Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 Studentka III roku
nie mog艂am spa膰...KOSZMAR ZA KOSZMAREM!!!...boj臋 si臋 ciemno艣ci...mia艂am wra偶enie 偶e kto艣 jest jeszcze w pokoju w domu, si臋 z ch艂opakiem ale to nic nie da艂o :( musz臋 znowu baardzo regularnie bra膰 te dziwne kropelki ju偶 konc贸wka wi臋c mo偶e p贸jd臋 do lekarza po co艣 innego, nie chc臋 psychotrop贸w bo to jak narkotyk :( mandziaa nie por贸wnuje si臋 do ciebie bo jestescie po 艣lubie , masz w sobie dzidzie...ja z moim jestem od 3 lat ... nie chcemy 艣lubu, dzieci...co najwy偶ej Psa (ju偶 mamy upatrzonego) kota. mo偶e nasze spojrzenie sie na to zmieni...kiedy艣...bynajmniej koledzy(samotni) dla faceta to pora偶ka dla kobiety...ja si臋 ju偶 艣mia艂am 偶e ten i tamten to jego kochanki :) a teraz c贸偶 jeden ma panienk臋, drugi te偶, trzeci o jakiej艣 my艣li i nawet si臋 ch艂opacy na piwko nie dadz膮 wyci膮gn膮膰 bo baby ich trzymaj膮 w sid艂ach i na osobno艣ci :P i biedny ju偶 nawet do domu nie chce wraca膰 na weekend 偶eby skoczy膰 gdzie艣 z kumplami, bo i tak 偶adnego nie b臋dzie...no w pi膮tek idziemy wszyscy na koncert :) nikitka5 ja bym do ciebie przyjecha艂a do tego Wroc艂awia i da艂a tobie porz膮dnego kopniaka w dupke na rozp臋d:) 偶arcik...ale mo偶e by sie przyda艂o ??? :> t艂umacz sobie swoje dolegliwo艣ci w inny spos贸b 偶e dzi艣 nios艂a艣 ci臋zkie zakupy dlatego cie r臋ce bol膮... plecki ci臋 bol膮 bo m艂odego nosisz na rekach, bo sie poruszasz i masz zakwasy...b贸l nie oznacza choroby...a ta pier艣 to ty mo偶e sobie podra偶ni艂a艣 po prostu...od dezodorantu, od ciasnej koszulki, niewygodnego stanika, u mnie mr贸z pokaz dzieciakom 偶e dziadek mr贸z przyszed艂 i namalowa艂 fajne kwiatuszki na szybach :) na prawd臋 艣wiat jest fajny wystarczy go polubi膰...zobacz ile os贸b tutaj w Ciebie wierzy !!!! ZR脫B DLA NAS POST臉PY, aby艣 wchodz膮c nast臋pnym razem na forum mog艂a si臋 pochwali膰 偶e dzi艣 fajny dzie艅, moja c贸rcia nauczy艂a si臋 nowej piosenki a synek j臋cza艂 razem z ni膮 :) ja trzymam za ciebie kciuki =] buziaczki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ja juz duzo rzeczy zrobilam , wstalam rano i zauwazylam ze z rana zero emocji , zadnych l臋k贸w, zawrot贸w g艂owy ,rozkrecam sie popo艂udniu :) u mnie mr贸z .Spalam bardzo dobrze, a poprzedniej nocy kiepsko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 IWCIAAA89
