Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość Wioleczka 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo dziewczynki, dopisuje sie do staraczek, w sumie to mój chyba 2 cykl od kiedy sie zdecydowaliśmy, zobaczymy co będzie :) właśnie oczekuję na okres tudzież na jego brak :) pozdrowionka dla staraczek i zaciążonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........6...............Śląsk (Lubliniec)........21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin...........26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....12.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........???.....???.........Częstochowa....... .... .20.......brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardo ciepło wszystkie starające się o maleństwo! Jestem nowa mam nadzieję, że mnie jakoś przeyjmiecie;-) Może się przedstawie mam na imię Asia jestem szczęśliwą 10 miesięczną męzatką od 2 miesięy staramy się o dzidziusia! W poł grudnia skończyłam antykoncepcję hormonalną i jak na razie miałam już dwa okresy;-( Każdy inny ale były. Staram się obserwowa swój organizm ale u mnie jest jakoś inaczej- mam ciągle białawy śluz choć ogólnie jest dość sucho, liczę dni płodne ale to trudne bo w tym miesiącu miałam okres o 3 dni za wcześnie??? Bardzo proszę o parady jak się mierzy temp. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik85 A ja ci powiem żebyś nic nie sprawdzała i nic nie liczyła. Po prostu kochajcie się kiedy chcecie a najlepiej co 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi jak zwykle o czymś musiałam zapomnieć mianowicie nie przedstawiłam sie :D więc na imie mam Kamila jestem mężatką od pół roku, dwa miesiące temu zdecydowaliśmy sie na dzidzię, póki co bez efektu ale ja to rzucam na moja przypadłośc tzn hiperprolaktynemię, leczę sie na nia od prawie roku, moja pani doktor twierdzi że z powodzeniem a potwierdzeniem powodzenia powinna być ciąża :D tyle o mnie :) jeszcze raz witam wsdzsytkie staraczki i zaciążone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co nic nie liczę ani nie sprawdzam, licze na farta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki:) Serdecznie zapraszamy:) i cóż mogę życzyć? POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja też jestem nowa.... My już 10 lat po ślubie i nic.... Ryczeć mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja też jestem nowa.... My już 10 lat po ślubie i nic.... Ryczeć mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora sie zna
duzo sluzu,wieczorny test negatywny,pierwsze w zyciu spoznienie okresu o 4 dni:( to juz smieszne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wcale nie czekam...
tylko mnie ten test denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. chciałam wcześniej napisać ale coś mi internet zamulił;( co słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki!!! tabeleczka nam sie powiekasza!!! ja dzisiaj ide do gina moja pierwsza wizyta zobaczymy co powie tylko najgorsze jest to że szef mnie nie chce puścic bo nie ma kto za mnie usiąść w pracy:-( a co tam u was słychać ciekawego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witam serdecznie;) Swieta racja kochac sie wtedy kiedy jest na to ochota...bo nie ma sensu sie zmuszac....tylko nabierzecie dystansu do seksu....:(, poprostu pelny luzik:) buziaczki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam I jak tam Asienko po wizycie u gina? JA mam dziś 30dc i do soboty duphaston. Wczoraj miałam plamienie i spadek tempki. Dziś tylko tempka spadła o 0,5 stopnia. Może jeszcze podskoczy ale wydaje mi się, ze zostaje mi czekać na @. Mam też czasem okropne bóle jajników i brzucha jak na @. Ale i tak mam zamiar testować w niedziele, bo odstawiam duphaston. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest coś nie chalo z tym twoim szefem do lekarza nie chce cię puścić?? powiedz że jesteś w ciązy i musisz pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ale świnka z Twojego szefa Asienka 478 :/ mój szef jest podobny niestety :/ faceci... nie wszyscy oczywista :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od tygodnia się źle czuje, ale chyba to na @ a nie na jego brak... powoli trace nadzieję na posiadanie bobaska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puscil mnie bo zapytałam sie jego zony czy mnie zwolni. siedzialam i czekalam 3 godz na wizyte!!! moje malenstwo ma 0,81cm i jestem 6 tydzien i 4 dni. słyszalam bicie serduszka. lezka sama sie wtedy kreci. mam nawet zdjecie:-) nastepna wizyta za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Asienka gratulacje:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja czekam na @ Straciłam już nadzieje, w tym miesiacu na fasolke. Tempka leci na łeb na szyję. Dziś 31 dc a tempka spadła na 36,75 jutro ostatni dupek, w niedziele test dla spokoju po odstawieniu duphastonu i rozczarowanie w postaci wielkiej jednej krechy. zawsze pod koniec cyklu, kiedy zbliza się ta wredna @ się trochę nakręcę a z drugiej str wiem ze znowu się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×