Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

--zakochana--

związek z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem w związku z Włochem już ponad rok, poznaliśmy się co prawda na portalu randkowym e-polishwife.com ale uważam, że w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego. Miałam okazję przeszukać bogatą ofertę biura, zorganizowali nam spotkanie, jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym mojego chłopaka na innego! Nie rozumiem takiego podejścia, że związek z obcokrajowcem ma być gorszy od związku z Polakiem. Najważniejsze jest uczucie. Pozdrawiam wszystkie wahające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem z Niemcem i jest super... ahh to sa faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fisiowna po prostu piszemy osobno gamoniu ...gdybys miala sie kochac z Polakiem to dalej uzywaj zabezpieczen nie chcialbym wpasc z kims kto nie zna nawet dobrze swojego jezyka i wyzej sra niz doope ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest Niemcem i jesteśmy w szczęśliwym związku już od ponad 13 lat. :) Mieszkamy w Polsce, bo mam tutaj dom po rodzicach i dobrą pracę, nie chciałabym jechać do Niemiec sprzątać domów czy coś w tym stylu. On to zaakceptował - poszedł na kurs polskiego do http://www.makilen.pl/ , teraz pracuje w międzynarodowej firmie i wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma pomoc tu tarocistka? spadaj szatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu taki dywan z Bo to niemały wydatek... X O boszszsze ale sie usmialam z twojego dywanu z -BoConcept- widze zes prosta poleczka , a dywan ty czy chlopak kupil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boszszsze ale sie usmialam z twojego dywanu z -BoConcept- widze zes prosta poleczka , a dywan ty czy chlopak kupil Szmato, taka z ciebie światowa laska, a o Japonii nic nie wiesz? Tam za nie zdjęcie butów byś została wyproszona i równo o...na. Tak więc to całkiem normalne i konkretne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaptaszam was dziewczyny na mojego bloga. Juz dzis moja historia jak ja poznalam swojego obcokrqjowca i jak to wszystko tak naprawde wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska 1 rzuciła studia dla Afrykańczyka, bo mu się spieszyło do dzieci. W czasie licencjatu harowała, ale nie na siebie, tylko na tzw. potrzeby związku. A ten pajac przyjeżdżał i wyciągał rękę, by ona mu oddała JEGO pieniądze, czyli te, które on wydał na bilet na pociąg, by ją odwiedzić!!! Stwierdził jeszcze, że 'równouprawnienie w związku musi być'. Mnie nie uśmiecha się robić na jakiegoś lenia. Nie jestem niewolnicą. Laska 2 zawaliła prze Brytyjczyka (rodowitego, żeby nie było) studia, a on się pobawił, pobawił, i...olał. Takich przykładów znam jeszcze wiele, chcecie posłuchać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo, że polskie świnie służą obcokrajowców tylko jako dziury. Chłopaki pospuszczaja im się do dzioba, a później je olewaja. Żaden normalny obcokrajowiec nie związek się z polska świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w związku z marokańczykiem (na szczęście nie małżeństwo). Długo by wyliczać wady takiego partnerstwa, ale nigdy więcej. Nie wierzcie w jego zeuropeizowanie się. To mentalność średniowieczna z tym ich islamskim zabobonem. Odradzam zdecydowanie. Dziewczyny, nie wchodzcie w to i nie dajcie się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhehehheee gnijcie laforyndy z płaskod/upiem w uka :D tyracie na kasie w aldiku a po robocie obciagacie ciapatym widziałem to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze tak tym świniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieeelka prośba! ;) Jeżeli jesteś: - osobą trwającą w związku partnerskim/małżeńskim międzykulturowym, bardzo proszę o uzupełnienie mojej ankiety do pracy licencjackiej, na temat nastawienia do edukacji ;) Każda wypełniona ankieta jest na wagę złota!!! ;) Z góry dziękuję! ;* Wersja polska: https://www.ankietka.pl/ankieta/229879/edukacja-w-perspektywie-osob-z-roznych-kultur.html Wersja angielska: https://www.ankietka.pl/ankieta/229896/education-in-the-perspective-of-people-from-different-cultures.html P.S. Podawajcie dalej, jeśli znacie takie osoby ;) Będę meeega wdzięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek z arabem to upodlenie człowieka. Nie dajcie się w to wrobić. W najlepszym razie będziecie miały beżowe dzieci, których nikt w żadnym europejskim kraju nie zaakceptuje. A w ojczyźnie tatusia też będą mieszańcami bez przyszłości. Naprawdę chcecie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singieleczka1234
W Polsce niestety przystojni faceci to rzadki gatunek a ja marzę o brunecie z ciemną karnacją i kilkudniowym zarostem a nie bladym jak dupa niemowlaka łysolu z łbem jak piłka,świńskim nosem i piwnym brzuchem.Chyba wykupię wycieczkę do słonecznej Italii,Hiszpanii lub Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizałaś mu jajca świnio? Wiem ze to lubisz świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna zawalic studia przez jakiegos pajaca? Ja podczas studiow bylam w zwiazku z osoba ktora okazala sie idiota I sprawiala wiele problemow zwlasza jak mialam koncowe egzaminy. Po studiach mialam zostac w domu I urodzic dzieci (haha dobre sobie) I to Europejczyk byl, niby chcial partnerstwa ale jak widac klamal. Ja skonczylam (trudne)studia, dwa tygodnie przed egzaminami rzucialam go, wszystko zdalam bardzo dobrze, zaczelam prace I zaczelam zyc jak chce. Nie rozumiem dziewczyn ktore rzucaja studia dla faceta. Jakis to problem skonczyc, miec papierek w kieszeni I w razie czego chociaz zostac z wyksztalceniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z mężczyzną z Mołdawii. Ktoś wie o ich kulturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój partner/partnerka nie pochodzi z Polski? Zgłoście się do wywiadu! Poszukujemy par, które wspólnie wychowują dzieci, ale pochodzą z różnych krajów . Nagranie wywiadu na terenie Warszawy w drugiej połowie lutego. Szczegóły pod adresem email agata.g@biuropodrozyreklamy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak arabowie i murzyni sa najlepsi. Polacy sie do nich nie umywaja. Polak to zawsze mikro-KU-tas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w związku z Niemcem super chłopak fajny opanowany kulturalny zadbany , wię co to partnerstwo a nie wyzysk , bardzo inteligentny , ale kilometry zrobiły swoje jednak zawsze będzie dla mnie kimś wyjątkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Kanadyjczykiem...To dopiero są kilometry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy z Olsztyna
Jak wam ładny Ahmed albo Franczesko podbije oko to dopiero wtedy docenicie polskiego faceta gupie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polack to cienki bolek. Taki mini-KU/ta/sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×