NERWICA... JAK JA JEJ NIENAWIDZE. U MNIE PRZYBIERA POSTA膯 PANICZNEGO L臉KU PRZED 艢MIERCI膭 I W KONSEKWENCJI PANICZNIE BOJE SIE JAKICH KOLWIEK CHOR脫B. GDY KTO艢 ZACZYNA KASZLE膯 IDZIE DO LEKARZA ALBO BIERZE SOBIE TYLKO TABLETKI I DAJE SPOKOJ. JA NATAMIOST MIMO TEGO, 呕E JESTEM OSOB膭 BARDZO RACJONALN膭 ZACZYNAM SIE ZASTANAWIA膯 CZY TO NIE RAK ITP. W PRZECI膭GU 2 LAT BY艁AM JU呕 5 RAZY W SZPITALU Z R脫呕NYCH POWOD脫W. DOKUCZA艁Y MI B脫LE ITP R脫呕NYCH NARZ膭D脫W A BADANIA WSZYSTKIE WYCHODZI艁Y OK. W ZESZ艁YM ROKU UWZIE艁AM SIE NA SERCE, MYSLA艁AM, 呕E MAM ZAWA艁Y CZY INNE RZECZY. WYDA艁AM KUPE KASY NA PRYWATNE BADANIA, CHOROBA TA WYKA艃CZA MNIE PSYCHICZNIE BO ZAMIAST CIESZY膯 SIE 呕YCIEM, CI膭GLE CO艢 MI SIE DZIEJE. BOJE SI臉 呕E TA CHOROBA ZAPROWADZI MNIE DO WARIATKOWA, LEKARZE JU呕 PATRZE膯 NA MNIE NIE MOG膭 BO CI膭GLE CO艢 MI JEST A BADANIA S膭 OK =//// OHH SKAD TO CHOLERSTWO SIE BIERZE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fijo艂ek-
Witajcie z ra艅ca:D Do艂膮czam do grona niewyspanych buuuu, odstawi艂am hydroxyzink臋 i musz臋 to przetrwa膰. . Do mnie w nocy 艣ci膮gaja upiory przesz艂o艣ci. Na dodatek sny mam tak wyraziste, ze rano musia艂am nauczy膰 si臋 z nich natychmiast otrz膮sa膰 i rozpogadza膰 poranek. W艂膮czam radio, staram si臋 mie膰 oprz膮tni臋t膮 kuchni臋, bo ba艂agan w niej juz na wst臋pie doprowadza艂 mnie do sza艂u. Zaparzam yerb臋, bior臋 "cukiereczki" szcz臋艣cia, kt贸re juz znacznie ograniczy艂am. Taki niefajny stan (lekka telepka, szum w czerepie i uszach, dr臋twienie n贸偶ek, rozbicie i bleeee) mam przez oko艂o 10 minut. No i nie wiem, czy tyle trwa wyrwanie si臋 ze szpon贸w nocnych upior贸w, czy zaczynaj膮 dzia艂a膰 tablety, ale to by by艂o za szybko raczej. Po tym czasie wszystko si臋 zmienia o 180*, przypominam sobie jak si臋 nazywam i patrz臋 jak pi臋knie na 艣wiecie, czyli za oknem.Podlewam kwiatki, albo je ogl膮dam , bardzo uspokaja, to ziele艅, mi臋tosz臋 kota, , tarmosz臋 psa.Czyli przestawiam uwag臋 i my艣lenie na pozytywne tory. Pomaga. Aaaa, posiedzia艂am sobie w pozycji kucznej ze spuszczon膮 mi臋dzy kolana g艂ow膮, dotleni艂am m贸zg, rozci膮n臋艂am kr臋gos艂up. dzi艣 to prze膰wicz臋 kilka razy. By膰 mo偶e te zawroty, szumy w uszach wynikaja w艂a艣nie z niedotlenienia mak贸wki, bo w l臋ku krew sp艂ywa do mi臋艣ni , st膮d stajemy si臋 bladzi np. Pogrzebi臋 w m膮dro艣ciach i napisz臋. Kropelka i laska, nikitka--- w takim stanie moze wam pom贸c tylko dobry terapeuta i ewentualnie na pocz膮tek leki. Nie b贸jcie si臋 lek贸w. Stosowane m膮drze, dobrze dobrane na tyle wyciszaja, ze mo偶na zacz膮膰 kompleksow膮 prac臋 nad sob膮. Same tabletki na d艂u偶sz膮 met臋 nie pomog膮 z tego wyj艣膰, nie ma tak cudotw贸rczego 艣rodka. A l臋k parali偶uje jak diabli i nie ma si臋 si艂y zupe艂nie na nic. Co Wam szkodzi wybra膰 si臋 do psychiatry i o tym porozmawia膰. Pami臋tam, 偶e ja przy pierwszej wizycie rycza艂am, jak b贸br. Ju偶 to spotkanie mi pomog艂o, bo mog艂am si臋 komu艣 wy偶ali膰, h臋. Mi艂ewgo dzionka. :D 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fijolek ja bardzo bym hciala i艣c na terapie, marz臋 o tym, ale nie mam jak :-( do tego ja chyba nie moge brac lek贸w bo mam przecie偶 co艣 z w膮troba, bilirubina 