Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ja czyli ona

Dobre skuteczne tabletki na mocne paznokcie!

Polecane posty

Gość gość
New nails jest ok, ale tak jak inne takie kosmetyki, trzeba stosować zgodnie z ulotką. Jeśli tylko będziecie dbały o systematyczność, to powinno być naprawdę w porządku. Nie mam żadnych problemów z płytką paznokcia od wielu lat - wszystko odmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vitabella, belissa, capivit ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy używać systematycznie dobrej odzywki i zrobicie to, co chcieliście. Paznolcie nie naprawią się od razu, wymagają czasu, ale docelowo wszystko jest naprawdę do zrobienia. To podstawowe kroki mają kluczowe znaczenie. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzyywajcie systematycznie new nails - wystarczy. Powiedzmy, że w bardzo krótkiem czasie zmieniłam sytuację - w tym momencie nie mamy problemów, płyta w świetnej kondycji i mocno odmieniona, więc chyba da się - bez cudownych metod, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie systematycznie dobrej odżywki to będzie o wiele lepiej - ale nie spodziewajcie się, że nagle z niczego płytka zrobi się super. Żeby było naprawdę dobrze, potrzebne jest sporo czasu, ale docelowo wszystko zdecydowanie do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna30
Zawsze miałam problem łamliwych i kruchych paznokci. Farmaceutka poleciła mi produkty z firmy Noble Health, bo mają naturalny skład i nie trzeba czekać długo na efekty. Wtedy odkryłam class a collagen i biotyne + krzem i zakochałam się w tych suplementach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decydujące znacznie ma odpowiednia i systematyczna pielęgnacja, w ciągu kilku tygodni samą odżywką new nails powinniście sporo zdziałać, ale oczywiście nie spodziewajcie się, że nagle natychmiast przyjdzie wam jakaś zmiana. To wszystko wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumkaa
Wychodzę z założenia, że nie trzeba od razu sięgać po suplementy, można wzmocnić paznokcie dobrą odżywką do paznokci. Od pewnego czasu używam systematycznie z Sally Hansen preparatu Miracle Cure. Bardzo wzmocnił moje paznokcie, zrobiły się naprawdę dwa razy twardsze. Paznokcie szybciej rosną, są twardsze i nie łamią się. Także płytka paznokcia jest bardziej gładka i lśniąca, zdecydowanie wygląda na zdrowszą. Poprawę widać już po kilkukrotnym zastosowaniu. Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Szybko wysycha i jest wydajna. Aktualnie nie mam już żadnych problemów z płytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dermatolog poleciła mi ziołowy suplement dermovital. Kupiłam na biovitalium24.pl bo mam tam sprawdzone naturalne produkty, nie tak jak w zwykłych aptekach. w dodatku przesyłka jest gratis więc mogę parę groszy zaoszczędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniarosiak
Z tabletek polecam revalid- pomaga mi na paznokcie,ale rowniez wlosy. Ale oprocz niego uzywam tez odzywki do paznokci z Eveline- tej 8 w 1. Stosuje ją prawie miesiac i juz zauwazylam, ze paznokcie rzadziej się łamią i jestem w stanie je zapuścic ( wczesniej musialam scinac na krotko, bo byly bardzo delikatne i ciagle sie łamały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zdrowo odżywiam i mam super paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perusiaa
a co sadzicie o suplementach bo teraz czytalam na jakims blogu ze np. oeparol z wyciagiem z wiesiolka bardzo dobrze wplywa na kondycje panzokci sa mocniejsze i nie łamią się tak często sądzicie, ze suplementy faktycznie moga dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera12
A próbowałaś może Look Up dostępny na stronie grinday.com. Jest to suplement w 100% naturalny także na pewno nie zaszkodzi organizmowi. Zresztą na stronie możesz przejrzeć skład który zawiera same naturalne i dobrze znane składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam minerałów probalance od zdrowienaplus.com i rowniez bylam bardzo zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvenia
na szczęście w dzisiejszych czasach dostępne jest wiele skutecznych suplementów moja propozycja to http://oeparol.pl/ bo przyjmuje regularnie i nie dosc, ze moje paznokcie sa mocniejsze i sie nie lamia to dodatkowo suplement wplywa korzystnie na kondycje wlosow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie dobrych, skutecznych tabletek na mocne włosy, skórę i paznokcie to polecam preparat w 100% naturalny Look Up. Testowałam go w zeszłym roku i już po miesiącu zobaczyłam różnicę. Preparat spełnił swoje zadanie, a ja do dnia dzisiejszego nie rozstaję się z nim na krok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wzmocniły paznokcie po piciu herbatek ze skrzypu i pokrzywy, można też kupić w tabletkach. Poza tym preparaty z cynkiem, witamina b, ogólnie zestaw witamin i mikroelementów powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to po prostu pije skrzyp i pokrzywę 🙂 a dodatkowo używam odżywki z Eveline Diament. Jest bardzo dobra i szybko zmacnia paznokcie. Po kuracji Diamentem moje paznokcie nie kruszą się, nie rozdwajają i i szybko rosną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej coś naturalnego na mnie np żadne odżywki w lakierach nie działaly dopóki nie spróbowałam od "środka" bardzo pomógł mi na paznkocie Dermobon od Bonimedu...kilka tygodni i efekt tez mnie zaskoczył...naprawdę polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci doradziła czystą biotynę, ale ona sama nie wystarczy. Do tego jeszcze stosuj odżywkę do paznokci Total Action 8w1 z Eveline. Wtedy efekty pokażą się o wiele szybciej, a paznokcie będą meeega mocne! 🙂 maks 2 tygodnie i paznokcie nie będa się rozdwajały ani łamały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piję skrzy polny ale na prawde skuteczne odżywki mają w Bielendzie właśnie na wzmocnienie paznokci, z tej serii Bio Vegan Nail Care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wypróbowac bioutwardzacz bio power od eveline. Moje paznokcie w końcu zaczęły ładnie zdrowo wyglądać, a miałam z nimi ogromny problem... Już tydzień kuracji dość intensywnie je wzmocnił i utwardził. Wcześniej były miękkie, wyginały się, takie cienkie jak papier, a teraz już nie boję się ich zapuścić ciut więcej, bo widzę, że nie ma opcji, zeby np. się złamały czy zahaczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie faszeruj się tabletkami, szkoda zołądka. Zastosuj kurację odżywką Eveline SOS z wapniem i kolagenem i zobaczysz po tygodniu różnicę w paznokciach. Na efekty tabletek to sobie trochę poczekasz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie faszeruję tabletkami. Zdecydowanie bardziej wolę tradycyjne odżywki do paznokci. Eveline ma u siebie taką fajną: 8w1 Total Action - ona jest już kultowa. To jest teraz chyba moja ulubiona odżywka 🙂 Mega szybko wzmacnia paznokcie a do tego fajnie wygląda na nich 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×