Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mopsik

Pierwsza wizyta

Polecane posty

Gość spokojnie spokojnie
nie ma się czego bać ;) to Cię czeka co miesiąc a potem jeszcze częściej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiel, ale jakoś cięzko to znoszę :) potem pewnie pójdzie jak z płatka, ale ten pierwszy raz jakos okropnie mnie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie stresuj :) lkarz cię nie zje :) co najyżej zada kilka waznych pyatań, może zrobi usg i jak będziesz miała szczęście usłyszysz bicie serduszka swojego maleństwa :D najpiekniejszy dźwięk na świecie :) łatwo się teraz mówi ale sama pamiętam jak mi się ręce trzęsły jak wchodziłam do gabinetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewni dasz sobie rade :) A drugiej wizyty i kolenych... nie bedziesz sie mogla doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, jestem po pierwszej wizycie, tyle nadziei, a lekarz mojej dzidzi jescze nie widzi :( no to pognałam zrobić zobie badanie krwi, żeby już miec 100% pewnosci. Ale chyba 3 testy, btak okresu od 11 dni i bolace piersi móiwa same za siebie. Kazał mi przyjść za 2 tygodnie.... odliczam dni i faktycznie nie moge sie doczekac następnej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mopsika
mój lekarz na pierwszej wizycie też nie rozpoznał ciąży w tradycyjnym badaniu dopiero usg dopochwowe pokazało piękny pęcherzyk i pięciotygodniową ciąże (bardzo wczesną) teraz czekam na drugą wizytę i bijące serduszko :) nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwię sie :) Szaleje ze szcęscia, we wtorek ide do prywaciarza, bo państwowo wczoraj nie chciala mi zrobić usg. A u niego usg w standardzie, to tez mam nadzieje zobaczyc ten pęcherzyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×