Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zniszczone dłonie 28

zniszczone suche dłonie

Polecane posty

Gość gość
ja od siebie mogę polecic krem firmy farmona, który świetnie nawilża i dobrze się wchłania: http://aptekajakmarzenie.pl/farmona-nivelazione-piekne-dlonie-odmladzajacy-krem-100ml-p-20931.html nie jest drogi i warto dać mu szansę :) ale bardzo mnie rozczarowały kremy z neutrogeny - kupiłam kiedyś w rossmanie i ani on nie nic nie nawilżał ani sie szybko nie wchłaniał (a miał......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM ZIOŁOWY DO RĄK od HB - aby tylko to było systematycznie stosowane i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku. Ogólnie żeby uzyskać naprawdę pozytywny efekt, konieczny jest czas, ale docelowo może być naprawdę w porządku. Jeśli będziecie używać tego codziennie, to zmiana będzie zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreckowska
ja sie przekonałam do używania masek złuszczających, dużo lepiej działaja na mne niż kremy, raz na par tygodni zakłądam rękawiczki byOlie http://byolie.com/pl/ skóra po nich jest dużo bardziej miękka, złuszczenie trwa kilka dni, ale potem są super miłe w dotyku, delkatne, bez suchych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteni
No właśnie ja już słyszałam kilkukrotnie o tej masce epiltouch by olie, ale nie wiem za bardzo czy mogę jej użyć, jeśli mam na paznokciach hybrydy, poczekam chyba do września, wtedy zaplanowałam sobie przerwę i regenerację dla paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolenti
Spokojnie możesz nałożyć maskę epiltouch byOlie jesli masz na paznokciach hybrydy - w niczym to nie przeszkadza. nie niszczy hybryd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apolenti dziś Oraz w niczym nie pomaga. Zwykłe spamerskie góowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Tu się nie zgodzę. Próbowałaś, że tak piszesz? Ja używam od wielu tygodni i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirq wczoraj Sr4asz a nie używasz. Trwa spamerska kampania, na wszelkich możliwych forach wwalacie tę żałosną reklamę niemal słowo w słowo. 10 groszy od wpisu piechotą nie chodzi, prawda? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olfeenika

Zadbane dłonie to wizytówka kobiety. Na poprawę wyglądu dłoni super działa zabieg z użyciem produktu Restylane SkinBoosters. Kwas zawarty w preparacie działa cuda. Skóra dłoni jest nawilżona, gładsza, przebarwienia staja się jaśniejsze. Efekt utrzymuje się bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Świetna do wykonania, szczególnie po zimie jest  Zabieg odmładzający do dłoni i paznokci z rękawiczkami z linii Comfort Bielendy. Rozpropagowałam to już wśród wszystkich moich znajomych i każda jest zachwycona efektem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Chciałam zregenerować skóre na dłoniach bo bardzo miałam zniszczoną. Fajnym zabiegiem okazała sie karboksyterapia. Moje dłonie sa odmłodzone i delikatne w dotyku. Bardzo się cieszę , ze zrobiłam ten zabieg w klinice Simea Beauty Dąbrowa Górnicza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domowe sposoby

A ja Wam podam domowy sposób. Przed snem obsikujemy ręce. Wklepujemy mocz w dłonie, az beda suche,  na to nakładamy gruba warstwę  dowolnego kremu do rąk. Dobrze na to założyć rękawiczki bawełniane. Rano myjemy porządnie ręce,  zabieg może kontrowersyjny ale skuteczny w przypadku suchych i szorstkich dłoni.

A tak ogolnie to warto zwracać uwagę na to jakie mydło kupujemy, używać glicerynowych albo z dodatkiem oliwki czy miodu. W domu rozstawic kremy do rąk w różnych miejscach, typu łazienka, kuchnia, sypialnia czy przedpokój. Kupowac łagodne plyny do  zmywania naczyń , jeżeli używamy chemii przy sprzątaniu, to najlepiej robić to w rękawiczkach. W toaletach publicznych korzystać z ręczników papierowych a unikać suszarek. Wychodzimy na zewnątrz zawsze z suchymi dłońmi, chyba, że jest lato. W chlodne dni pamiętamy o rękawiczkach. Skórka z banana, przed wyrzuceniem, natrzeć dlonie ...

Nie trzeba wydawać majątku aby mieć zadbane dłonie 🤝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podobają mi się takie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Delikatny peeling raz na tydzień i krem codziennie, ja używam tego: https://www.doz.pl/apteka/p130979-Botame_Body_krem_do_rak_borowka_30_ml_ Nie mam już żadnych problemów ze skórą dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Silne właściwości regeneracyjne ma after workout hand cream - stosuję go regularnie i to nie tylko podczas pielęgnacji dłoni, ale również stóp (szczególnie, gdy nabawię się odcisków :/). Krem jest naprawdę bardzo dobry, może o tym świadczyć fakt, że jego bazą nie jest woda, a masło shea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam: nasmarować obficie oliwką, zawinąć folią (nie srebrną ale taką zwykłą) spożywczą i tak potrzymać 15min a najlepiej jak najdłużej. ręce jak nowe. na mnie np. kremy działają chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetna jest ta linia do pielęgnacji dłoni z Bielendy In Good Hands, polecam nowa, znakomita linia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×