Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotka963

DIETA na poważnie!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a spojrzenia facetów, którzy sie zatobą oglądają hihi super uczucie, a teraz może nie jestem jakaś gruba ale nieczuje sie dobrze tak jak wygladam, a jak człowiek szczuplejszy to i jakiś pewniejszy siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo!! moja pewność siebie bardzo wzrosła jak w wakacje byłam szczuplejsza :) chociaż zostało z niej co nieco do teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt ja to samo. tez nie jestem jakas gruba czy cos. bo mam niby idealna wage ale wiesz ja tez sie wlasnie zle czuje w tej skorze. wolalabym troche jeszcze schudnac do memntu kiedy bede sie idealnie czuła i nie miala zadnych zarzutów wzgledem mojego wygladu...wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że czeka nas nagroda za te wszystkie wysiłki :) piękne ciało i wszyscy chłopacy dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bardzo lubię rozmowy z Wami :* a co do chłopaków to możemy wybrać nawet dwóch.. albo trzech :D oczywiście najlepszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niestety muszę rano wstać, ale położę się dopiero koło 12. Wyspałam się w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja naszczescie dzisiaj nie musialam gonic do szkoly bo mam na 11 i tylko 3 lekcje ale za to wieczorem na hiszpański ide a tak mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dopiero co wróciłam ze szkoły i padnięta jestem, a jutro rano znowu do szkoły trzeba jechać dobrze chociaż że dzisaj zmiana czasu to pospie dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście weekendy mam wolne. Jakoś nie wyspałam się mimo zmiany czasu. W sumie, to ja mogłabym cały dzień spać i wciąż twierdziłabym,że się nie wysypiam;) Postanowiłam rozpisać sobie moją dietę na przyszły tydzień i ściśle trzymać się planu. Będę Was informowała na bieżąco jak mi idzie i w przyszły piątek wskoczę na wagę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi dobrze mija. schudłam w tamtym tyg. 2 kilo ale wczoraj mialam imprezke i troche wypilam wiec mozliwe ze mi waga troche podskoczyla chociaz wogole tego nie czuje:) ale za to nic nie jadłam pozniej mimo ze po alkoholu zazwyczaj chce sie jesc. naszczescie ja tak nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka laski:* mi idzie nawet spoko. Dziś oddałam krew więc nawet nie mam ochoty na jedzenie :D do piątku dieta, ale w piątek wieczorem jak zwykle ostro imprezuję... Jak u Was :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko! zapomniałam pogratulować straconych kilogramów! 🌼 owacje na stojąco !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:* hi hi:) ja miałam w sobote przerwe a teraz znowu jestem na diecie no i pewnie w weekend znowu bedzie jakas imrezka wiec wiadomo... przez ten czas nie schudne hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhh Stokrotko przeraża mnie mój wielki brzuch! :( a tyłek jeszcze bardziej. Dziś zjadłam 4 czekoladki (kasztanki):/ ja nie mogę... właśnie skończyłam biegać (20 minut). Nie wiem czemu tak krótko. Tłumaczę to sobie osłabieniem po oddaniu 0,5l krwi;) ale to chyba nie to. Nie wejdę w piątek na wagę tak jak planowałam. Boje się, że zobaczę 60 albo 59 :/ ehh... ciężkie jest życie spaślaka :D teraz postaram się regularnie biegać i robić brzuszki. OBIECUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie mi tez sie zdarza podjesc np. czekoladki albo cos ale na tym sie swiat nie konczy. a moze wlasnie schudlas tylko tobie sie wydaje ze nie? tak jak u mnier bylo ostatnio hi hi:) a jak zobaczysz np. wieksza wage bd miala wieksza motywacje zeby sie odchudzac skutecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz racje... ale jak zobaczę olbrzymią liczbę na wadze to chyba sobie nią strzele! jaki ze mnie matoł:/ widzę przecież jaka spasiona jestem, a i tak sobie podjadam. Jakie to głupie, że jedzenie mną rządzi. Dobra, już sie nie wylewam. Trzeba wziąć sie w garść, a nie oszukiwać samą siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie ja mam to samo. tez widze jaka jestem gruba a i tak podjadam bo nie moge bez tego życ!!!!!! hehe;) ale zawsze mam nadzieje na lepsze jutro a nuż sie uda nic nie podjeśc hi hi:) ale trudno jest nikt nie powiedział ze bedzie łatwo z czasem wkońcu sie uda nie da sie tak ze od razu zmienisz swoje nawyki żywieniowe tak to by bylo za łatwo:) chociaz ja bym nie miala nic przeciwko takiemu czemus. ps. jest ktos dobry z rosyjkiego na tym forum?? pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sorry że nie odzywalam sie ostatnio ale jestem ostatnio zawalona pracą na maksa, Cały dzień w pracy a wieczorem już niemam siły na nic tylko spać. Ale od jutra ma więcej wolnego wiec zaczynam znowu ćwiczyć, z dietą całkiem nieźle mi idzie, nie było żadnych poważnych grzeszków ale co fakt troszke więcej jadłam. Waga naszczęście nie poszła w góre tylko stoi w miejscu. Dzisiaj jedynie troszke hula-hop pokręciłam na więcej niemiałam siły. Buziaki trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Bombonierko widzisz jakies efekty po zabawie z hulahop:)? ja zupelnie o nim zapomnialam. Dzis do swoich biegow (30min) dolacze jeszcze hulahop(60min) :) Dzis na sniadanie wypilam mleko,wiec dzien zapowiada sie niezle. Planuje jeszcze o 12 zjesc jablko i marchewke, o 15 owsianke lub jakies warzywka, a o 18 jogurt naturalny lub koktajl truskawkowy(na jogurcie nat.) Zycze milego dnia =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej narazie nie widać żadnych efektów po hula-hop ale i mało kręciłam to sie nie dziwie, pierszego dnia tak pokręciłam że narobiłam sobie ogromnych siniaków i dopiero wczoraj dałam radę znów kręcić. Dzisiaj nie było hula-hop ale poćwiczyłam 2 godz- 1,5 rowerek i 30 min brzuch. Okropnie sie zmęczyłam ale jestem zadowolona. Dzisaj zjadłam Śn- koktajl mleczny - jabłko i kanapke z waza obiad- ryż z warzywami i kurczakiem - jabłko i kakao -kolacja- kawałek ciasta, pierś z kurczaka pieczona i sałatę Dzisiaj moja mama piekła ciasta i niedałam rady sie powstrzymać i zjadłam kawałek, niewiem jak wytrzymam przez kolejne dni tyle pyszności ma być :-). Chyba zrobie sobie w sobote dzień bezkarności i bede jadła wszystko na co mam ochotę tylko że w umiarkowanych ilosciach. Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry pomysł wkoncu nie mozna wszystkiego sobie odmawiac:) mi dieta idzie jako tako. moje głóne cwiczenia to bieganie od szkoły na ang. i do domku aa potem z psem hi hi na cwiczenia nie mam za bardzo sily:) kurcze ale ja za chiny nie moge sie nauczyc krecic hula hopem jak wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombonierko, mysle, ze mozesz sobie jeden taki dzien zrobic. Ja dzis zjadlam 2jablka, 2pomidory, 300ml mleka, 150g twarogu i 4 pestki dyni:p co do krecenia hulahopem,to ja stoje w niewielkim rozkroku i szybko kiwam sie na boki hehe. To nic trudnego. Ja dzis cwiczylam tylko 20min. mam straszne zakwasy na lydkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×