Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kryzysowa_dziewczyyyyna

Kryzys-Pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość kryzysowa_dziewczyyyyna

4 miesiace temu rozstalam sie z chlopakiem - wielka miloscia! Moja. Zdradzal mnie. Mimo, ze bardzo cierpialam zostawilam go. Tydzien temu sie zjawil i prosil o 2 szanse. Nie dalam mu jej. A dzisiaj ogarnela mnie taka rozpacz, ze mam ochote do niego zadzwonic i prosic o spotkanie. Jezu Nie moge tego zrobic, ale tak tesknie, ze juz nie wytrzymuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj sie. raz zdradzil- zdradzi drugi. przejdzie powoli minie, nie zaslugujesz na niego. Chocbys miala zdechnac z bolu to zostaw go!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
zdycham wlasnie. zdycham. jak to przezyc. bosze co mis ie stalo, a tak dzielnie sie trzymalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
hehe.zdradzil cie bo jestem beznadziejna.chlopak musial szukac szczescia gdzie indziej.ciekawe tylko czy jests tak brzydka slaba w lozku czy tak glupia.taaa zadzwona do niego .pokaz mu jaka zakomplesiona krowa z ciebie!!!!!blagaj zeby wrocil bo jestes pasztetem ktorego nikt inny nie chce !!!!hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
i za co kretynko dziekujesz?chlopa nie potrafisz przy sobie nawet zatrzymac ty zalosna pokrako!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
dziekuje ci za to, ze po twoim poscie mnie oswiecilo. teraz juz wiem dlaczego tak sie stalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
z czym cie niby oswiecilo?czemu tak sie stalo?bo jestes oblesna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
no wlasnie. dlatego ci dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
kochana fajnie ze zdajesz sobie sprawe ze swoich wad.np z tego ze jestes za malo atrakcyjna badz fajna zeby koles byl ci wierny.wkolo tyle fajnych babek wiec po co mu jakies zwykle glupie dziewcze.a nie mysl ze chce do ciebie wrocic bo cie kocha.poprostu nie ma co chlopak roobic wiec z braku laku pomyslal ze wroci do iditki dopki nie trafi sie cos lepszego:)ciesze sie ze moglam pomoc:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
bez problemu ty masz naprawdę jakiś problem z sobą czy co? Kryzysowa nie dawaj sobie wmówić poczucia winy, to że Cię zdradził to nie Twoja wina tylko jego. Ty byłaś OK on NIE był OK są ludzie którzy mają w naturze zdradę, myślą że wszystkich przechytrzą, że są cwański i to nie jest Twoja wina że na takiego trafiłaś Ktoś kto zdradzał będzie zdradzał bo uważa że mu wolno a nie dlatego że coś z jego partnerem nie jest OK. Jakbyś mu nie pasowała to powinien CIę zostawić a nie robić w bambuko Nie słuchaj tego degenerata o nicku bez problemu JESTEM Z TOBĄ ZADBAJ O SWOJE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI I SAMOPOCZUCIE pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
stram sie, naprawde staram sie to przetrwac, ale to tak strasznie boli. Wiem, ze ze mna nic nie jest nie w porzadku. Ale dlaczego ja go dalej kocham. Nie chce juz. chce sie uwolnic a nie moge. minely juz 4 miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
ja mam problem? to ta zalosna dziewucha ma problem hehe ty kryzysowa a moze wez jeszcze wyslij mu kwiatki i popros zeby wrocil bo czujesz sie samotna i niekochana hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
bez problemu ewidentnie masz jakiś problem ze sobą, obrażasz dziewczynę jakbyś wyładowywał własną agresję na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
ok, niech CI będzie że kochasz ale on Ciebie nie albo dużo mniej zresztą nie o to chodzi przecież Ty byś go nie zdradziła, prawda? Pomyśl sobie jak byś się czuła gdybyś to Ty zrobiła to co on Ci zrobił. Wyobraź sobie te uczucia i pomyśl czy chociaż jeden mały ułamek tych uczuć on w tej chwili odczuwa? wątpię...... czuje się jak złodziej, który nie martwi się tym że ukradł tylko tym że został przyłapany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
ja tylko uswiadamiam dziewczynie ze cos z nia nie hallo! smeci i placze jak to jej ciezko jak to ja boli.zalosne.ok zostala zdradzona moglo jej byc przykro ale coz pecha miala dziecina!widzocznie nie byla warta tego aby facet byl jej wierny i oddany.:p ty kryzysowa juz nie rycz tylko idz poszukaj sobie kogos dla kogo bedziesz najwazniejsza.najlepiej znajdz sobie jakiegos paszczura brzydala ktorego bedziesz warta to cie nie zdradzi.powodzenia na nowej drodze zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci zdradzaja tak samo
