Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Made in Poland

W jakim wieku przeżyliście swój pierwszy raz??

Polecane posty

Gość Made in Poland

Cześc. Mam 16 lat i jestem (jeszcze??) prawiczkiem. No właśnie. wiele razy słyszałem albo czytałem wypowiedzi o uprwaianiu sexu w wieku 14-15 lat... troche sie martwie bo nie chce być zbyt długo prawiczkiem, dla chłopaka to krępujące, a na razie nie zapowiada się na to... A jak jest/ było w Waszym wypadku :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę znudzone
20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj braciszek ma 19, niedlugo 20 i jest prawiczkiem i nie wstydzi sie tego bo chce poczekac na odpowiednia osobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nototerazja
Ja miałam 17 lat, mój mąż (wtedy jeszcze chłopak) miał 21 lat. Może dla jednych to wcześnie ( chodzi mi o moje 17 lat) ale co z tego, skoro itak teraz mój tamtejszy partner jest moim mężem już od 4 lat, dopiero teraz spodziewamy się dziecka i co by to zmieniło, gdybym straciła później dziewictwo? Dodam, że mój brat ma 30 lat i do tej pory jest prawiczkiem :) Więc w tym temacie naprawdę różnie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Nie masz sie czym martwić, statystyczny wiek inicjacji seksualnej w Polsce to 20 lat dla faceta a 18 dla kobiety. Wiec masz jeszcze troche czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windex
ja mialam prawie 19, a moj obecny facet - 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nototerazja
No faktycznie, kobiety to kurwy i rzeczywiście puszczają się coraz wcześniej, byle z kim i byle jak.... Ja jestem tego najlepszym przykładem :) Zrobiłam to wcześnie a osoba z którą to zrobiłam jest moim mężem. Dziecko sobie zaplanowaliśmy a nie wpadliśmy. No i faktycznie, to że zrobiłam to w wieku 17 lat oznacza, że jestem kurwą.... Gratuluję inteligentnego myślenia. Zapamiętaj sobie, że nie wkłada się wszystkich do jednego worka! Aczkolwiek przyznam Ci rację, że jak widzę co się dzieje teraz z 15 - 16 latkami to aż mi się niedobrze robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy z nich
ja miałam 13 lat i trochę bolało teraz mam 18 i już mi się seks trochę znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nototerazja
Moim zdaniem to czy kobieta jest kurwą zależy nie od tego w jakim wieku straciła dziewictwo tylko od tego z iloma facetami się puszcza i jak do tego podchodzi. Kurwą nie jest dla mnie kobieta, która zrobiła to w wieku 15 lat z jednym facetem, za to totalną kurwą jest kobieta, która w wieku 20 czy 25 lat puszcza się co tydzień z innym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja straciłam dziewictwo w wieku 21 lat. Nie bój się facet prawiczek to nie taka rzadkość i żaden wstyd. Jak dla mnie to duża zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol
miałam 16 lat a właściwie 16,5. byłam bardzo dojrzała jak na swoj wiek i zrobilam to z miloscia mojego zycia :) minelo pare lat i kochamy sie jeszcze mocniej, takze nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona xxx
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 11 lat
i wcale się tego nie wstydzę. Byłam z tym chłopakiem przez 6 lat. On 7 lat starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klerr
ja mam 25 i jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17. To nie był mój jedyny partner. Nie wstydzę się tego, trochę żałuję, ale co to zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilon
ja wlasnie nie wiem bo zrobilam to w wieku 19 lat ale teworetycznie te 8... bo sie bawilam z kolega w doktora i mi włożył ale my nie wiedzielismy ze to seks ale mimo wszystko mialam w pochwie penisa w wieku 8 lat ale nie traktuje tego jak strate dziewictwa tylko niewiedze teraz sie z tego smieje:D ale partner tego nie wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 23
i co z tego że nie odrasta? jakby straciła rękę czy nogę to możnaby sie przejmować ale błonę? w cipce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×