Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimnaaa

nigdy nie bylam zimna suka bo mam swoje zasady

Polecane posty

"chyba nie chcesz zeby cie zona prosiła o fote twojego srodkowego palca.." A dlaczego nie? Mam ładny paluszek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie-Złośliwa Przepraszam, Słońce :p nasze kafeteryjne... ale jesteś tak monotematyczna w tym ciągłym powtarzaniu, jaka to z Ciebie zła kobieta, że ... Prawiczek i c.r.e.a.m. mogą się od Ciebie uczyć :classic_cool: Ciągle tylko o tym, jaka jesteś zła i jaka jesteś seksi. Zauważ to:) Wybacz szczerość, ale to już stało się naprawdę creamopodobne.... ..tylko w drugą stronę:D Tylko ten jeden dzisiejszy topik: \"Takiego ciepłego miłego usmiechniętego wiernego...a z resztą znając siebie to i tak bym takiego olała bo ja zimna suka jestem\" \"i tak faceci mnie nie słuchają tylko patrzą na moje cycki\" \"jak Ci wyśle w bluzce z dekoldem to mohery bedą pyskować\" \"jakbyś mnie zobaczył to byś główką w monitorze zrobił dziurę\" \"napie**alam na gnidy zwanym dumnie facetami\" \"Faceci to ślamazary\" Czarny PR czy chęć na powtórkę z sukinsyna? Nie-złośliwa - nie chcesz żeby Cię faceci lubili czy co?:) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×