Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zebra z klasą

najbardziej oryginalne/śmieszne nieprawdopodobne kłamstwa jakie usłyszeliście

Polecane posty

Gość mogłabym ale po co
Pisać i pisac o wymyślnych kłamstwach mojego byłego, ale tylko jakoś samym faktem się denerwuję, że dawałam się na nie nabierać :( Heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mojego obecnego... na początku naszej znajomości. Ja stałam w oknie, On na przystanku na przeciwko, z kolegą, choć powinien być w zupełnie innym miejscu. Ale to nie był On... długo mi to usiłował wmówić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja siostra
o lasce która w rzeczywistości była jego "drugą dziewczyną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze nie może się spotkać bo się musi uczyć a potem idzie do siostry. W praniu wyszło, że to był basen z koleżanką :O tylko ,ze to nie było wcale smieszne... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ex(i całe szczescie ze juz ex) w czwartek zapewniała mnie ze jedziemy w sierpniu na wakacje..po czym w sobote była juz w szwecji z innym kolesiem...buhahahahah...zgłosiłem kłamstwo do nagrody "złotego kawalarza" :D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
ooo brat niezdzwiedz! szukalam Cie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden chciał się odmłodzi
o jakieś 8 lat, choć wyglądał na swój wiek. Twardo stał przy swoim, ale i tak się wydało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
brat niedzwiedz przesadzasz moze istotnie chciala wrocic ze szwecji na wasze wakacje? a ty od razu uznajesz to za klamstwo. swiat teraz stoi otworem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawałek apatii
dwa ii 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Mi mój też usiłował wmówić że jest w mieszkaniu z którego ja właśnie dzwoniłam, nie zastawszy go. Oczywiście wmawiał mi też, innym razem, że wypił tylko 3 piwa a cuchnął jak gorzelnia. Wreszcie przyznał że owszem, były trzy piwa ale do tego jeszcze ćwiartka wódki (zamierzal to przemilczeć więc nie uważał za kłamstwo). No i raz flirtował erotycznie w necie, na forum czyli czarno na białym, z jakąś osobą pytając o jej \"futerko\", w tym pisząc że chciałby je... pogłaskać. Wmawiał mi potem że... naprawdę myślał że ona ma jakieś zwierzątko i chciał je zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws brat niedzwiedz przesadzasz moze istotnie chciala wrocic ze szwecji na wasze wakacje? a ty od razu uznajesz to za klamstwo. swiat teraz stoi otworem zws...ty chyba nie zrozumiałes/as tematu...wiec wyjasnie wprost:) dziewcze w czwartek mowi ze tak,ze jedziemy na wakacje razem:) mielismy ustalic w wekend termin wyjazdu na wycieczke zagraniczna gdzie po 3,5 roku spotykania sie miałem jej sie oswiadczyc tam,po czym w sobote napisała mi ze wylatuje do szwecji z innym..ten czwartek był ostatnim dniem jaki spedzilismy razem....po prostu tak wybrała a co za tym idzie skłamała.... i nawet jak by chciała wrócic to ja bym nteraz nawet z nia do tesco juz nie pojechał nie mowiac o jakimkolwiek innym wyjezdzie na szczescie ten etap mam definitywnie zamkniety ..i CHWAłA BOGU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowa magio, mnie najbardziej w tym jego dziecinnym kłamstwie przeraziło (właśnie tak, przeraziło) że on jest tak głupi że kłamie tak naiwnie i w żywe oczy lub że ma mnie chyba za osobę pozbawioną mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
niezla pizdzielica ta twoja ex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdregthjyk
hmmm...wyglądał młodo...miał 43 lata, ja widziałam, że 32...nie miał dzieci...potem okazało się, że dwójkę z pierwszego małżeństwa, z drugiego rzeczywiście nei miał...jedyne co mi nei pasowało, to przebieg kariery zawodowej....nauczyciel, doktorat przerwany, kilka lat w firmie jakiejs tam...ale i tak dąłam się nabrac...głupia byłam....:):):):):) Mało tego jeszcze próbowałam wybaczyć...ale...znudził mi się....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamać też trzeba umieć
:-) skuteczne kłamstwo świadczy o inteligencji co nie znaczy, że ja twierdzę, że należy kłamać nie ma nic gorszego jak ktoś kłamie i to głupio :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdregthjyk
miało być wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws niezla pi**zielica ta twoja ex a no widzisz...czasami jest tak ze myslisz ze drugiego człowieka znasz do konca:O a tu niestety zycie wryfikuje takie poglady...wiesz miałem dół ale krotkotrwały..pojawiały sie pytania,dlaczego ja i takie tam..:O..na dzien dzsiejszy jestem w nowym zwiazku i dziekuje opatrznosci ze wyszło jak wyszło teraz niz miał bym sie przejechac na niej za kilka lat w małzenstwie:O...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
mój ex jednej kolezance napisal ze jest pawel innej krzysiek, mi ze patryk, twierdzil ze byl w seminarium i mysli o powrocie( gadal non stop o sexie), o swojej bylej mowil ze jej nie kochal i nie chcial tego ciagnac, a w rzeczywistoci ona go rzucila jak sie dowiedziala o klamstwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxk
Ja znalazłam w jego telefonie numer na dziwki (sprawdziłam w gazecie) a on jak by mógł to by mi wmówił że to nie jego telefon... Smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×