Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facettt z małego miasta

nie wierzę że jakaś dziewczyna może się we mnie zakochać

Polecane posty

Gość facettt z małego miasta

Mam już prawie 25 lat a nigdy się jeszcze nie kochałem a nawet nie całowałem z dziewczyną.Zawsze starałem się być w porządku człowiekiem,byłem lubiana osobą w szkole czy miejscach pracy ale nie udało mi się nawiązać głebszej znajomości z kobietami. Uchodzę że osobę mało atrakcyjną fizycznie,nieraz zagadywałem do dziewczyn na dyskotekach,próbowałem zaprosić gdzie ale nic z tego jestem bardzo sfrustrowany choć inni myślą że jestem wesoły i pogodny,coraz cięzej mi z tym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZOFIJA
Kotuś nie daj sobie wmówić NIGDY, że jesteś od kogoś gorszy -> jak zmienisz myślenie o sobie to napewno ktoś Ciebie zuważy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszy do góry ;) jestes zapewne wartosciowym człowiekiem wiec napewno trafi sie ta odpowiednia... lecz sam widzisz jak swiat dzis wyglada... co jest priorytetem, co sie liczy....to zalosne... wiec ktos napewno doceni to jaki jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettt z małego miasta
niedawno pewna dziewczyna zapytała czy mam żonę odpowiedziałem że nie "taki fajny chłopak nie ma żony" to dziwne" odparła zrobiło mi się smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno bo jednak nie masz tez zony? czy smutno bo "tak" Ci powiedziala? bo to byl komplement....widzisz ???? trzebabylo sie z nia umowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettt z małego miasta
pracuje w służbach mundurowych koledzy mnie pytali ile miałem dziewczyn oczywiście powiedziałęm że miałemkilka przecież wysmieliby mnie gdyby dowiedzieli się prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nei wierzysz a ja wiem, że we mnie to siężadna nie zakocha bo która by się zakochała w nudnym, brzydkim, niskim, niesmiałym, zamkniętym w sobie, małomównym, nie mającym zainteresowań, nie rozrywkowym, nie majacym wspaniałego albo jakiegokolwiek aktywnego życia towarzyskiego, itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettt z małego miasta
co dziwne ludzie uwazaja mnie za osobę kontaktową i otwart straram się być uprzejmy i kulturalny wobec innych dziewczyny mawiały mi że jestem dobry chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie karmić troli
oj chłopaki dajcie spokój dziewczyny mają te same problemy co Wy, naprawdę, wystarczy się rozejrzeć, dyskoteka to chyba nie jest miejsce dla dziewczyn jakich szukacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja:) nie polecam lasek z klubow, sama tam chodze czasami i olewam pozniej jak ktos chce sie ze mna umowic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari...racja ;-) bo "dobry chlopak" to pojecie wzgledne... dla jednej dobry a dla innej moze to znaczyc zupelnie co innego musi sie inaczej jakos chłopczyna zareklamowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettt z małego miasta
boli mnie że nie mam nikogo bliskiego na tym swiecie że dla nikogo nie jestem wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettt z małego miasta
a może śmierć to rozwiązanei moich problemów??? jestem bezuyteczny sam już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, wczoraj takiego jednego spokojnego faceta namówiłyśmy do tańczenia na stole i zdjęcia koszuli... Ale kulturalny był, nawet zapytał, czy mamy facetów zanim zaczął pchac łapki tu i ówdzie... Ale coś z nim było nie tak, choć bez wątpienia to sympatyczny facet. Nie sądzę, żeby podobał się dziewczynom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cx
"Ale coś z nim było nie tak, choć bez wątpienia to sympatyczny facet. Nie sądzę, żeby podobał się dziewczynom..." nie podoba sie dziewczynom, bo jest sympatyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ex twierdzil ze ma duze powodzenie "laski na mnie leca, sam nie wiem dlaczego" aaaaaaaaa, ale to byl cymbał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cx
ej baby, idzta sobie na priv pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×