Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

cześć:) ja jestem:) wpadłam na chwilkę:) co u was dziewczyny?? mam nadzieję że niedługo któras zawita z dobrymi nowinami:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki co tam u was??? która teraz czeka na dwie kreseczki??? trzymam za was kciuki wpiatek ide do gina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Asienka478 musiałam taki nick wpisac bo nie moge na swoj sie zalogowac nie wiem dlaczego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Dziewczynki patrze po jakichs 8 minutach na test a tam takie widmo 2 kreseczki, a dzis powinnam dostac okres...nie wiem co juz myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
hej, gdzie Wy jestescie???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Asienka niby okres mi sie spoznia..ale brzuszek troszke pobolewa zreszta juz od tygodnia...a zawsze mialam tak ze dwa dni przed okresem juz musialam brac ketonal...tak mnie bolal, a teraz mam tylko gesta wydzieline...nie wiem...a co do tego testu to moze za wczesnie go zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Słuchajcie mam do was PYTANIE! W którym dniu cyklu należy zrobić badania na hormony? Bo słuchajcie ja robię te testy owulacyjne i żaden nie jest pozytywny (3 cykl z testami) tracę już nadzieję ;( Chyba coś nie tak jest ze mną. Ostatnią @ miałam 28.01 przez 7 dni, więc od 11 dnia miesiączki robiłam testy a tu nic i nic....może u mnie nie ma owulacji, i dlatego już od 5 cykli nic nie mogę zdziałać z mężusiem. W tym cyklu dodałam wiesiołka i zioła ojca Klimuszki nr.3. POMÓŻCIE!! Pozdrawiam.P.S Lonka20 mam nadzieję że Tobie się udało!!! Z całego serduszka życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
to pewnie @ mi sie chwilowo spoznia i tyle...ale z drugiej strony jakis tam cien tej kreseczki byl... hm dopiero uplynelo 13 dni od stosunku.. klapaucius poczekaj jeszcze jeden cyk moze akurat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Asienka tej drugiej kreseczki to byl zaledwie cien,a to byl test plytkowy ,,ROMED''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
a powiedz mi Asienka, jak mialas dostac okresu bolal Ci etak troche brzuch jakbyna okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lonka zrób test innej firmy. Czytałam ze firma Romed jest wadliwa. JA od jutra zaczynam brać duphaston a tempka mi figle plata i jest dziisaj na 36,5 a dziś mój 16 dc. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
tez wlasnie slyszalam, ze te testy nie sa za dobre...a pozatym slyszalam, ze neiktorym po takim czasie wogole nie pokazala sie 2 kreseczka..dopiero tydz po @, narazie brzuszek mnie juz nie boli....jedynie co to piersi chyba mi wyszczela...tak mnie bola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zazdroszcze Wam. Mój obecny cykl pewnie znowu mozna skazać na nie powodzenie, wogole nie wskazuje, ze była owulka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka jak dla mnie to jesteś w ciąży - ten śluz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak miałyście liczone w którym jesteście tygodniu ciąży??? znalazłam na internecie kalkulator ciązy i wyszło mi że od pierwszego dnia miesiączki wychodzi mi 6 tydzien i kilka dni a od dnia zapłodnienia 3 tygodnie i 4 dni. mam taki dylemat bo nie wiem czy już dzisiaj mogę iść do lekarza i czy już tam coś zobaczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
kurcze poczekam do jutra z tym testem...bo dzis rano tez mnie troche bolal brzuch...teraz juz nie wogole nie wiem co to znaczy.... a piersi mnie tak bola, ze dotknac ich nie moge( tak po bokach);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka - na milion % jesteś w ciąży!!! Stawiam głowę i dlatego już mogę Ci pogratulować ;). Pozdrawiam Was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Mam problem. Od dziś mam duphaston brać, co spowoduje wzrost progesteronu, a wg mnie nie było jeszcze owulki, bo tempki cos nisko stoja ;-(( W 17dc tempka wynosi 36,55st. Niewiem czy w poprzednim cyklu nie wziełam go za wcześnie, choć pierwsza wyższa temperatura już była. Prawie cały cykl bolą mnie jajniki, boje sie TORBIELI :-(( bo jako nastolatka miałam z nimi problemy. Zastanawiam się czy zaczekać z tym DUPHASTONEM do wzrostu tempki. Moze owulka przesuneła się z powodu stresu, który miał miejsce na początku miesiąca. NIGDY nie miałam takich niskich tempek, boje się ze to cykl BEZOWULACYJNY ;-((( JEstem podłamana ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malwina! Nie wiem czy to kłucie w jajnikach to torbiele, nie znam się na tym więc nic Ci nie doradzę, może powinnaś zgłosić się do gina przynajmniej uspokoisz głowkę. Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W grudniu byłam na wizycie a w styczniu, dokładnie miesiąc temu byłam na USG i było wszystko w porządku. Podejrzewam, ze to wina tego Duphastonu, bo wcześniej jak go brałam przez 5 dni 2 x dziennie jak cykl był dłuższy niż 30 dni, to potem też miałam jakiś cyrki i sama go odstawiłam, a gin znowu go przepisał tylko teraz od 17 dc przez 10 dni. Postanowiłam czekać na skok tempki, możliwe ze cykl będzie dłuższy. Kiedyś skok był dopiero w 25dc, więc jak podskoczy wezme duphaston, niemam zamiaru se owulki zahamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
KLAPAUCIUS, chcialabym bardzo, ale czemu czasem mnie brzuch boli jak na okres?? to mnie niepokoi, Malwinka poczekaj z tym duphastonem....mierz nadal tempke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×