Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Witam Tez chcialam sie dopisac do listy a co do pytania o bole i zmiany w piersiach to zawsze przed miesiaczka sie nasilaja , ale jak histeryczka (mowie o sobie ) sobie cos dodatkowo wkreca to wtedy uruchamia sie tzw. bledne kolo. Na temat nerwicy wiem bardzo duzo, zyje z nia od cwierc wieku i byly momenty ze myslalam ze skoncze w zakladzie zamknietym a dzis wiem ze to tylko albo az nerwica. czy ktos z was stosowal kuracje ziolowa dr. Bacha ? http://www.enervita.com.pl/show.php?aid=bach duzo dobrego o niej slyszalam i osobiscie uzywam Rescue ....a w zasadzie juz nie uzywam ale mam zawsze przy sobie i sama swiadomosc ze je mam pozwala mi normalnie funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja zaczynam kuracje z kroplami bacha, mam nadzieje na poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres-stop dzieki za dobre slowo! troche sie najadlam strachu, troche sobie wkrecam ale staram sie raczej myslec pozytywnie mysle,ze to zaziebienie nerek albo pecherza i stad te problemy... zrobie badanie moczu cieplo sie bede ubierala, bila herbatki z cytrynka i brala no-spe i zobaczymy:) fajnie ,ze mozna sie tu wyzalic choc nie lubie słuchac o objawach nerwicy bo boje sie,ze sobie nawkrecam cos czego nie mialam ale takie zwykle przytlaczajace sprawy codzienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to cos z pecherzem to tak duzo witaminy C,ale nie wiem czy tabletki mozna chyba nie:(jak juz to herbata z cytryna i cieply kocyk:) zrob jutro te badania to bedzesz miala z głowy, tzn doiwesz sie co ci jest:) ja ide jutro do ginekologa w sprawie moich jajniczkow bo znow jeden pobolewa czasem a po ostatniej akcji jestem wyczulona i musze je kontrolowac..oby bylo ok, bo jak nie to pewnie mojej objawy nerwicy znow ostro zadzialają! posprzatalam wlasnie pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-81 Daj znać jak się będziesz po nich czuła;) kochani powiedzcie mi co oznaczają zawroty głowy? wiem, że mogłabym to sprawdzić w internecie ale internet to siedlisko często niekorzystnych informacji.. przy wstawaniu , nawet nie gwałtownym kołuje mi się w głowie i jak stoję tak po prostu to też trochę.. przyszedł wieczór i dusznosci znów.. to chyba kolejna faza nerwicy.. a był taki spokój oprócz zaburzeń świadomosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka11
witwm i pozdrawiam wszystkich postanowiłam tez sie do was dołaczyc mimo ze jakos sobie z tym radze15 lat mam wszstkie dolegliwosci takie jak wy serce głowa i wiele innych ale najgorsze jest to ze od 2 miesiecy mam problemy z brzuchem u nikogo z was nie znalazłam takich dolegliwosci jak moje .Ciagle mnie mdli ale nie wymiotuje dopiero jak sprowokuje wymioty wtedy lepiej mi na zoładku czuje ciagle w zoładku uczucie głodu taki jakby ssanie do tego burczenie i przelewanie w jelitach teraz ból ten az do pleców tak jakby bolaly mnie nerki juz sama nie wiem co mnie boli ciagle mi sie odbija a brzuch mam jakbym była w ciazy .2 lata temu miałam gastroskopie i usg jamy brzusznej i nic nie wykryto .jesli mozecie mi cos poradzić prosze napiszcie jestem juz wykończona ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka ja tak mam tyle,ze jestem w ciazy :O ciagle mnie mdli, nie moge za duzo zjesc bo zaraz czuje ,ze wyleci a w sumie to powinno juz minac... jesli odczuwasz mdlosci(a lekarzem nie jestem)wydaje mi sie,ze to nerwicowe jak sie zdenerwuje to zaraz odchodzi mi apetyt a jak cos zjem to jest mi niedobrze... Stres-stop nom pujde jutro oddac siuśki;) ehh mam nadzieje,ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko a jakie ty masz cisnienie??????? bo ja mam zawsze bardzo niskie i ja mam zawroty jak wstaje, czasem tez jak sie denerwuje mocno przed czyms to mi sie kreci w glowie i mam odruchy wymiotne. Do anielka ja tak mialam na wiosne