Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Do Lonka 20 Nie przejmuj się, ja też już na wątku raz usłyszałam, że nie dorosłam do bycia matką. Osoba ta stwierdziła to po chaotycznym pisaniu moich wypowiedzi. Dlatego jak zaglądam na watek, malo kiedy coś napisze. Podejrzewam, że gdybym zaszła w ciążę to prawdopodobnie też bym się martwiła czy wszystko jest w porządku. Wydaje mi się, że to normalne u kobiety ciężarnej, ktora się przejmuje zdrowiem swojego dzieciątka. Lonka ciesz się, że jesteś w ciąży, mnie jak narazie nie jest to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj jakies spiecia??? lonka a ty sie tak o wszystko nie martw bo tylko swoim stresem wszystko pogorszysz!!! podchodz troche do tego spokojnie bo to nie ma sensu tak od samego poczatku przezywac wszystko jest ok i bedzie tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Malwinka chyba masz racje;) ALE DZIEWCZYNY DZIEKI WIELKIE ZE CHOCIAZ NIEKTORE Z WAS STARALYSCIE SIE MNIE ZROZUMIEC:) POZDRAWIAM WAS GORACA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Za oknem piękne pogoda aż buzia sama się śmieje:) Co słychać jak przygotowania świąteczne?? wydaję mi się że zaczęły się u mnie pierwsze ruchy, ale nie wiem do końca, czytam opisy innych dziewczyn i wydaje mi się że to chyba \"TO\":D w zasadzie u mnie już połowa 19 nastego tygodnia więc wszystko możliwe... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja mam do ciebie takie pytanie... w 14 tygodniu miałaś bóle podbrzusza a bardziej brzucha??? mnie ostatnio boli brzuch a raczej kłuje tak mocno ze od razu musze się połozyc i od razu przestaje... najlepsze jest to w tym ze już mam brzuch ale od jedzenia:-) i przytyłam 3-4 kg!!! co to będzie później???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już 20 tydzień:) takie dziwne uczucie , jakby pękały bąbelki. Teraz jak sobie przypomne to czułam już to wcześniej ale nie skojarzyłam, teraz czuję już takie wyraźniejsze ruchy. Jakby takie pukanie od środka co do bólu brzucha to odczuwałam tak jakbym miała @ dostać, czasami mam tak do tej pory. Ale najlepiej zapytaj lekarza Jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz idę 16 do lekarza na kontrolę i zobaczymy ile przytyłam, na razie mam 2,5 kg na plusie. zobaczymy co będzie dalej. 14 .04 mam usg połówkowe idę prywatnie i mam nadzieję że się dowiemy kto tam siedzi:D co do apetytu, ja nie mam żadnych zachcianek, słodyczy prawie wogóle nie jem, mięsa nie jem już od 4 msc...odrzuca mnie i co am zrobic? jeszcze zdarza mi się wymiotować Może jedz więcej owoców i warzyw niż takich pustych kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy macie zachcianki?? bo często słyszę jak kobiety opowiadają że miały lub mają takie zachcianki że jak czegoś tam nie zjedzą w danym momencie to normalnie koniec świata.. Mnie to troszkę dziwi bo ja wogóle nie mam żadnych zachcianek, wręcz przeciwnie nie jem mięsa(wstręt) i wędlin( zaczynam się zmuszać), słodycze rzadko kiedy( a przed ciążą uwielbiałam, teraz mogą nie istnieć). Więc zastanawia mnie czy kobiety troszkę nie naciągają z tymi zachciankami. Rozumiem można mieć na coś ochotę ale nie tak że nie można się obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mam do was takie pytanko, czy po stosunku \"wypływa\" z Was nasienie? jeśli tak to od razu czy trochę później? Wiecie może jakie można zrobić badania stwierdzające czy jest owulacja czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAtulek nasienie wypływa, bo plemniki płyna w kobiecym śluzie. Troche wypływa od razu, a czasem nawet jeszcze rano jak się wstanie z łóżka. A żeby sprawdzić czy dochodzi do owulki to stwierdzi to USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Karola moze co niektore naciagaja z tymi zachciankami a nie ktore nie... ja np nie moge przezyc bez cukierkow owocowych jak nie mam przy sobie to mnie wtedy nosi... ale z innym jedzeniem to nie mam zachcianek, praktycznie jogurty, owoce:-) moze bedziesz miala pozniej zachcianki:-) i wilczy apetyt:-) mi juz powiedzieli ze bede miala chlopczyka bo mam ladna cere:-) pozdarawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w te przesądy tak do końca nie wierzę:) ale być może coś w tym jest:) ja już powoli rozglądam się za łóżeczkiem, wózkiem itp;) nie kupuję na razie bo jeszcze za wcześnie . A ty? masz już swoje typy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siobhan1
