Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brylka....

co byście o tym pomyslały?

Polecane posty

Sorki, sorki ale to dla mnie fundamentale. Czytanie czyjejś korespondencji to nie tylko naruszenie prywatności, naruszenie prawa ale normalnie szczyt chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkatruskawka
to może daj sobie z nim na wstrzymanie, odseparuj się na jakiś czas i wtedy zobaczysz czy mu naprawdę na tobie zależy. A jak nie będzie nie będzie o ciebie zabiegał to chyba lepiej to zakończyć. Ty też masz prawo do miłości, do wzniosłych słów i zapewnień o miłości, nie pozbawiaj się tego. Jeżeli on cię kocha naprawdę musi to zrozumieć, że ty nie jesteś tamtą i masz swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie jest kwestia wiary. mam swoje zasady i na tyle woli by ich przestrzegać. ja notorycznie natykam się na korespondencję mojego obecnego partnera, co prawda nie papierową tylko wirtualną (on zostawia na moim kompie zalogowana pocztę, otwarty program pocztowy, zalogowane gg itp) i nigdy nie przyszło mi do głowy sprawdzać od kogo ma maile, albo co gorsza ich czytać. prywatność jest prywatnością. nie grzebiemy sobie ani w skrzynkach pocztowych, ani w pudełkach z pamiątkami choć jedno i drugie jest dostępne dla nas obojga. nie pierwszy raz się spotykam na kafe z ludźmi, którzy w tym temacie nie mają zasad, ok to ich styl, ale nie lubię gdy zakłada się że wszyscy inni postępują tak samo. dla mnie zaufanie, zasady i spokój ducha są ważniejsze od pustej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×