1,9 i jest troc臋 stluszczona i torbiel jest mala. Ja jestem ju偶 wrakiem czlowieka,dzi艣 ogl膮dam od rana co 10 minut swoje oczy bo mam po nocy troch臋 偶贸艂tawe :-( nie spa艂am prawie wcale, ca艂膮 noc maca艂am sobie cycki i pachy czy s膮 takie same :-(( wczorja by艂a u mnie te艣ciowa ca艂y dzie艅 i by艂o mi dobrze ... wczoraj m膮偶 zapyta艂 mnie czemu mowie ci膮gle o umieraniu czy ja ukrywam przed nim co艣 co powiedzia艂 mi lekarz, czy on o czym艣 nie wie ..... za艂ama艂o mnie to !!!! Moja c贸rcia pytala w nocy i plaka艂a czy ja b臋d臋 zawsze z ni膮, mimo 偶e rozmowa z m臋偶em nie by艂a przy niej :-( siedz臋 i rycz臋 ... nie nadaje si臋 do niczego ju偶 ?????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fijo艂ek-
Nikitka---serce Ty, moje. Moze popro艣 te艣ciowa, zeby na czas terapii zaj臋艂a si臋 dzie膰mi te dwie godziny dziennie. Nie doszukuj si臋 chr贸b, kt贸rych nie masz. Je艣li tak boisz si臋 o w膮trob臋, to pobierz Heparegen, Cynarex, Sylimarol, te dwa ostatnie mozna bra膰 bezpiecznie przez ca艂e 偶ycie. Leki mo偶esz bra膰 spokojnie, skonsultuj to z lekarzem. Wazne , ze masz dobre transaminazy. Mozesz ewentualnie bra膰 mniejsze dawki. G艂owa do g贸ry. Kropelka, czy Ty uzupe艂niasz te niedobory potasu i magnezu?. Koniecznie musisz to robi膰. Dobrym i bezpiecznym lekiem jest Aspargin, zawiera te dwa minera艂y. Kiedy艣 bra艂am w maksymalnych dawkach.Bardzo mi pom贸g艂. Teraz bior臋 Proplanolol, po 10mg, rano i wieczorem. nie mam dzi臋ki temu ko艂ata艅. , jak nie wezm臋 te偶 nie mam za bardzo ;). 艁ykam sobie czasami Acard, to taka polopiryna dojelitowa, rozszerza naczynia krwiono艣ne. Studentka---a jaki to cudowne kropelki bierzesz? No, ruszam doopsko i do roboty. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fijo艂ek-
jeszcze jedno, Nikitka. Dzieci sa bardzo bystre. One intuicyjnie wyczuwaj膮, 偶e co艣 niedobrego si臋 dzieje, bo bacznie obserwuj膮. Poza tym maja "gumowe uszy" :DJest takie powiedzenie, ze szcz臋艣liwe dzieci wyrastaja u szcz臋艣liwych rodzic贸w. Walcz!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fijolek,w艂asnie 艂ykam aspargin.Wtedy jak mnie wzi艂o pogotowie,to w szpitalu zaserwowali mi gigantyczna butle w艂asnie z potasem i magnezem.A poza tym mam tez tabletki na niedokrwistosc. O dlekarza tez na spokojnosc dosta艂am sypramol. Ale to wzielam tylko kilka razy.Wtedy gdy by艂am w pracy tez bara艂am ale nie pomog艂o. Do lekarza sie wybieram.Wcale od tego nie stronie.Chce pomocy,zanim zabrnie to za daleko.Nie fajnie widziec strach w oczach bliskich. Zreszta samej ze soba w takim stanie jest mi zle i musze dzia艂ac. Moja pogoda ducha,kt贸ra zawsze mia艂am musi do mnie powr贸ci膰.Ciagle umiem sie cieszy膰 z drobiazg贸w i nie chce tego starcic. Pozdrawiam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fretka11
