Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Asiieńka jesteś w ciąży i przypomnij o tym swojemu pracodawcy i powiedz że nie będziesz dziwgać ciężarów, a jeżeli nie to idz na L4 i tyle. Teraz lekarze nie robią problemów. Zresztą powiesz prawdę jaka jest sytuacja i lekraz nie odmówi Ci zwolnienia. Co do podbrzusza, mnie jeszcze do tej pory pobolewa, ale to jest związane ztym że wszystko się rozciąga i stąd to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a ja dopiero dziś zaczynam plamić a to mój 53dc. lada moment @ się rozkokosi. więc w poniedziałek wyruszam na badania, najpierw FSH,LH, estradiol i prolaktynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienkkka Karola ma rację, ja myślałam, że u mnie wpracy się będą nademną znęcać jak im powiem że jestem w ciąży ale póki co jest spoko praktycznie cały czas siedzę i odbieram telefony, idę na kasy jak mnie potrzebują, zobaczymy jak będzie dalej. A Ty Asiu idź do lekarza jak coś i na zwolnienie, jak Cię tak traktują, trzymajcie się wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
hej dziewczyny ja mam do was pytanko czy to normalne ze boli mnie brzuch i wogole czy normalne ze nie bola mnie juz piersi tylko sutki troche ?? boje sie wogole bo naczytalam sie na wileu forach ze jak znikaja objawy ciazy to moze ona obumierac a ja sie tak boje czekam na 30 marca jak na zbawienie :) a i mam bardziej intymne pytanko:) czy normalnie sie kochacie i kochalyscie od poczatku ciazy?? tzn no wiadomoze trzeba uwazac i deliketaniej ale napiszcie mi cos prosze bo zawriuje tak sie boje o dzidzie ze jejku :( buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym bółu brzucha pisałam wczesniej, mi lekarz powiedział że jest to normalne, mnie brzuch boli do tej pory tzn chodzi o to że wszystko się rozciąga. Jeżeli macie ochotę na seks i nie ma przeciwskazań lekarza( tzn ciąża nie jest zagrożona) to kochajcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tam was słychać??? u mnie już wszystko w normie. żona szefa już nie wariuje po ostatnim spięciu ze mną. teraz ide na urlop bo mam jeszcze z tamtego roku:-) ile sie dostaje na ręke jak jest l4??? pozdrawiam szystkich ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z tego co słyszałam to kobieta w ciąży na L4 musi dostać 100% swojego wynagrodzenia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mniej jak jest najniższa na papierze to najniższa??? wiecie co cholernie się boje teraz do lekarza ostatnio jak byłam tobył mój 6 i 4 dni tydzień to nic mi lekarz nie mógł powiedzieć jak rozwija sie dziecko i czy jest zdrowe, teraz jak bedę szłą to mi już coś powie gorzej jak będzie coś nie tak....też sie tak bałyście czy tylko ja jestemtak przewrażliwiona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
Aktualizuje tabeleczke :):):) bo u mnie zaczyna sie 7 tydzien :) STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........8.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze Asienka nie tylko ty jestes taka przewrazliwiona ja tak samo czekam na 30 jak na zbawienie boje sie cokolwiek robic i wogole :( na pierwszym usg bylo tetno byl zarodek i wogole wszytsko bylo oki ciaza nie byla zagronoza wiec bylo oki nie mam zadnych plamien ani krwawien wiec to chyba swiadczy o tym ze jest oki:) a bola mnie tylko sutki i brzuch :) nie wymiotuje ani nic :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....17.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........6.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........8.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze dziewczyny nie martwcie się na zapas nie ma sensu, tylko stresujecie maluszki. Ja idę teraz 19.03 do ginekologa mam nadzieję że wszystko jest oka. nie mogę się doczekać usg połówkowego:) idę po świetach wtedy się wyjaśni czy to chłopczyk( tak ostatnio sugerował lekarz) czy raczej dziewczynka;) ale ten czas szybko leci u mnie już 17 tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....17.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........9.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........8.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze a u mnie leci już 9 tydzień :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....17.