Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aneczka2008

co zrobic?

Polecane posty

KIlka miesiecy temu wyjechalam do Polski i wtedy zdecydowalam ze chce rozstac sie ze swoim facetem, wczesniej mieszkalismy razem w Anglii bylismy ze soba 3 i pol roku. Od stycznia bierzacego roku zaczelo si emiedzy nami psuc, w marcu pojechalam do polski na 3 miesiace on zostal ciezko pracowal i nagle zacza sie starac o mnie jak nigdy wczesniej(generalnie przez te 3 lata rzadko okazywal mi milosc i zainteresowanie) tylko ze ja zdalam sobie sprawe ze nie chce takiego zwiazku. jak sie potem okazalo chcial mi sie nwet oswiadczyc prosil zebym do niego wrocila ale ja zaparcie trwalam przy swoim,spedzilam super wakacje probowalam o nim zapomiec, nawet spotkalam sie kilka razy z innym i wtedy zrozumialam ze chce wrocic do niego...tylko ze ON teraz mnie nie chce...twierdzi ze potrzebuje czasu i nie moze wybaczyc mi tego ze go zostawilam,spotkalam sie z innym...ale nadal mowi ze mnie kocha,spotykamy sie i kilka razy nocowalam u niego... sama nie wiem co o tym myslec czy on mnie chce tylko wykorzystac, czy naprawde mysli o powrocie??? prosze o wyrazenie swoich opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×