Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

--zakochana--

związek z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość matko to chyba normalka
z tymi buciorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espa241ola
Hey,jestem od jakiegos czasu w zwiazku z Hiszpanem.To najlepszy wybor w moim zyciu zeby sie z nim zwiazac,mimo ze na poczatku mialam wiele oporow przed tym zwiazkiem.Mieszkamy razem w Hiszpanii.Porozumiewamy sie po angielsku,bo moj hiszpanski jest jak na razie slaby ale zaczynamy powoli rozmawiac po hiszpansku.Jest wspanialym mezczyzna-czulym,opiekunczym,doskonale wie co to jest podzial obowiazkow w domu-sprzata,pierze,gotuje.Nie jest prawda,ze Hiszpanie sa typowymi dominujacymi,,macho´´:)W zwiazku glownie ja mam ostateczne zdanie,zawsze sie liczy z moja opinia,np.jak spedzic wieczor.Nie jest tez prawda,ze Hiszpanie sa zaborczymi facetami zamykajacymi swoje kobiety,,pod kluczem´´w domu-wychodze sama do znajomych,na dyskoteki-nie jest zaborczy,nie ogranicza mnie w niczym.Najwieksza przyjemnosc sprawia mu jak widzi mnie szczesliwa.Zycze wszystkim kobietom podobnych partnerow.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevillanka
Sorry, ale g wiesz o swoim hiszpanie, skoro nie znasz nawet hiszpanskiego. Hiszpanie nie mowia za dobrze po angielsku, na pewno nie biegle, wiec co ty mozesz o nim powiedziec skoro nie jestescie w stanie odbyc zadnej glebszej dyskusji? Napisz za pare lat jak sie wam uklada, bo jak na razie jest to zwiazek oparty na seksie, gdzie obojga partnerow jara egoztyka partnera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espa241ola
Do Sevillanka, Zgodze sie z Toba w jednym-Hiszpanie nie mowia dobrze po angielsku-mieszkam akurat w Sevilii tak jak Ty i tez to zauwazylam.Moj facet uczyl sie angielskiego i mowi biegle w tym jezyku,tak samo jak ja.Zdziwilabys sie,ale prowadzimy ze soba wiele,,glebokich´´rozmow.Po angielsku.I prosze,nie obrazaj mnie piszac ze g...o wiem na jego temat,bo takie zdania swiadcza o poziomie inteligencji ktory soba reprezentujesz.Jak zuwazylam w Twojej wypowiedzi poznalas rowniez juz nasze zycie seksualne,twierdzac ze nasz zwiazek opiera sie glownie na seksie.Byc moze w Twoim przypadku jest taka sytuacja,bo zwykle przypisujemy komus innemu problemy w zyciu ktore nas samych dotycza.Gratuluje Ci,,rozwinietych´´swiatowych pogladow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinka
hej wszystkim, Tu jest swietne forum o zwiazkach mieszanych: www.home4all.gromader.org Sprawdzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama mulatka
Ja odradzam związki z Murzynami z Afryki... Choćby najinteligentniejszymi i super wykształconymi... Lepiej trzymać się z daleka. To oczywiście jest moje subiektywne zdanie. Są oczywiście ludzie i ludzie. Ale popieram stwierdzenie, że osobom z krajów mniej rozwiniętych nie zawsze chodzi o miłość tylko często o prestiż. Tak przynajmniej było w moim przypadku. Poza tym są duże różnice kulturowe w traktowaniu kobiet... Jeśli znacie znacie osoby, które przeczą temu co napisałam to wspaniale. Chęcę wierzyć, że na świecie sa ludzie i ludzie i w każdej narodowości są ludzie fajni i godni zaufania jak oraz totalne dranie jak mój ex. Ja jednak, jeśli jest możliwe znalezienie sobie kogoś z czarnym dzieckiem w Polsce to chciałabym związać się z Polakiem. Jeśli nie- mówi się trudno. Liczy się godność, życie a nie wegetacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essme
ja jestem z arabem..to jest dopiero roznica kulturowa;)...znamy sie od 5 po slubie od 3 ..mamy 2 dzieci i jestem z nim bardzo szczesliwa..mam nadzieje, ze on ze mna tez...czasem bywaja nieporozumienia jak we wszystkich zwiazkach..ale generalnie jestem bardzo zadowolona i uwazam, ze to dobry wybor... aha ..on i wszyscy odwiedzajacy sciagaj buty;)...a nawet skapretki, czego nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z
arabem i tworzymy najlepszy zwiazek na swiecie:) ja katoliczka on muzulmanin jestesmy malzenstwem dodam:) w najblizszym czasie planujemy dzieci:) z jezykiem niemamy problemu on troche po polsku ja po arabsku a reszta w jezyku takim w ktorym sie kraju znajdujemy:) Traktuje mnie jak czlowieka jak kobiete Przychodze z pracy mam obiadek na stole i mieszkanie posprzatane jesli jestem 1 w domciu ja to zrobie Jak w kazdym zwiazku niekiedy dojdzie do malej sprzeczki malzenskiej ale wtedy siadamy i rozmawiamy i probujemy dojsc do kompromisu Generalnie rzecz biorac jestesmy wszyscy ludzmi niewazne kolor skory religja czy inne rzeczy wazne jest to jaki jest czlowiek w srodku! Wsrod arabow wlochow hiszpanow polakow czy innych narodowosci sa rozni ludzie niektorzy dobrzy niektorzy zli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjedziecie do ich kraju
a Rutkowski wam juz nie pomoze Arabow wam sie chce zeby was tlukli i sie znecali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakalaka347