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........13....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........9.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........8.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze czesc :) dlugo mnie tu nie bylo :) troszke sobie popisalyscie przez ten czas :) u mnie wszystko oki :) u mnie juz 13 tydzien, nie wiem kiedy to zlecialo :) bylam dzisiaj u lekarza i jest wszytsko dobrze, dzidzius rozwija sie dobrze, nie musze juz brac Duphastonu tylko same witaminki :) jutro ide na USG ciekawa jestem jaki juz duzy jest maluszek. jak bylam w 8 tygodniu to mierzyl 1,47 cm teraz napewno jest wiekszy :) myslicie ze jak dobrze sie ulozy to juz plec bedzie mozna zobaczyc??? ja mam takie przeczucie ze synka bede miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka1234
CZesc! Chciałabym uzyskać od PAń jakiś informacji, od jakiegos czasu bolą mnie jajniki na przemian, oraz brzuch, czuje sie przemęczona, rozdrażniiona, czesto oddaje mocz. Jest prawdopodobieństwo ciązy. Robiłam wsumie test dzisiaj wyszedł negatywnie ,okres powinnam dostać 19.03 . Mam 28 dniowe cykle.MArtwei sie czy to jest ciąza czy jakaś chorobą?Naprawde zle sie czuje.CZekam na odpowiedzi zgóry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka1234
CZesc!Zastanawiam sie czy jetem w ciązy ?CZy moze to jakias choroba? MArtwie sie pomózcie. Ostatni okres miałam 20 lutego. Cykl trwa 28 dni powinnam dostac okres 19 marca. Robiłam test dzisiaj wyszdł negatywnie. Ostatnio boli mnie jajnik na przemian prawy lewy, brzuch , i czesto oddaje mocz. Co jest ze mną , nie rozumiem teraz swojego organizmu, Do tej pory nie miałam takich objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie minął termin @ to test można uznać za nieważny. Trzeba go powtórzyć w dniu spodziewanej @ lub zrobić test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gdzie się podziewają staraczki?????? Chyba sama nie zostałam?? Widzę, że dziewczyny w dwupaku się częściej oddzywają :) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Malwina:) co słychać?? wogóle dziewczyny nas zaniedbują i rzadko odwiedzają a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witajcie dziewzynki, wczoraj powinnam dostac @,nie dostalam a brzusio boli...robilam dzis test i to nawet nie z poranneo moczu kindertesr plytkowy i wyszla mi gruba2 krech;););) czy moge sie cieszyc???czy poprostu ten lekki bol brzucha jak na okres mozezwaistowac jednak @...??? czy to jest normalne?? pozdrawiam staraczi i zaciazonei prosz eodpiszcie szybciutko:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka wydaje mi się, że to ciąża skoro dwie kreski :) Gratuluję :) U mnie wszystko po staremu. Jestem w 16dc i nie nakręcam się na nic, bo potem jest gorzkie rozczarowanie. W sumie bardziej czekam na @ bo po niej chce iść do gina na wizytę. Przy okazji powiem, że mam trochę krępujący dla mnie problem. Od Jakiegoś czasu podczas stosunku odczuwam dyskomfort, a wczoraj najbardziej. Coś mnie w środku tak jak by szczypało. Pod koniec stycznia brałam antybiotyk i może on spowodował, że w pochwie pojawiły się jakieś bakterie? Idę dziś po lactovaginal do apteki, więc może on odbuduje prawidłowe PH. Chyba, że jestem niedostatecznie nawilżona, jak stosowalismy gumki to takiego problemu nie miałam. eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Kurcze Mawinka... wiesz czemu tak masz??.ja teztak mialam i to przez 2 miesiace...bo kochalam sie nie z mysla zeby bylo przyjemnie tylko zeby byla kolejna okazja mozliwosci zajscia...tez mnie pieklo i wogole...bo tez bylam malo nawilzona...ale w tym miesiacu powiedzialam sobie stop...i kochalismy si tylko raz w polowie mojego cyklu... i mam nadzieje, ze sie udalo z reszta test mi pozytywnie wyszedl..to mam wielka nadzieje...tylko mnie niepokoi ten lekki bol brzucha jak na @...nie wiem czemu tak, czy to normalne..:/, Ty tez musisz powiedzic sobie stop..bo bedziesz miala taka blokade psychiczna jak ja mialam...:/ale wiem jak to jest ciezko..kiedys jak zaczelismy sie straac normalnie wozki ogladalam na allegro, ciuszko i wogole...bo myslalam, ze to jest tak prosto..pozniej jak z miesiaca na miesiac sie nie udawalo....zrozumialam pewne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja nie wyznaczam sobie dni, kiedy się