lekarz mowil ze to zespol jelita drazliwego dostalam leki i jakos lepiej bylo:)jak ci mdli to pij smecte, bol plecow(kolo krzyza)tez odczuwalalam i mi lekarz gadal ze z nerwow tez moze bolec!smarowalam mascia kamforowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres Stop własnie nie wiem jakie mam ciśnienie. ale jestem przed okresem , moze tez to od tego.. przed klkoma chwilami miałam zaburzenie świadomości.. pewnie padaczka.. ja stawiam na nią niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed @ to i ja mam zawroty głowy !! ale wczoraj i dziś tez mi sie lekko zakrecilo w głowie jak siedziałam, chyba z nadmiaru emocji bo miałam mały mix !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak nie masz aparatu do mierzenia cisnienia to jak bedziesz u lekarza to powiedz zeby ci zawsze mierzył:)albo w gabinecie zabiegowym chyba tez mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zapewne masz bardzo niskie cisnienie, moja mama ma tez od dluzszego czasu zawroty i to z nerwow ale pewnie tez dlatego ze ma juz taki wiek menopauzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka11
Drogie panie znam taka panią która rozpoznaje choroby leczy mnóstwo ludzi byłam wczoraj u niej i okazało sie ze jestem pogryziona przez kleszcza i nie wierzyła bym w to gdyby nie to ze od 2 miesiecy mam na nodze pod kolanem ukąszenie tylko .że nie wiedziałam ze to bylł kleszcz i własnie opisała mi te objawy wszystko zgadza sie z moimi a lekarzstwierdził ze to może byc cheliktobakter bo jak mnie badał to czułam ból zoładka i opuszi dwunastnicy dostałam leki i sie kuruje .Eczoraj to tak sie zle czułam ze jak sie połozyłam w południe to wstalam o17 oo .a nerwy tez robią swoje rozchorowała sie moja mama we wszystkich swietych byłam z nią na pogotowiu a dziś idzie do szpitala na oddział reumatologiczny ....czy cos wiecie na temat ukąszenia przez kleszcza ???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka11
boze nikogo tu jak na złosc nie ma a ja umieram ze strachu co moze mi sie stac jesli 2 miesiace temu ugryzł mnie kleszcz .???//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka, a bierzesz jakies leki?? jak to bylo ukąszenie to chyba teraz powinnas cos przyjmowac, prawda? jak nie to lec do lekarza dzis jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka-25
jazda do lekarza od kleszcze mozna nawet umrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!1 nie bylo mnie 2 dwa i juz mialam tyle zaleglosci:) duzo sie dzialo:) Anielka a co to byla za lekarka ktora powiedziala ci o kleszczu?? no jak ona przepisala ci leki to wszystko chyba okej pownno byc, jak nie to pojdz do niej jeszcze raz albo do kogos innego. Jesli przy ukaszeniu kleszcza nie zrobil Ci sie duzy rumień to znaczy ze nie jest zle:) Chyba trzeba uzupełnić naszą listę:) mysle ze nie ma na niej kilku osób ktore regularnie pojawiją sie na forum. Xanaxik a jak sie czujesz?? mysle ze dobrze bo jakby bylo inaczej to bys nam o tym napisala. Aga-81 i jak te olejki bacha??? napisz jak dzialaja i czy poczulas różnicę?? ja sie zastanawiam nad kupnem. A mnie caly czas trzyma lęk! czasami mysle ze juz bedzie okej a tu nagle znów ten niepokój!!! skąd on sie bierze? dwa miesiace chodze na terapie i nie wiem czy ona mi pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka1