wlasnie jestem w posce bo przyjechalam z mezem i z coreczka na siweta i wiecie co starsznie przytylam w ostatnim tygodniu .moj ojciec jak mnie zobaczyl to sie zasmial ze wygladam jakbym byla w ciazy ,troche sie obruszylam...ale zgaga mnie dopada od kilku dni i @ nie mam choc powinnam miec wiec dzis sie ide meldowac do ginekologa(jak sie dostane) a rano robilam test i ..dwie kreski ...wiec nie bede za duzo sie cieszyc bo ostatnio tez mi wyszly dwi w tamtym miesiacu i nic...zobaczymy co lekarz zobaczy .pozdrawiam i bede pisac w tygodniu.dziewczyny trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że kupię jeszcze w tym tygodniu wózek:) dziewczyna chce sprzedać jedo bartatine classic za 350zl:) cena dobra wózek super, taki chciałam więc nie ma się co zastanawiać tylko brać:) a wy jakie macie typy wózków? wogóle jakoś tu cicho chyba tylko my asieńka tu piszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety też mieszkam na 4 piętrze ale wózek będzie zostawał na dole... więc nie chcę żadnego super wypasionego za bóg wie ile bo jak mi ukradną... mam nadzieję że tak nie będzie ale coż trzeba brać najgorszą opcję pod uwagę a tobie jaki sie podoba?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja w ta czy w ta, musiałabym nosic wozek bo napewno by mi ukradli:-) http://www.allegro.pl/item604766807_coneco_v3_3w1_gleboki_spacerowka_fotelik_maked.html http://www.allegro.pl/item600378532_wozek_coneco_barracuda_konik_2x_folia_materac.html jak na rzaie takie mi sie podobają i nie sa az takie ciezkie:-) a ty tez masz podobny czy inny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestawienie dotyczy wózków głębokich Deltim Focus - 14 kg Deltim Premier - 17 kg Emmaljunga Classic Duo - 16,5 kg Emmaljunga Edge Duo, stelaż Sport - 18 kg Jedo Bartatina Plus - 15,5 kg Jedo Bartatina Classic - 14,5 kg(koła pompowane) Jedo Bartatina Classic-11kg(koła piankowe) Mutsy 4rider - 16,25 kg Mutsy Urbanrider - 16,25 kg El-Jot Carmenn Air - 12 kg Mikrus Alu-Sprint - 16 kg Roan Marita - 15,5 kg Roan Kortina - 15 kg Baby Smile SX - 16,4 kg Tako Patrol - 16,5 kg Tako Natalia - 18 kg Tako Voyager - 21 kg (mamma mia!) Implast Volant 3 - 13 kg Titi Triton - 13 kg Mikado Ox-ford Four-Three - 13,7 kg Chiccko Enjoy - 12,5 kg Bexa B3 - 14 kg ABC Rodeo - 11,3 kg Baby Welt Moon 3T - 14 kg Sawex Magical - 15 kg Quinny Speedi - 16,7 kg (strasznie ciężka gondola: 6,2 kg) HARTAN Racer XLS - 14 kg Bebe Confort Loola - 13 kg (w tym 6 kg gondola Windoo) Bebe Confort High Trek - 14 kg Bebe Confort Trophy - 16 kg Adbor Ring - 16 kg Adbor Ring Max - 20 kg Adbor Baby Lux - 20 kg Adbor Piccolino - 17,5 kg Prokids Venice - 18,1 kg Classic-Eko (z wiklinową gondolą) - 14 kg Emmaljunga Cerox Combi - 18 kg Inglesina Magnum na stelażu Allum - 11,3 kg Inglesina Sofia na podwoziu Comfort - 13,8 kg Peg-Perego Culla na stelażu Classe 4 Alu - 15,7 kg Casual Play S4 - 15,1 kg Inglesina Vittoria na stelażu Ergo Bike - 14,2 kg Bebe Confort Loola z gondolą Prelude - 11,8 kg Sawex magical 4x - 15 kg Inglesina Classic Ballestrino - 18,5 kg Bebecar Vector - 15,7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie zaczął sie 10ty tydzień, a zaczęłam go w szpitalu byłam odwodniona i mialam wysoką temperaturę, więc spędziłam tam kilka dni, okazało się że chyba u nas na wyspie jakis wirus panuje bo kilka cięzarnych w takim staniejak ja tam bylo, pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe przeglądałam opinie wózków i znalazłam więc pomyślałam że komuś może się przydać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, mój mąż zrobił badania nasienia, wyszły super jak na pierwszy rzut oka więc mi ulżyło :) Zobaczymy jeszcze co gin powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×