mamy kochać. Nie zwracam uwagi na to czy to dni płodne czy nie. Odpuściłam sobie. W poprzednim cyklu jedną kreske na tescie ciążowym przyjęłam ze spokojem. Testuje bo biore duphaston. A co do oglądania wózków na allegro i innych akcesoriów dla dzieci, to będzie troszkę gorzej u mnie, aby sobie odpuścić. :) Mam 6 tyg chrześnicę i oglądam co by jej kupić na święta. W sumie nawet szwagierka mnie prosiła aby pooglądać nosidełka i maty. Ostatnio w tesco chyba godzine oglądałam ciuszki niemowlęce bo nie mogłam się zdecydować co jej kupić. Mała jest poprostu słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Kurcze....no tak Ty jestes na duphastonie... moze ja tez powinnam na nim byc... bo jakies 5 mieisecy temu tez niby bylam w ciazy... ale dostalam okresu i po wszytskim...testy mi tez pozytywnie wychodzily ale nie bylo takiej mocnej krechy jak teraz... zreszta moze teraz bedzie inaczej mam inne nastawienie...takze tez mialam pare przejsc...kurcze mnie tez korci zeby sobie poogladac jakies cuszki wozki itd...ale ostatnio mnie to zgubilo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
witam Cie Lonka 20 i gratuluje Dzidziusia :) i mozesz sie juz cieszyc :) bo jeste na 100% w ciazy ja wczoraj zaczelam 3 miesiac i nawet do tej pory ciagnie mnie jak na miesiaczke bol :) to calkiem normalne bo wszytsko tam ci sie powieksza macica itd :) jeszcze do tego nabrzmieja Ci niedlugo piersi i pozniej spadna :) aaaaa i ten sluz bialy bedziesz miala o ile juz go nie masz ihihii :) zycze zdrowej i spokojnej ciazy ja czekam na 30 marca zeby juz zobaczyc swoja dzidzie bo jak narazie tylko zarodek widzialam i tetno slyszlam :) a 30 to juz bedzie 11 tc wiec juz dzidzia bedzie :):):) pozdrawiam was dziewczyny slodziutko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Lolunia kurcz eczyli mowisz, ze normalne te moje bole na @? bo troszke sie niepokoje....;/mam wrazenie, ze zaraz dostane...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
hej dziewczynki jestescie??;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka gratulacje :) Dziewczyny ja tu zaglądam kilka razy dziennie i patrzę co u was, sama nic nie piszę bo nic się nie dzieje. Mineła połowa cyklu i czekam na @ lub na jej brak. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka pisałam już o tym wcześniej że taki ból jak na @ jest normalny u mnie jest połowa 17 tygodnia i też czuje jak mnie ciągnie czasem, rozciąga się wszystko i tyle. Proponuje zrób test z krwi lu powtórz test i smigaj do lekarza:) Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........3...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....14.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........9....27.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........8.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........7.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze kamciak…….6……..06.11.2009….. Szczecin/Dublin……26….. w drodze dobry wieczór, gratulacje Lonka, ja tez myślę że to napewno ciążą, też myślałam na początku ze okres dostanę dopóki nie potestowałam :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
poprawiam tableke bo kamciak zle wkleila :) hiihih STARACZKI nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........7...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............4..............Zgierz................ .....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska......... .....22........brak Lonka20...........2...............Kielce................ ......20........brak KLAPAUCIUS26....5..............Gdańsk................... ...26........brak kamciak...........2.................Szczecin/Dublin..... ......26......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ....17.....28.08.09.....Gdańsk...............20......w drodze mooncia........13....29.09.09....http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=3880529Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4.......w drodze Panna Freddy K....6....-.....Poznan..........24.......w drodze Asienka478.........9.....18.10.2009....Koszalin.....21.. ..w drodze Lolunia...........8.......28.10.2009...Częstochowa...20. ......w drodze kamciak…….6……..06.11.2009… .. Szczecin/Dublin……26….. w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×