Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem nie

Namieszałam wszystkim w zyciu

Polecane posty

Gość ale supeancko
:D tych chujow powinno sie w kosmos wystrzelic i jaja oberwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 15
zona jakby tylko czekała aby się go pozbyć. widocznie juz cos przeczuwała. teraz bedziesz madrzejsza. albo z nim albo bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pytań, nie skomentuję, temat stary jak zawód prostytutki a kobitki dalej lgną do żonatych bo myślą że z nimi to będzie inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
a co miała niby czekac az on sie zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowobardzo
Powiem tak meczę się z podjęciem decyzji co do zakonczenia romansu. On ma żonę, dziecko a ja faceta. Wiem, że powinnam z tym skończyć ze względu na dziecko. On tak nie uważa ale ja coraz bardziej jestem pewna że tak trzeba zrobić. Nie widzieliśmy się już 2 tygodnie i chyba już nie zobaczymy. Wiem, że on ma problemy z żoną, ale mam nadzieje, że im się ułozy. Dla jasności ona nic nie wie. A my nie poszliśmy do łóżka. Widywaliżmy się, całowaliśmy i chyba pojawiło się uczucie, którego się bardzo boję - dlatego chcę skończyć. Gdyby nie miał zony i dziecka może bym zaryzykowała. Ale nie chcę rozwalić komuś rodziny i spieprzyć zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
mam nadzoeje ze bedziesz miala juz do konca zycia wyrzuty sumienia, a zona bardzo madra kobieta!! podziwiam. Ty sie mecz z tym scierwem, tym jej mezem teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowil ci ze chce z toba byc bo mial darmowe ruchanie przeciez jakby ci inaczej mowil to bys mu nie dala:o nie trzeba byc superinteligentnym zeby to zrozumiec do zycia jednak cchial zone nie ciebie.....a zoneczka widac ze z klasą...w przeciwienzstwie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek 232ds
wlaśnie poruchal młoda, ładna ktora sie wyszuykowała na jego przyjście, a w domu czekała żone we flanelowej koszuli, zmeczona gotowaniem i domowymi pracami. zostaw go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanatka
nie wiem nie nie zazdroszcze ci , ale przyznaje sie ze 3 lata tkwilam w takim zwiazku i kusilo mnie jak cholera zeby zrobic to co TY , ale sie ni odwazylam i wiesz co ??? pobawil sie mna wrocil do niedobrej wrednej zony i jest szczesliwy a ja??? wiekszosc mi powie ze mam to ma co zasluzylam .... moze i8 prawde tylko nie bylam sama w tym zwiazku i dlaczego to ja tylko cierpie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×