Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

SZŁONA! czy robiłas jakies badania ?? podstawa to wykluczyc tarczyce ,bo ona powoduje takie objawy jak wymienilas i wiele innych sugerujacych nerwice ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentka to ja mam takie dziwne coś już od dawna.. siedzę, nagle dziwnie się czuję, czuję taki niepokój i lęk a potem odpływam.. tracę kontkat z otoczeniem, film mi się urywa. to trwa kilka sekund.. potem dochodzę do siebie a po fakcie nic nie pamiętam.. np ostatnio jechałam autobusem i jak zbliżałam się do domu to to zaczęlo mi się robić.. jak się ocknęłam to już koło domu byłam.. a tak dziura! nie wiem czy czasami jakos dziwnie się w tym autobusue nie zaczęłam zachowywać;( nie znoszę tego.. a dziś u mnie też piękne słońce.. podrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam badania-mocz,krew,ekg-wszystko w normie,nie wiem czy te badania wykluczaja tarczycę,lekarka powiedziałam ze to wszystkie badania ,które odpowiadają za nerwy między innymi i stwierdziła u mnie w końcu depresję,ale nie wyglądała na przekonaną w 100 %,przepisała lek na depresję-Alprox i mi się poprawiało więc kazała zmniejszać dawki aż w końcu odłożyć-cała kuracja trwała dwa miesiące,lepiej się czułam ,ale nie tak całkiem.Po odłożeniu leku było w miarę przez dwa tygodnie,po czym wszystko wróciło z ogromną mocą,ale niestety ja już byłam poza granicami Polski,więc na własną rękę zaczęłam znow zażywać lek i biorę go gdzieś trzeci tydzień,jest znów lepiej,ale nie wiem co dalej-tabletki się kończą. Jednak nie uważam,że one mi pomagają w 100% faktycznie jestem mniej nerwowa i to duży plus-mam dziecko ,więc moje rozdrażnienie niejednokrotnie ją krzywdziły,teraz mam więcej cierpliwości do niej i rzadko podnoszę głos,jednak pamięć ,brak koncentracji,ciągłe zmęczenie,brak energii towarzyszy mi dalej,nie potrafię się porządnie wysłowić,zapominam brzmienia słów-mówię coś ,mówię i nagle nie wiem jak brzmi wyraz ,którego chciałam użyć-to mnie przeraża,bo od zawsze jestem gadułą,a teraz zamykam się w sobie żeby nikt nie zobaczyl mojego nierozgarnięcia. Zazdroszczę ludziom swobodnej wymowy,tego,że w sposób naturalny przekazują to co myślą-nie wiem czy zrozumiecie o czym mówię,jednak samo wygadanie się przed kimś jest przyjemne. Może jednak się okaże,że ktoś z Was będzie potrafił mi coś doradzić. z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lek przepisal ci internista????????? jesli tak to niezbyt dobrze, powinnas isc do pyschiatry oni wtedy najlepiej dobiora leki!nie dasz rady znalesc kogos tam za granica?? kiedy wracasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lek przepisał mi internista,na moje pytanie o psychologa lekarka stwierdziła,że nie jest to konieczne,same tabletki miały wystarczyć. Tutaj przymierzam się cały czas do pójścia do przychodni,nie jest to dla mnie proste,bo jestem tu krótko i nie wiem jak to wszystko tu wygląda i obawiam się czy się dogadam. Samo pójście do psychologa jest dla mnie ogromnym stresem(nigdy nie byłam)a tu jeszcze rozmowa w obcym języku ale chyba nie będę miała innego wyjścia,bo chce się w końcu dowiedzieć co mi jest. Ale myślicie ,że to co mi się dzieje może być depresją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem , Ty nie robilas hormonów tarczycy, musisz to sprawdzić masz dziecko , wiec moze coś z hormonami sie stalo po ciązy.... radze Ci zbadac hormony ! a poza tym lekarz internista nie jest o przepisywania leków na depresje i inne zaburzenia zwiazne z psychika ! ja bym tego leku nie brałam do momentu konsultacji z psychiatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,no to teraz się przestraszyłam,myslałam ,ze to normalne ,że lekarz internista przepisuje tego typu leki-skoro mi przepisała. na szczęście nie biorę dużych ilości-pół tabletki dziennie,czyli tutaj zamiast do internisty to powinnam iść od razu do