Świetne są te wszystkie szczęśliwe historie. Przemiło jest czytać o takich szczęściarzach. Znaleźć prawdziwą miłość i potem jeszcze dogadywać się w życiu codziennym nie jest łatwo... ------------------------------------------------ Znajdź partnera z Niemiec, Austrii lub Szwajcarii. Wejdź na MyDwoje.pl i stwórz swoją międzynarodową Wizytówkę! http://www.mydwoje.pl/Uslugi-PolishHarmony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mi sie niechce
was sluchac!!!! Od wielu lat przyjaznie sie z muzulmanami Tak sa dobrzy ludzie ale tylko dla obcych!!!!!!!!!!!!!!! Zreszta moj maz jest arabem i uwazam ze zrobilam wielki blad zwiazujac sie z nim Obiadek po pracy???? smieszne Jak sama sobie ugotuje bede miala Poza tym stek naczyn w zlewozmywaku bo jemu nie che sie zmywac Juz mi zapowiedzial ze chce kupic mieszkanie w swoim kraju i tam bedziemy mieszkac ale ja musze zalozyc burke!!! Niemowcie dziewczyny ze oni sa wspaniali czemu tak ich bronicie????? Na 200 arabow jakich poznalam wszyscy sa tacy sami dla swoich zon Dom sprzatanie tylko robienie dla kogos co macie z tego??? Ze w lozku jest ok? hhihihihihihi Zal mi was wszystkich tak jak mnie Oni sa wspaniali przed slubem zadbaja pomoga ale po jestescie oslami do roboty TAKA PRAWDA !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laizy_daisy
ja jestem z zwiazku z murzynem, urodzonym w Uk, rodzice z Karaibow, nie zauwazam wiekszych roznic kulurowych...na pewno nie zdecydowalabym sie na zwiazek z muzulmaninem... przenigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k,aułboj
......żali się arab swemu koledze że ma żonę polkę która jest flejtuchem...bo widzisz-mówi.budzę się rano ,idę do kuchni,chcę się wylać a tutaj sterta brudnych naczyń w zlewie..................... ,,murzynek bambo,,---jaki cy.uj ten wierszyk napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka899
A czy w ogóle któraś z Was poznała swoją drugą połówkę przez taki portal i po jakimś czasie spotkaliście się w realu ? Czy w ogóle można się w taki sposób w kimś zakochać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nie wyobrazam szukania drugiej polowki z nastawieniem że to musi być obcokrajowiec (lub nie). Jak się kogoś spotka to nie wazne przecież, dlatego dziwią mnie takie strony internetowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z Was była/jest w związku z Amerykaninem? jestem ciekawa, jakimi są oni partnerami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol i szkaradna polczyna
http://pokazywarka.pl/pasztety/ http://youtu.be/Surdizmf_dw http://youtu.be/9O1F8EHSTQM http://youtu.be/6K_AOUAEh-M http://youtu.be/RpyLtHeKxrE http://youtu.be/Surdizmf_dw hehe http://youtu.be/XjjxNxep9QQ Gdy widze [gdy widze] jak ida po ulicy, Najchetniej wydlubywalbym ich patykiem z chlodnicy, Apetyt wilczy, mój instynkt nie milczy, Niose prawde, wie o tym kazdy sukinsyn http://youtu.be/pZp2A2Gy0aI Ofiary islamskich zbrodni honorowych na Zachodzie 18+ http://atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shru gs/2009/03/honor-killing-islams-gruesome-gallery.html http://pokazywarka.pl/pasztety/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifestyle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. Sokol exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym Pih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffgf
ludzie, badzcie w koncu inteligentni (a nie burakowaci i ksenofobiczno-rasistowcy). w KAZDYM kraju sa dobrzy i zli ludzie.kazdy narod ma wyorobiona metke i stereotypy. to nie prawda, ze kazdy arab jest blee. oczywisice wiazac sie z osoba z innego kregu kulturowego, trzeba sie zapoznac z jej/jego krajem i tradycjami. to chyba oczwiste, ze amerykanin bedzie chcial swietowac halloween, a muzulmanin bedzie chcial przez miesiac poscic(niejedzenie przed zachodem slonca). jesli komus mieszany zwiazek odpowiada to super i nie powinniscie tego oceniac i obrazac takich ludzi. oczywiscie im bardziej oddalone kregi kuulturowem, tym trudniej jest zyc w takim zwiazku.ja osobiscie nie moglabym byc w zwiazku z kims z indii czy arabem.ale szanuje tych ludzi. moja kuzynka ma meza z indii, ktory jest dr prawa na uni w londynie i wspaniale sie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miseczkazestoleczka
ja jestem w zwiazku z anglikiem, mieszkamy w stanac h i tu sie poznalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Ja jestem z turkiem a moja najlepsza przyjaciółka z hiszpanem. Wszyscy mieszkamy w stanach i jak na razie wszystko się super układa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
28.08.13 gość25 - O fuuu z Turkiem :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ja jestem z Ahmedem z Afganistanu, Turkami gardze bo to nie sa prawdziwi muzulmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem związku z Czechem;) za tydzieeń mamy ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Żydówką (posiadającą do niedawna obywatelstwo Izraela) związaną z Libańczykiem. :) i co Wy na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo to obchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31.08.13 A co na to libański Hizbullah i żydowski IDF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Owszem Turcy nie są jakimiś gorliwymi muzułmanami ale mi to nie przeszkadza ponieważ ja nie wyznaje islamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×