Witam wszystkich.... jak czyta艂am wasze wypowiedzi to by艂am w lekkim szoku, 偶e to co wyst臋puje u mnie pojawia si臋 tak偶e u innych.... nie mam pewno艣ci czy choruje na nerwice poniewa偶 dopiero dzi艣 id臋 do psychiatry i chcia艂am tak poczyta膰 to i owo... ale dobrze, 偶e tu trafi艂am.....mo偶e dolega mi zupe艂nie co艣 innego, moje objawy to g艂贸wnie k艂opoty z sercem, takie w艂a艣nie jak piszecie, ko艂atania, wra偶enie przy zasypianiu, 偶e nie oddycham, budzenie si臋 w nocy zlana potem, 偶e trac臋 oddech i 艣wiadomo艣膰, trz臋s膮 mi si臋 r臋ce, strasznie si臋 poc臋 i denerwuj臋 przed pozornie normalnymi czynno艣ciami... o tym co my艣l臋 to nawet nikomu nie m贸wi臋 ale czasami mnie to dobija mnie moje rozwa偶ania na tematy 偶ycia... boj臋 si臋 艣mierci, swojej i bliskich os贸b, miewam straszne koszmary, boje sie czasami nie wiadomo czego... chcia艂am jeszcze doda膰, 偶e nerwowa by艂am zawsze, no mo偶e nasili艂o si臋 to jak zacz臋艂am dorasta膰, uzasadnia艂am sobie to \"trudnym wiekiem\" no ale on dawno min膮艂 a mnie ci膮gle 艂atwo wyprowadzi膰 z r贸wnowagi jak膮艣 b艂ahostk膮.... a ko艂atanie serca i owe l臋ki mam na razie rzadko, mo偶e w ci膮gu ostatnich kilku lat ze 4 razy... chocia偶 ten ostatni dziwny stan, kt贸ry sk艂oni艂 mnie do zapisania si臋 do lekarza mia艂 miejsce w pa藕dzierniku i by艂 silny i okropny. dobra na dzi艣 tyle napisze co艣 ju偶 po wizycie u lekarza, mo偶e to nawet nie nerwica tylko zupe艂nie co艣 innego...ale fajnie tak pierwszy raz powiedzie膰 to komu艣, kto na pewno to zrozumie i wie co czuje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fretka,widzisz,nie trzeba wcale byc wybuchowym,aby miec nerwice.Ja u lekarza nie bylam,ale wiem,czuje,偶e to co si臋 ze mna dzieje ma podlo偶e nerwowe. A nigdy nerwowa nie bylam.Wrecz oaza spokoju.Zawsze wszyscy mi mowilie,ze chcieliby byc tak spokojni i zr贸wnowazeni jak ja.Mi膰 tyle cierpliwosci do wszystkiego a g艂ownie do dzieci. Oczywisci zdarza艂o mi sie podnosic glos,ale sporadycznie.Zreszta jak tego nie zrobic choc raz kiedy sie ma 3 dzieci.:) Taka choroba tez mo偶e nas zlapac z powodu trzymania w sobie wszystkiego.Mowie ,a jakze,ale nie wszystko i nie wszystkim. Boje sie odrzucenia bliskich. mAM raczej na uwadze rodze艅stwoi rodzic贸w.Mamy z m臋zem troche tajemnic,ale one sa nasze i chyba to mnie wlasnie przerasta. Chce mowic,...ale