U lekarza byłam z tymi bólami brzucha i przepisał leki na chelikobakter a o kleszczu powiedziała mi taka jakby znachorka która leczy wielu ludzi ona ma łancuszek z maruja i przyjmuje w salce katechetycznej koło koscioła wiele razy mi juz pomogła i zawsze jej diagnoza sie spełniła teraz tez wszystko pasuje tylko wstyd mi isc do lekarza i otym opowiedziec ale na nodze faktycznie mam ukaszenie taka pkropka a wokół niej taka czerwona obwódka ...martwi mnie to .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kleszcza można umrzeć ale w naszych czasach to juz nic strasznego. będzie dobrze;) mój dzionek był całkiem dobry jesli chodzi o samopoczucie. Mam PMS i wczoraj przetrząsnelam dużo stron internetowych w poszukiwaniu objawów tegoż naszego kobiecego problemu. no i w kilku znalazłam w objawach napadów padaczki. no to pewnie moja przypadłosc to też padaczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zdrówko co ty opowiadasz -padaczke moze tylko stwierdzic lekarz to powazna choroba !! zrób badania!!!! a moze to derealizacja? to tez ciezki przypadek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 0440
a jaką ja mam nerwicę: nie mogę zapanować nad tikami oczu już od kilku miesięcy. biorę 2r dziennie wit.B1 i mam trochę słabsze ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka marsz do lekarza! do poprzedniczki: bierz magnez i wit B6 to jest na drganie w ciele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz p[rzeczytałam;) to raczej nie derealizacja bo w niej człowiek ma świadomosc. wydaje mu się tylko że świat jest jakis inny. ja na kilka sekund zaś trace kontkat ze światem a potem jakby ok 40 sekund się z tego wybudzam. ponoc przy tym mam niezwykle sielską minę, koleżanka nawet zażartowała że mam minę jakbym przed chwilą miała mega orgazm:)) neurolog powiedziała ze to moze być padaczka. jak spytałam czy to może być na tle nerwowym ,powiedziała że owszem. tylko ja w to wątpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananana
proszę o radę mam 24 lata, nigdy nie byłąm u psychologa ani psychiatry a chyba powinnam. Zamieszczam tutaj swój post dlatego że mam nadzieję, że napiszecie mi co myślicie o moich objawach. Otóż wydaje mi się że opis tej całej derealizacji świetnie do mnie pasuje. Nie czuję, że żyję. Mam wrażenie że ciągle śnię. Czuję się jak po kilku drinkach. Z Waszych opisów wynika, że ten stan przeważnie nie trwa w sposób ciągły, że to są tylko takie chwilowe stany. W moim przypadku to (o ile nie jest to coś innego)trwa chyba ciągle. Ale wydaje mi się, że kiedyś, tzn. w podstawówce tak nie miałam. Jestem tak jakby nieobecna a to bardzo utrudnia nawet najzwyklejszą rozmowę. Jestem wiecznie zmęczona i chce mi się spać. Od jakiegoś czasu Mam poważne problemy z koncentracją i pamięcią, często nie mogę się skupić nawet na słuchaniu drugiej osoby. Z drugiej strony jednak nigdy nie miałam problemów z nauką. Udało mi się bez problemów skończyć równolegle dwa kierunki. Niedawno zaczęłam nową pracę. Wymaga to ode mnie nauczenia się w krótkim czasie wielu nowych rzeczy. Problem tkwi w tym że ja się po prostu nie mogę na niczym skupić. Ktoś mi coś tłumaczy a ja za chwilę zapominam. Wcześniej raczej tego nie miałam. A już na pewno nie miałam problemów z przyswajaniem wiedzy. Czasem mam wrażenie że jestem w jakimś półśnie. Łatwo się irytuję, dużo rzeczy biorę "do siebie", mimo że w głębi wiem że nie powinnam. Czasem ciężko jest mi się opanować przed powiedzeniem komuś czegoś nieprzyjemnego. Mam wahania nastroju, zdarza się że łapię doła ale wydaje mi sie że nie jest to aż tak silne by nazywać to depresją. Prawdopobobnie poradzicie mi wizzytę u psychiatry ale ja bym chciała wiedzieć czy mam iść z tym wszystkim najpierw do rodzinnego. Napiszcie proszę co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek radze sprawdzic hormony tarczycy tsh,ft3,ft4 podstawa , a pozniej to sie zobaczy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananana
a co mi to da? tzn co oznaczłoby gdyby te wynki nie były dobre? kompetnie nie znam się na tych medycznych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da ci to duzo, bo jesli masz probemy z tarczyca lub z czyms innym to moze twoje problemy wzieły sie wlasnie z jakiejs choroby fizycznej a nie z z nerwicy. zreszta wtedy bedziesz mogla zasiegnąć porady lekarza i wypytac sie o wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×