psychiatry? Dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mału czytam od poczatku wszystkie Wasze posty i dowiedziałam sie o tzw. liście,czy ja mogę się dopisać??? i jak byście mi mogły powiedzieć jak łatwo i szybko dostawać się właśnie na to forum i jak najszybciej dowiadywać sie o odpowiedziach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlona idz do psychiatry bo internista nie powinien leczyc na newice i depresje, napisze wieczorkiem dalej...bo weszlam na sekundke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) szlona-a za ile wracasz do polski?i jaka tabletke alproxu (0,25,0,50,1mg)dzielisz na pol? zgadzam sie ze stres -stop -internista nie jest od tego.psychiatra pewnie da ci inne leki no i nalezy zakladac ,ze zna sie sie na tym co robi;) podaj wiek ,nazwe choroby,miejscowosc to cie wpisze na liste nerwusow:) przy temacie moja nerwica (w spisie tematow)jest plusik kliknij i wtedy ten temat doda sie do_ moich tematow _(nad plusikami jest taki napis)i tak bedziesz szybciej docierala do celu:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za Wasze odpowiedzi,za zainteresowanie,aż wzruszenie ściska mi gardło,bo jesteście pierwszymi osobami,które reagują na te moje problemy:)))Ja z mojej strony też chce zrobić wszystko,żeby móc Was poznać i w miare moich mozliwości się przydać... A teraz juz odpowiadam- do Polski niestety zbyt szybko nie wrócę ,tyle co mąż mnie ściągnął za granicę,planujemy pojechać do Polski ale tylko na urlop gdzieś czerwiec,lipiec. Alprox mam 0,5 mg i starczy mi go jeszcze na miesiąc. Moje dane do listy: 28 lat,w miejscowości myślę,że można wpisać Islandia,bo spędzę tu jeszcze troszkę dużo czasu raczej, a nazwa choroby to chyba depresja. Dzięki xanaxik za wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica lękowa, napady paniki.okol..Szczecin ana72.......36.............nerwica lękowa...............Katowice madziarka27 ...28......nerw.lękowa,agorafobia.....sląskie gg141124 czuje sie dobrze po leczeniu farmakologicznym. stres-stop......24.....nerwica lekowa..............kujawy zdrowko......22......nerwica lękowa................wroclaw justah.........27......n.lękowa,chyba depresja........lubuskie szłona........28.......chyba depresja.........Islandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka III roku
mną się zajął kardiolog dał mi milocardin i polecił jakieś ziołowe na uspokojenie teraz jak mi się skończy to pójdę do mojej lekarki ogólnej i zobaczymy co mi powie, nie wiem czy ten milocardin coś daje czy moja świadomość mnie uspakaja że to jest lek...co prawda jak go biorę regularnie to tak często nie mam jakiś dolegliwości Zdrówko widzę że autobus to zmora u nas :) a kłucie masz w serduchu??? Bo ja strasznie, właśnie oglądałam na dobre i na złe i wrrrr... nie można głęboko odetchnąć bo tak boli, bardzo kłuje ...ale gdy wezmę jeden taki celny oddech ( czasem za 1 razem a czasem za 10..) to czuje jakby mi coś pękało boli bardzo ale to taki powrót do rzeczywistości. tak boli że mam ochotę płakać, strasznie mnie to wkurza bo jestem wobec tego tak bezradna, zwijam się z bólu i znowu boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studenko takie mocne kłucia przy oddechach też miałam raz słabsze ,raz tak mocne jak piszesz- aż do płaczu i właśnie po alproxie,po chyba trzech dniach,jeśli dobrze pamietam przeszło i nie wróciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka III roku
