Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimnaaa

nigdy nie bylam zimna suka bo mam swoje zasady

Polecane posty

"Powodzenia. Na pewno będą piękne zdjątka " na pewno zasmarkaniec 163cm w okularach bedzie miec piekne zdjatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To sie okaże" Eee, oczywiście, że będą piękne. Tylko kompletny amator mógłby oszpecić piękna kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona...ty słuchasz ja spiewam....:P Nie rozumiesz Misiek, że brzydal symbolizował w jej śnie tą żabę, co się w królewicza zmienia (cz jakoś tak)? brzydal ja mam nadzieje z tylko symbolizował....całe szczescie ze sny mało kiedy sie sprawdzaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brzydal ja mam nadzieje z tylko symbolizował....całe szczescie ze sny mało kiedy sie sprawdzaja" :) Ja sny miewam niezmiernie rzadko. Ale jak już mam, to się dziwne rzeczy dzieją. Tak więc wierzę w sny i ten proroczy żonki też :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sny miewam niezmiernie rzadko. Ale jak już mam, to się dziwne rzeczy dzieją. Tak więc wierzę w sny i ten proroczy żonki też dziwne rzeczy...? czyzby sex z żaba..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie wysyłam Kwiatek fot \" zawsze wiedzialem ze tchórz z ciebie :P tylko gadac na kafe potrafisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zawsze wiedzialem ze tchórz z ciebie tylko gadac na kafe potrafisz" Jesteś Kwiatek bezsilny, klęczysz na kolanach i błagasz. Hehehe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa, wiecej kultury, nie bluzgaj tak. ofermie wysłałaś to mnie nie możesz, słonko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najpierw musze zostac zachecony do zdobywania" Czyli nie masz w sobie nic z odkrywcy? Wiesz troszkę wyobraźni by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×