Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdsh

co mam zrobic?

Polecane posty

Gość hdsh

on zostawil mnie dla innej po 4 latach bycia razem gdy mielismy sie zareczac pobrac itd. teraz jest z nia a ja odchodze od zmyslow. wiem ze milosc jest tylko jedna--co mam zrobic?jak go odzyskac?prosze o rady...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossssko
im mniej bedziesz sie nim interesowała tym on tobą bardziej.uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
ale nie moge- nie umiem......nie moge zyc bez niego....on mnie odwiedza caluje przytula placze mowi ze zaluje, ale wraca do niej........co robic nie umiem odpuscic. od czasu jak mnie zostawil moje zycie stalo sie wegetacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
i zaznacze jeszcze ze nie mam 15 lat i nie byla to licealna milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
pozwalam bo wierze ze kiedys wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
wiem to z autopsji, wiem że cierpisz życie nie ma sensu, ale czas pokarze ci co potrafi zdziałać. Możesz być jeszcze nie raz zakochana każda jest inna na swój sposób aż wreszcie znajdziesz tę prawdziwą. Tej miłości daj odejść bo jest bez wzajemności, ktoś kto kocha nie zostawia nie walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
szkoda twojego czasu zamiast poznac kogoś wartego Ciebie, tracisz czas na niekonkretnego chłopaka, gdyby mu na Tobie zależało starał by sie o Ciebie....a tak to sprawa jest prosta jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
ale ja jestem takim czlowiekiem ktory jak kocha to na zawsze......a on mnie zapewnia ze ja caly czas jeszcze w nim jestem.....ale wraca do niej. mamy wspolnych znajomych i wiem ze sa szczesliwi ale wiem tez ze on spotykajac sie z nimi jest nieobecny. wiem ze ja oklamuje by sie ze mna spotkac. wiec po co to roi skoro ma mnie w nosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
proszę, nie wmawiaj sobie, to jest jak zdrada jak się kocha to się nie zdradza, nawet jak go odzyskasz to zastanów się czy potrafiłabyś z nim być.Jak raz miał wątpliwości to moze mieć i kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
prosze pomozcie........wiem ze zachowuje sie jak desperatka....desperacja jest dla mnie to ze pisze o tym na jakims forum w necie ale ja naprawde nie umiem sie odnalezc i nie wiem co zrobic by wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
potrafilaym wszystko zapomniec i zyc dalej szczesliwie z nim........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana spójrz prawdzie w oczy
Nie zależy mu już na Tobie. Gdyby mu zależało, to byłby z Tobą, a nie z nią - proste. Nie okłamuj się, bo szkoda Twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
hdsh rozumiem Cie, bo znalazłas sie w nie ciekawej sytuacji,a le mowie jako osoba postronna, nie jest Ciebie wart. skad masz pewnośc że jeszcze oprócz was nie ma jeszcze trzeciej dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby Cie tak kochal odszedl by od tamtej chyba logiczne. Milosci nie ma jednej w zyciu, choc tak wydaje sie dlugi czas po rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hdsh - bo nigdy nie wiesz co Ci jest pisane. Ja wiem że to co napiszę teraz wyda Ci się kretyńskie. Postaraj się odzyskać równowagę. To potrwa, będzie boleć, będziesz płakać i tym podobne. Ale teraz jesteś tak naładowana że nawet nie wiesz co widzisz. Postaraj się odzyskać równowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
no ale po co to robi? po co przyjezdza? po co placze? po co mowi ze zaluje? po co caluje? po co przytula? po co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
ja bym sie bała drugi raz rezykowac z takim facetem....to nie jest facet ty;lko jakies rozkapryszone dziecko, tu jedna tam druga....szkoda mi was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana spójrz prawdzie w oczy
A dlaczego robi to po kryjomu? Czemu nie mówi jej, że jedzie do Ciebie, bo Cię kocha i chce być z Tobą? Nie zależy mu, ocknij się i nie pozwól sobą manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
teraz tak mówisz, uwierz byłam w podobnej sytuacji i myślałam podobnie, wiem że wtedy chce się słyszeć tylko jedno nie poddawaj się on na pewno wróci ale po co ma wracać, po to żebyś cały czas drżała czy znowu Cię nie zostawi, nie lepiej być z kimś kogo jesteś pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
gdyby kochal był by z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
tylko moje drogie to nie trwa od kilku dni tylko od 1,5 miesiaca. w tym czasie zrzucilam 10 kg, bo jesc nie moe wcale- tylko mysle o nim...w zyciu bym sie nie spodziewala ze cos takiego mnie spotka....jak jakas malolata stuknieta sie zachowuje.....tylko zastanawia mnie po co on to robi.....doskonale zdaje sobie przeciez sprawe z moich uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownie dobrze moge zadac Ci pytanie po co wiec jest z nia?? jezeli majac jedna kobiete spotyka sie z inna rownie dobrze moze miec 3. Skad wiesz ze nie bedzie ciebie oklamywal?? co ty jestes jego zabawka jak ma ochote to cie przytuli nie to nie. Niepozwalaj sie traktowac jak wyjscie ewakuacyjne. fakt co co ma odchodzic od tamtej jak ciebie i tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaa21
pierwsza spraawa ze zwatpił i cie zostawił...nie jest wart złamanego grosza a teraz oszukuje inna dziewczyne, ale wrócic do ciebie nie wraca. gdyby cie kochał czekał by az go przyjmniesza a nie zabawiał z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość nie jest jedna w życiu
kochana 1,5 m-ca to nic w porównaniu z moimi 4 latami a jednak żyję i jestem szczęśliwa oczywiście nie z nim. I wiesz co nic a nic nie żałuję że to nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak znam życie to obie się przejedziecie. Któregoś dnia zjawi się trzecia weźmie gościa za wszarz i i będzie skakał koło niej jak piesek. A Wy?? no cóż będzie płakał za Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsh
ale czy zadna z Was nie umie mi odpowiedziec na pytanie po co on to robi......skoro juz mnie zostawil to po co przyjezdza.....po co ja oklamuje (choc jej nie zaluje- malpy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×