niekórzy twierdzą że to uzależaniający lek... nie mam nic w domku wszystko zostało na stancji wzięłam neospasmine bo tylko to mam na uspokojenie nie lubię brać leków, gdy wiem że coś jest ziołowe to nie mam oporów ale już inne leki jakoś budzą we mnie niechęć...zobaczę co mi jakiś lekarz zaproponuje, nadal boli... najchętniej poszła bym spać ale zaplanowałam na dziś jeszcze fryzjera- zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka mi mówiła,ze mój Alprox jest słabym lekiem i że ciężko się od niego uzależnić,ale już nie wiem czy jej wierzyć:( Ale na necie czytałam kiedyś o ziołowych lekach na uspokojenie to piszą że to niby lipa-może dlatego Ci nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! widze ze duzo nowych osób si pojawilo:) szkoda tylko ze nowi przychodza i odchodza:( ci ludzie co sie pojawili kilka tyg temu juz ich nie ma:( ciezko nadążyc nad tymi zmianami na forum:) A u mnie od 2 dni troszke gorzej a to dlateg ze sie zastanawam nad moim problemem i nie wiem co robic i wszystko zaczynam analizowac i sobie mysle czy to wina nerwicy czy wina mojego problemu ze tak sie czuje Szlona i studentko III roku!!! a bylyscie u psychologa?? polecam psychologa bo tylko wtedy mozna cos poradzic, a moze tam w Islandii jest jakis polski psycholog? wtedy latwiej bedzie ci pogadac:) Mandziaa jak sie czujesz? kiedy wizyta w trójke u psychologa?:) a co do listy do trzeba ją uzupelnić, chyba nie ma na niej kierowniczki:) a wlasnie jak sie czujesz kierowniczki?? bo ostatnio na krotk wchodzisz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,muszę się zebrać w sobie i dowiedziec wszystkiego tutaj na temat psychologa,ale w sumie to ja powinnam iść do psychologa czy do psychiatry?,bo to chyba różnica,nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę się pożegnać ,bo mi każą zwolnić komputer:(,to do późnego wieczorka albo do jutra,trzymajcie się dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tam u was???? u mnie tak sobie... wogole ja chyba mam jakies nadmierne wyplukiwanie magnezu z organizmu bo nie bralam 2 dni a dzis czulam drgania w ręku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie stres-stop przypomnialas mi o tym ze dzisiaj nie wzielam magnezu:) swoja drogą czy on nam moze pomóc?? ehh ale i tak biore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka III roku
mnie lekarka spławiła mówiąc ze ma brać magnez i aspargin i nie dała nic więcej...to poszłam do innej a co do psychologa to nie wiem gdzie go szukać na dobra sprawę, poza tym zastanawiam się jak on mi może pomóc ???Czy mi uświadomi dlaczego się denerwuje? Czy mnie zdiagnozuje?? Nie lubię mojej przypadłości bo jest ok długo tydzień dwa..i ZONK coś mnie napada i trzyma już zapominam że coś mi jest i znowu... Obawiam się że psycholog mnie będzie irytował...jeszcze jak będzie powyżej 50tki to będzie do mnie zwracał się jak do dziecka :( Moja Pani ginekolog do mnie często mówi "dziecko"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka III roku
Ła ale za to fryzjerka spisała się na medal !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentko ukłuć w sercu nie mam, choć miałam ale to stara bajka. Ukłucia teraz mam ale w głowie. Tymi jednak neurolog kazała mi się nie przejmować. Najgorszą zmorą są te odrealnienia. po ostatniej wizycie u neurologa byłam podniesiona na duchu bo dosyć uspokoiła mnie w tej sprawie jednak zaczelo przeszkadzać mi to w codziennym życiu., Po prostu gdzie nie pójdę boję się że za chwilę stracę swiadomosc i ludzie to będą widzieć. koleżanki juz pytaja o to. a tak nawiasem mowiac też jestem na 3-im roku studiów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justah przewidziana wizyta u psychologa w srode ale nastepna... w domu sie troche poprawilo ale chyba wole skorzystac z tego spotkania tak na wszelki wypadek zeby nie bylo;) mnie to nie chce słuchac ale pani pscyholog bedzie musial... u mnie od wczotraj gorsze samopoczucie, w dzien jakies poddenerwowanie i niepokoj ale jak poszlam na bilarda to bylo mi lepiej... dzis w dzien znowu sie zl czulam taka oslabiona i sily nie mialam do tego zaczynaja mnie bolec stawy(kolana i biodra) no i lędzwie teraz sie bawilam z dzidzia w stukanie(ja stukam w brzuszek a dzidzia mi sprzedaje kopniaka) :P ogolnie jakos od wczoraj zamartwiam sie jak ja sobie poradze z malym dzieckiem kiedy moj maz calymi dniami w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×