Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajaR111

co o tym myślicie???

Polecane posty

Drogie koleżanki doradźcie czy wyolbrzymiam jak to stwierdził mój mąż, dzisiaj rano wystarczyło jedno zdanie żebym zaczęła się zastanawiać czy jesteśmy szczęśliwym małżeństwem jak myślałam dotąd czy sobie to uroiłam w mojej kobiecej głowie. Moja kuzynka która mieszka w Polsce napisała do mnie czata na skype, ja w tym czasie robiłam śniadanie. Kuzynka: hej Kaja dzisiaj wysyłam do ciebie tabletki (takie na spalenie tkanki tłuszczowej w czasie ćwiczeń) Mąż: ja ci dam, oj ciotka, ciotka, podtruwasz mi żonę. Kuzynka: to na zlecenie żony, mogę nie wysyłać bo dopiero się po nie wybieram, mam w końcu receptę ale zawsze można nie zrealizować? Mąż: nie, żartuję, spoko niech robi co chce, szybciej wykituje. Dalsza rozmowa Kuzynka: no tak chyba nie do końca? Mąż: co u Was słychać? I temat zmieniony…… No i wybuchłam jak to przeczytałam, powiedziałam mu jak mógł coś takiego powiedzieć, no mogłabym sobie to jeszcze jakoś wytłumaczyć gdy byśmy byli posprzeczani ze sobą (napływ złości chciał żeby mnie zabolało) ale było miedzy nami ok. (Dziubek, kochanie ) a tu nagle taki tekst napisał.? Skomentował że to był żart i że wyolbrzymiam, ja interpretuję to inaczej. Co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsd
ja po przeczytaniu tez odebralam to jako zart wiec moze wyolbrzymiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo fuuu ble
do sedna: o co tobie siętak naprawdę kobieto rozchodzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury facet pisze
zapytam tylko: zawsze wszystko tak przesadnie analizujesz ? jaką masz fazę cyklu ? może to PMS ?! BUHAHA ja zawsze żartuję że mąż szybciej zejdzie na udar jeśli nadal będzie wcinał to co mu jego ukochana babcia gotuje (wszystko na smalcu z kilogramem soli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryterium 0
jasne ze zart, wziełaś to zbyt do siebie, my faceci sobie czasem tak zartujemy, i nie wiemy dlaczego babki sie wkurzaja, dla mnie smieszny, dla Ciebie nie zupełnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury facet pisze
Jestem złośliwa bo babcia specjalnie gotuje dla męża by udowodnic że jest ode mnie lepsza....a ja wiem że jej kuchnia jest cholernie nie zdrowa....zwłaszcza że w rodzinie wszyscy mają nadciśnienie i były przypadki udarów a Twój mąż może uwarza że wcale nie jesteś gruba i nei musisz sie odchudzac, dlatego zartuje z tych fat burnerów i Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alęocochodzi
to był żart ale skoro tak cie zabolal to mu powiedz zeby tak nie żatrował i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_25
glupi ale zart. olej, nie zwracaj uwagi, ignoruj. no najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mój mążchciał cięgle
jeść kotlety smażone, to też powiedziałam "a, jedz, szybciej zejdziesz" co oczywiście było żartem te kobiety co niektóre to naprawdę sa dziwne, szukają problemów tam gdzie ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_25
no to chyba juz wiesz ze wyolbrzymiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem Twój partner jest przerażony tym co robisz ze swoim organizmem. usłyszał/przeczytał gdzieś o szkodliwości takich preparatów i się boi. i mu się frustracja tym tematem wylała w rozmowie z Twoją kuzynką. i ja uważam, że może być tak że on ma racje bo na receptę to nie są raczej niewinne tabletki "na spalenie tkanki tłuszczowej w czasie ćwiczeń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×