Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimnaaa

nigdy nie bylam zimna suka bo mam swoje zasady

Polecane posty

_Kwiatek brat... te baby stad to tylko mozna w kiblu spuścić razem z wodą po defekacji Kwiatek...oczywiscie ze tak,z tym ze z trzy bym ocalił i chetnie przygarnał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brzydalu ale tak poza tym lokciem to jestes wyjatkowy i niepowtarzalny!!" No, teraz to co innego. Ja już mam zajebisty poniedziałek, bo zostałem dowartościowany. A Wy się męczcie pierdoły, szczególnie Ty kwiatek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Misiek ja bym pewnie popłynęła w kiblu" Oferma by wskoczył za Tobą, a ja bym go za nogi trzymał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona, z tym snem dobre :D Brzydal, masz 1000 milionów razy większe szanse na złośliwą niż kwiatek i w tym przypadku 1000 milionów razy zero nie znaczy zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwej to ja bym nie wziął jakby mi dopłacali, bo bym jej musial ciagle smarki spod nosa wycierac, błeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal, masz 1000 milionów razy większe szanse na złośliwą niż kwiatek i w tym przypadku 1000 milionów razy zero nie znaczy zero" Musiałaś mnie sprowadzić na ziemię? :o Ale i tak jestem lepszy od kwiatka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, Brzydal, porównywanie do kwiatka jest obraźliwe. Przepraszam :( Taki mam humor po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Misiu słodzizno Ty moja jestes taki milutki,a reszta do gnoju" Byleby tym gnojem nie nawozić ziemię pod takie kwiatki jak Kwiatek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zona...musisz ze mna wiecej gadac a nie z brzydalem... oczywiscie jesli chcesz miec piekne sny.." Nie rozumiesz Misiek, że brzydal symbolizował w jej śnie tą żabę, co się w królewicza zmienia ;) (cz jakoś tak)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzio
Poniedziałki są w pizdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w pt mam sesje 1 grudnia wystawa aktów w Kraku,heheeh ja jak coś robie to z pompą" Powodzenia. Na pewno będą piękne zdjątka 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×