Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tolalola

moj facet ma dzisiaj naprawde tragiczny dzien

Polecane posty

Gość tolalola

jak go pocieszyc?podniesc na duchu?macie moze jakis pomysly na ciekawa niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolalola
moze kupi mu jakas fajna kartke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zrobimy mu masażyk a potem pójdziemy z nim do łózka kolor skarpetek tez mamy MY mu wybierać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejslt
naszykuj mu super kapiel taka goraca zaopiekuj sie nim mow mu pocieszajace zeczy ze go kochasz i przytulaj i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
przytul sie do niego jak wróci, kup mu piwa i milcz z Nim albo rozmawiaj zalezy jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolalola
nie,zawsze nosi czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadfds
"tragiczny dzień" a "ciekawa niespodzianka"... heh... jakoś to nijak do siebie nie pasuje, albo użyłaś słowa "tragiczny" z przesadą, albo jesteś szurnięta skoro sądzisz że pasuje robić "ciekawą niespodziankę" w tragicznym dniu i że miałoby to pozytywny sens no to może napisz najpierw o co właściwie chodzi bo tragiczny dzień to kojarzy mi się z jakąś śmiercią czy innym prawdziwym dramatem i pewnie innym też skoro przezornie nikt nic nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolalola
szkoda mi go,bo to on zawsze mnie wspiera,to ja zawsze narzekam,chcialabym mu pokazac,ze moze na mnie liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolalola
tak,uzylam tragiczny w sensie do dupy,zly,sorry jesli cie wprowadzilam w blad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadfds
A, czyli ciężki dzień i miły akcent w tym dniu? No to co innego! Wszystko można zatem, tylko pamiętając że on może być zmęczony... Prawdę mówiąc w takich przypadkach piwo i pieszczoty, smaczne jedzenie i odpoczynek może nie są bardzo niespodziewane, ale za to chyba najbardziej pożądane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolalola
tez tak myslalam:-)ugotuje mu cos,a pozniej zrobie masaz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×