Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynkatakajedna

Możecie podpowiedzoec o co mu chodzi????

Polecane posty

Gość dziewczynkatakajedna
Dokladnie zgadzam sie z Wami - tylko w mojej glowie zrodzilo sie pytanie. Skoro bylam mu obojetna - przez pierwsze 2 lata- i mnie zdradzal to nie powinien za mna juz chodzic. Nie powinien. A on desperacko wlaczy. WIec czy mozliwe jest, ze zdal sobie sprawe, i nie zrobi juz tego wiecej. Z drugiej strony jak czytam to co napisalam, to mam obecnie myslenie naiwnej idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Hmmm na twoim miejscu wolala bym pocierpiec pol roku niz meczyc sie cale zycie z takim latawcem i cierpiec kazdego dnia zadreczajac sie myslami czy zdradzi lub ze zdradzil.. Sissy kazdemu nalezy sie druga szans hmmmm jak rowniez kazdemu nalezy sie szczerosc partnera w zwiazku, tylko dla czego to ona mam mu ja dawac? Bo niby panienki go pogonily i stwierdzil lepszy wrobel w garsci niz kanarek na dachu? A co to ona matka teresa z kalkuty jest ? Phi szanse mial jedna i wystarczy. Jak sama napisalas tylko jedna mu sie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkatakajedna
wlasnie tez mu to mowilam, ze 2 pierwsze lata zwiazku sa najpiekniejsze a on mnie zdradzal! to znaczy, ze wcale nie byl mna zafascynowany! A on twierdzi, ze nie mozna generalizowac, ze zawsz na poczatku jest pieknie a potem sie psuje. Czasami podobno jest odwrotnie i to jest wlasnie ten nasz przypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkatakajedna
aha o tych 3 zdradach dowiedzialam sie juz po zerwaniu. Zdradzil mnie - ja zerwalam, a potem wyszlo, ze byly oprocz tego jeszcze 2 razy. Nie dawalam mu 3 szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy zdradził
dziewczynkotakajedna, zrozum, że są na świecie faceci, którzy mają nawet żonę i dzieci, któymi nawet się zajmują dość dobrze, może je nawet kochają i to wcale nie przeszkadza im zdradzać ich np. przyokazji każdej delegacji :-O - i nigdy nie daliby żonie rozwodu ... bo ją kochają wg mnie to podobny typ - ja sobie nie wyobrażam, że mój by mnie zdradzał w tych pierwszych "najszczęśliwszych" miesiącach miłości W pewien sposób potrafię sobie wyobrazić, ze po 10, 15, 20 latach wygasa miłosć, pojawia się znudzenie i zdarza się zdrada - to jakoś mi się tłumaczy, ostatecznie - ale zdradzanie na tak wczesnym etapie to dla mnie dowód, aby takiego związku w ogóle nie zaczynać na poważnie. No, chyba, że macie po 15 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
jak ktos ma nature zdrzjcy to zdradzac zawsze bedzie, i pomimo ze na czas zauroczenia zawiesi swoje zdrady tak gdy przyjdzie codziennosc i rutyna wroci do swoich upodoban. Zauroczenie i euforia mijaja zostaje wtedy szacunek, zaufanie, milosc, przyzwyczajenie lub zobowiazania. Zauroczenie i euforia trwa przewaznie ok. dwoch lat. nawet 3 i 4 roznie to bywa. Dlatego wybierajmy wartosciowych partnero bo gdy minie czas eufori w ktorym zrobi sie wszystko dla partnera zostaje charakter i wtedy liczy sie to co czlowiek dla nas robi i jak nas traktuje. jesli z natury jest domatorem i czulym mezczyzna taki bedzie ale jesli lajdakz niego i babiarz to raczej eroci do swoich upodoban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkatakajedna
nie, mamy po 28 lat. Do bezedury: jak masz ze mnie szydzic to w ogole sie nie wypowiadaj. Zajmij sie swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak juz napisałam dla mnie ty byłas jak ten pan z miska ktory zawsze da mu jesc a inne jak przysmaki ktorych nie dostaje na codzien...Byłaś naiwna i robił cie w balona 2 lata to przy wiekszej ostroznosci da rade to robic nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy zdradził
Masz 28 lat, kobieto, odpowiedz sobie ile lat zamierzasz przy nim jeszcze stracić? Popatrz na swoich rodziców i na ich związek, bo człowiek podświadomie dąży do powtórzenia związku rodziców nawet, gdy jest on niedoskonały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkatakajedna
Moi rodzice sa razem 30 lat i moj ojciec nie zdradzal mamy. wiec to chyba nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkatakajedna
To kiedy mi przejdzie ta milosc. Dlaczego nadal kocham faceta, ktory okazal sie takim dupkiem No dlaczego?? Ja nie chce go juz kochac. Nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkatakajedna
Sek w tym, ze zawsze dbalam o siebie, teraz z nadmiaru czasu to juz w ogole jestem "wylansowana" ;)) i ciagle kogos poznaje i caly czas czuje, ze sytuacja jest dramatyczna bo nie moge go przestac kochac. Zycie jest okrutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy zdradził
moja przyjaciółka będąc w wieku 21 lat dowiedziała się, że ma przyrodnią siostrę 150km dalej w pewnej uzdrowiskowej miejscowości ... jej ojciec był super fajnym, kochającym mężem i ojcem ... to tak na marginesie ;-) Ale jeśli Twoi rodzice mieli udane małżeństwo to Tobie będzie łatwiej stworzyć podobne, też udane. Kiedy się odkochasz? Unikaj kontaktu jak ognia. Ja po jednym ex dopiero po roku poczułam namacalną ulgę, ze były jest mi nareszcie obojętny - ale ja jestem w ogóle długodystansowa pod względem uczuć. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy zdradził
A ta przyrodnia siostra, na którą tatuś cały czas płacił alimenty i dostawał listy na poste restante miała wtedy 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy zdradził
Żeby ci było łatwiej mów sobie, że to tylko taka chemia, to tylko kilka związków chemicznych w twojej głowie powstało i jak one wywietrzeją to ci przejdzie. Zauważ, że najbardziej zakochana jesteś w czasie jajeczkowania, a najbardziej trzeźwo myslisz przed miesiączką, gdy poziom hormonów gnających cię do rozrodu opada ;-) To tylko chemia i fizjologia ... to przejdzie. Spotkasz takiego co cię pokocha naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkatakajedna
ja tez jestem strasznie długodystansowa - i paradoksalnie strasznie wierna. jak sie zakocham inni dla mnie nie istnieja! Wiesz, to co piszesz pokazuje, ze nigdy nie ma gwarancji. Niestety! Druga sprawa, ze ja jestem osoba, ktora nie znosi kiedy nic sie nie dzieje, kiedy jest cieplo, milutko, ale nijako. Ciagna mnie w zyciu emocje i moze dlatego wybralam takiego chlopaka. W jakis sposob byl dla mnie wyzwaniem. Ale tez trasznie cierpialam. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkatakajedna
i jeszcze jedno - mialam takieg, ktory mnie kochal naprawde. naprawde mnie ochal. Ja tez go kochalam, ale potem mi przeszlo. zostawialm go. Areszte juz znacie. Poznalam swoja "wielka milosc". I teraz mam serce w kawalkach. Dzieki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhffree
po co marnować czas na kogoś kto już raz a nawet trzy razy zdradził??jak mu wybaczysz to zapewne zrobi to po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy zdradził
Skoro twój tato jest gościem ok, to radzę porozmawiaj z nim o tym. On ci powie jak mężczyzna i jednocześnie jak osoba najbliższa, która cie kocha. Warto porozmawiać z ojcem mimo, że pewnie ci wstyd, że cię zdradzono, ale to przecież nie twoja wina. Ojciec ci pomoże zapomnieć, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkatakajedna
mało rozmawiam na ten temat z przyjacilomi czy znajomymi Wole wypisac sie tutaj. Nie chce najblizszych ludzi meczyc moimi problemami. w koncu i tak sama podejme decyzje i tak sama wszystko musze przecierpiec. Z tata nie bede rozmawiam. nie lubi mojego ex, uwazal, se to nie jest prawdziwy facet - chociaz taki "meski" na zewnatrz. Nie podobalo mus ie w jaki sposb mnie traktuje i moj ojciec uwaza, ze dobrze, ze nie jestesmy razem. Moj rozum tez to mowi - serce niestety mysli inaczej.... Pierwszy raz w zyciu poszlam za rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy zdradził
"Nie podobalo mus ie w jaki sposb mnie traktuje" tato widział z boku więcej niż ty zaślepiona hormonami tato, to mężczyzna i pewnie wie jak prawdziwy mężczyzna powinien traktować kobietę ... czasem dobrze zastanowić się nad tym co nasi najbliżsi zauważają w naszym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedna
jeśli do tej pory Cię oszukiwał, to znaczy że uważa że to jest OK, poprostu będzie bardziej się pilnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczyć - nie wybaczyć? Najwazniejsza jest odpowiedź na pytanie: czy TY potrafisz sobie z tym poradzić? czy fakt że osoba którą kochałaś i której ufałaś zrobiła Ci takie świństwo - nie przeszkadza Ci? Czy będziesz mogła pójść z nim do łóżka, wiedząc, że niedawno \"pocił się\" tam z innymi... ja dałam szanse i mimo zapewnień, że kocha, mimo tego, że teraz jest \"cudowny\", żałuję, że nie podjęłam decyzji o rozwodzie te 10m-cy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×