ladne laski, wyglad ma tu g.wno do rzeczy:o albo facet lubi sie k.rwic albo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez problemu ma rację - robisz z siebie sierotę zamiast kopnąć w dupę takiego gnojka! Zdradził Cię bo Cię nie kochał, bo mu się znudziłaś, bo chciał czegoś innego - i teraz z racji tego, że mu nie wyszło - chce wrócić... Każdy tak robi - tyle, że potem znów zdradza... Pocierpisz i Ci przejdzie, zerwij kontakt i po kłopocie. Nikt nie mówił, że życie jest takie łatwe. No chyba, że faktycznie masz tak niskie poczucie wartości że wolisz wrócić do takiego skurwiela niż być sama... jak tak to gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
o wkoncu ktos normalny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
chyba nie rozumiesz sam co piszesz twierdzisz że to jej wina że on ją zdradził????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
ja pierdole. Nie robie z siebie sieroty bo nie wiem czy zauwazyliscie, ze go zostawilam i nie wrocilam. Jest mi mimo wszystki ciezko! Nie uwazam zeby to bylo nienormalne. Ale on co jakis czas do mni przychodzii blaga o 2 szanse. i dlatego nie moge sie z tego wydobyc rozumiecie. A kochac to mnie kochal, wiem o tym. Tylko ma taka nature, ze musi bzykac wszystko co sie rusza. wiem, mam pecha, takie jest zycie, bla bla bla nie zmienia to faktu, ze czasami jest kurewsko ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
byc moze jej! fakt ze jest gnojkiem ale do zdrady tez trzeba dwojga.szukal u innej tego czego ona mu nie dala.ale juz nawet nie o to chodzi.zalosne jest dla mnie to co ona pisze wogole.on prosil o druga szanse ,ona go kocha ,teskni. sraty taty dupa w kraty:)jak mozna sie tak upokarzac?normalnie rzygac sie chce.a jak nie ma szacunku dla samej siebie to inni tez nie bede tego szacunku mieli i moze dlatego te zdrady co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochał Cię?????? HA HA HA a to dobry żart:/ człowiek który kocha nie zdradza... i nie tłumacz go, że taką ma naturę i że biedaczek przecież musi się wyszaleć... jak chcesz to wróć - ale skoro taki już jest to pewnie i tak w końcu znów Cię zdradzi. Jak chcesz się pozbierać, to zerwij z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
nie no kur... nie wierze???co ty kretynko napisalas?ze wiesz ze cie kochal ale ma taka nature ze musi bzykac?no ludzie i ona jest normalna?taaa strasznie kochal jak bzyka inne.moze i mila nie jestem ale za to szczera.jak tu takiej kretynki nie zdradzic?dziewczyna jeb... sie w leb!!!kocha ale ma taka nature heheh boki zrywa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
właśnie o to chodzi że to wy próbujecie go tłumaczyć zwalając winę na dziewczynę jeżeli ktoś mi nie pasuje to mówię mu pa, a nie zdradzam na boku bez jego przyzwolenia, dociera to do was? jeżeli uważacie inaczej to znaczy że sami jesteście tacy jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
do bez problemu: byc moze to i racja, ze szukal czegos czego mu nie dawalam. Ale mam 31 lat i nikt jeszcze w zyciu mnie nie zdradzil, wiec nie jest to kwestia braku szacunku do samej siebie. Szacunek mam i dlatego go zostawilam. Tylko powiedz mi po co facet, ktoremu nie pasujesz gada ci ciagle, ze chce spedzic z toba zycie, ze jestes wyjatkowa, piekna, inteligentna, jedyna w swoim rodzaju itp. itd. Na pewno nie mozna powiedziec o mnie, ze jestem brzydka a kiepska w lozku to juz w ogole. Wiec dlatego go nie rozumiem. Najpierw zdradzal a teraz zyc beze mnie nie moze. Wkurwia mnie to na maksa ze zmarnowal mi 2 lata zycia i oszukiwal zamiast przyznac otwarcie, ze jest sexocholikiem i nic z tego nie bedzie. ! Dupek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
czytajcie ze zrozumieniem może... ludzie są różni - jeżeli obie strony ustalają ze sobą że dopuszczają zdradę wszystko jest OK ale ona nie akceptuje zdrady a on widocznie tak skoro ją zdradzał i był z nią dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
i co z tego ze mowil takie rzeczy skoro bzykal na boku?ja nie rozumiem jak dorosla kobieta moze piprzyc takieg glupoty.byl seksoholikiem?dobre:D i co sie cieszysz ze odeszlas jak jeszcze wmawiasz sobie jak cie kochal itp itd:/ to ze odeszlas nie jest powodem do dumy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowa_dziewczyyyyna
a poza tym - nogdy nie slyszeliscie o facetach, ktorzy kochaja i zdrazdaja. Jest ich wielu, np. mezowie, ktorzy bzykaja na boku, ale zony nigdy, przenigdy by nie zostawili bo ja kochaja! i rozwodu tez jej nigdy nie dadza. Pelno jest takich debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiecie zwłaszcza zakochanej można wcisnąć każdą bajkę... A faceci którzy zdradzają mają w tym doskonałą wprawę. Masz tyle lat więc zachowuj się jak dojrzała kobieta, która nie pozwoli się tak traktować. Może on chce wrócić, bo potrzebuje stabilizacji? stałego seksu? a wyrywanie nowych panienek jest męczące... a tak? będzie miał Ciebie kiedy chce a przy okazji będzie bzykał wszystko co się rusza... Ty zostaniesz odskocznią, kimś do kogo zawsze można wrócić... Chcesz tak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×