie wiem... Często związki się rozpadają z tego powodu, że druga osoba sobie flirtuje na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina26, oj, nie przesadzajmy - nie tylko faceci tak robią. Każdy w takiej sytuacji próbował będzie kręcić. Przeciez to naturalne (co nie znaczy, ze dobre czy moralne - to dwie różne sprawy) Nie po to sie flirtuje na boku, żeby się do tego przyznawać i mieć awantury ze strony "prawicy". No tak to niestety wygląda. Jest to chamstwo z jego strony, ale niestety bardzo logiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - chyba wierzymy po prostu w to ze to na pewno nie tak. na pewno on tego nie zrobił. a może zrobił i trzeba porozmawiać poważnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina26
jestem tak wkurwiona ze jakbym dostala go w swoje rece to bym go rozerwala. Odechciewa mi sie wszystkiego ale z drugiej strony gdyby nie ta pomylka dalej zylabym w nieswiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z gór
Najgorsze jest to, że faceci w takich sytuacjach robią z nas debilki, którym coś sie przewidziało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina26
Czuje sie poprostu jak idiotka, ktora nic nie zauwazyla szybciej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz, ja w ten sposob dowiedzialam sie ze bylam zdradzana. a zakochana bylam,,. o ludzie... mocno i wybaczylam, nie krzyczalam, wszystko sobie wyjasnilismy :) tzn on TLUMACZYL SIEl , juz prawie POWIEDZENIEM: to nie tak... szkoda ze po 3 m-cach było to samo.. ale to inna kwestia, nastepna dziewczyne ponoc tez zdradzal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma_888
I dlatego coraz bardziej zkazdym dniem doceniam wartosciowych facetow ktorzy sa w porzadku a wiem ze tacy istnieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najgorsze jest to, że faceci w takich sytuacjach robią z nas debilki, którym coś sie przewidziało" debilki robią z tych, które na to pozwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma_888
.. Co prawda nie mam takiego ale jak widze jak moja siostra trafila, doslownie dusza nie czlowiek, to zaczynam wierzyc w prawdziwa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina26
gdybym chciala sobie poflirtowac, zabawic sie powiedzialabym o tym aby nie ranic drugiej osoby, tylko dlaczego oni nie maja na tyle odwagi aby wydusic kilka slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napewno nie byl zart a pomylka, albo byl to sms do jego kolezanki , boi sie przyznac ze mowi do niej skarbie....bo mozesz byc zla....albo kogos ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najgorsze jest to, że faceci w takich sytuacjach robią z nas debilki, którym coś sie przewidziało" nie sądzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdybym chciala sobie poflirtowac, zabawic sie powiedzialabym o tym aby nie ranic drugiej osoby" "nie sądzę" do tego zdania się to odnosiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina26
wiem ze najgorszy czas dopiero przede mna, mamy wspolnych znajomych, zaplanowana datę ślubu. Jednak wiem, że lepiej pomęczyć sie teraz niz pozniej cale zycie, nie miec do drugiej osoby zaufania, życ w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z gór
A ja sądze, bo mam przykład ze swoim facetem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina26
Klaudka 27 uwież, że bym sie przyznala do tego, a to dlatego, że raz juz tak zrobilam, nie chcialam oszukiwac drugiej osoby, jestem zdania, że jezeli ktoś jest zdolny do zdrady (tylko sie całowałam) to powinnien także miec odwagę sie przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z gór
Malina - może rozmowa wszystko wyjaśni, nie ma co panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z gór
Nie, wręcz przeciwnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina26
halina_ wiem co powie... skarbie nie znasz sie na zartach to naprawde sms do Ciebie, Ciebie kocham i ........... takie tam sciemy. Juz w nic nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z gór
Hmmmm, nigdy nie było u Was takich podejrzliwych sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z gór
Podejrzanych - miało być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina26
jezeli ma sie zaufanie to nie ma podejrzen, ufa sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×