Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość peeeerrrfuuumeee

Najlepsze perfumy wedlug Was.

Polecane posty

Gość teraz
taaaaak!!!!!!!!!!!! Dokładnie te kenzo! Butelka była w kształcie liścia i leżała. To był cudny zapach, taki zmysłowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j apijanaa
mi o to samo chodzi :D nie wiem jak się nazywały bo na butelce bylo napisane tylko kenzo :( widziałam w perfumeri coś podobnego tylko że z takim bardzo odstającym kwiatem ,niestety nie wąchałam ,nie miałam czasu...gonili mnie;) ale zapach ......eeehhhhhh wymiękam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz
jeśli ten odstający kwiat to korek, to nawet to kupiłam. Butelka już "stojąca" ozdobiona motywem liści. Są dwa rodzaje, jeden świeży- cytrusowy a drugi podobny do tego starego, ale niestety to już nie to samo :( Szkoda, bo zapach był cudowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciajulcia
Hugo Boss XX też niezły...bardziej elegancki,typowo do pracy,daje ciekawy efekt w połączeniu z mleczkiem do ciała z tej samej linii zapachowej,wtedy pachnie całe ciało...mleczko(balsam do ciała) ok130zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j apijanaa
tak chodzi mi o ten odsający liść .... szkoda że to juz nie to samo ...uwielbiałam te perfumy...i nie tylko ja...:D przyznam się...do tej pory mam butelke vhyba od 4 lat ...szkoda mi jej .. od czasu d czasu powąchuje ...i dalej czuc ten zajebisty zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild musk-coty laura biagiotti-roma pierwszy delikatniutki, drugi ostrrrry;) poza tym wiele zapachów z Avonu-pur blanca,perceive,wycofany juz pink suede:( ulubionych zapchów mam nieskończoną chyba ilość wymieniałabym do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuzowa pestka
DKNY - Be Delicious

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armani Code Elle - Yves Saint Laurent Baby Doll - Yves Saint Laurent z tańszych: Life By Esprit Puma (różowe) C-thru zielone (joy się nazywają, takie z kuleczkami szklanymi w środku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j apijanaa
Arbuzowa pestka DKNY - Be Delicious dostałam ta próbkę w daglasie i tez jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra1989
coco mademoiselle naomi cambell cat deluxe dolce&gabanna light blue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie litosci
Dla faceta Diavolo Antonio Banderas Dla kobiety Evidence Ives Roches W znośnej cenie i gustowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atojatylko
wars i woda brzozowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppatka
hugo boss femme gucci rush i rush2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie pachniec
ELIZABETH ARDEN 5TH AVENUE-super kobiecy ciepły zmysłowy zapach a przy tym nie ciężki, COCO CHANEL-NR.5 -klasyczny kobiecy z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście Fahrenheit (Dior) for men :-) tez b ardzo dobry moze nawet lepszy? rzecz gustiu a o gustach sie nie dyskutuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowa
Noa z perełką w flakoniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuuuuuuuulka
Kenzo Elephant Yves Saint Laurent Opium Kylie MinougeDarling Thierry Mugle Angel Giorgio Armani Code Woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuuuuuuuulka
zapomniałam o Chopard Casmir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina3434
Witaj! Mam dobre doświadczenia z perfumerią ze strony www.moodscentbar.com . Kupuję tutaj zawsze prezenty dla bliskich. Ostatnio mężowi zamówiłam super zapach. Teraz szukam czegoś dla przyjaciółki. Jest z czego wybierać, same najlepsze marki świata w jednym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka666
Jeżeli chodzi o naturalne perfumy, które przynoszą magię bliskiego wschodu, to ja akurat wykorzystuję www.arabianoud.pl i naprawdę nie mam najmniejszego problemu. Ceny jak na jakość produktu są bardzo, ale to bardzo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×