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam, ktos kilka stron wczesniej wyslal linka do muzyki relaksacyjnej, zaczelam jej s艂uchac...postaram sie wyciszyc mam nadzieje,ze to dziala.. odebralam dzis wyniki, bylam przekonana,ze moja tarczyca sie pogorszyla i z tad moje zle samopoczucie ale wyszlo,ze wyniki lepsze niz ostatnio wiec nie wiem co sie dzieje:O jutro ciezki dzien bo idziemy z mezem do pani psycholog na rozmowe, jestem ciekawa czy ona mu przemowi do rozumu i czy nie bedzie z艂y po tej rozmowie(bo cieko mi bylo go na to namowic, twierdzi,ze psycholog mu w niczym nie pomoze a co mial wiedziec juz wie) no ale zobaczymy... s艂uchajcie orientujecie sie co mozna w ciazy brac na sen? w nocy sie ciagle budzilam a nad ranem ok.5 juz nie moglam spac az do 7 bo mialam silny niepokoj i sie pocilam moze w takiej sytuacji 艂yzka hydroxyzyny pomoze? powiem wam,ze kombinuja cos w szpitalu na terapi zeby mi podac leki(niby nie maja szkodzic p艂odowi) ale ja strasznie sie boje z drugiej strony boje sie,ze nie dam sobie rady bo jest czasem naprawde tragicznie juz mam mysli,ze nie dam rady zyc i nie chce, co myslicie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mandzia na sen pi艂am melis臋 w ci膮偶y, 2 torebki na raz zaparza艂am. Zacz臋艂o mnie pok艂uwac pod prawym 偶ebrem,boj臋 si臋, 偶e kamic臋 przewod贸w 偶贸艂ciowych mam :-( oczy s膮 troch臋 偶贸ltawe,bilirubina r贸wno 2,00 lekarka m贸wi, 偶e nie jest taki bardzo z艂y wynik, 偶e na usg nie widac kamicy przewod贸w wi臋c jej nie mam, ale czytalam o przypadkach 偶e jest ona niewykrywalna na usg :-(( By艂a u mnie kole偶anka z dw贸jka dzieci troszk臋 pogada艂y艣my,ale ona nie za bardzo mnie rozumie, w dodatku potwierdzi艂a 偶e troszk臋 oczy mam takie przem臋czone i lekko za偶贸lcone. Fijo艂ek tesciowa mo偶e tylko po 17.00 bo pracuje,musz臋 poszuka膰 kogo艣 takiego co p贸藕no przyjmuje. Jestem ju偶 sama w domu, ca艂y dzie艅 dzi艣 si臋 stara艂am ale nie wysz艂o, znowu si臋 boj臋, k艂uje mnie w prawym boku i mam napady duszno艣ci, w markecie jak by艂am z kole偶ank膮 to czu艂am si臋 tak dziwnie nierealnie i chcia艂am uciekac jak najszybciej stamt膮d. Jestem wyko艅czona, lekarz twierdzi, 偶e bilirubina si臋 powieksza w stresie i przemeczeniu. ale czemu k艂uje ?? Fijo艂ku tak bardzo si臋 boj臋, tak bardzo, 偶e nie wiem czy ja nie zawariowa艂am... Najbezpieczniej czu艂膮bym si臋 ci膮gle u lekarza w gabinecie,lub z m臋偶em w domu, a ja sama z dwojka dzieci,ktorym powinnam dawac poczucie bezpieczenstwa Blagam napiszcie mi 偶e moje dzieci nie wyczuwaj膮 偶e mi si臋 co艣 stanie.bo boj臋 si臋 偶e one co艣 czuj膮 偶e ze mn膮 藕le.. Jest tu kto艣 ?? buu jak mi smutno i jaka jestem sama :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie:) mniej wiecej przeczytalam, mandziu na sen melisa to na bank mozesz, co do hydroxyzyny ktos na tamtym forum pisal ze bral w ciazy,ale nie wiem, musisz zapytac lekarza:( U mnie dzis lepiej niz wczoraj,ale rano obudzilam sie z bol膮cym krzyzem, czasem jeszcze mnie mdli no i jak mam chwile czasu to mysle od czego:( Ale powiem wam boje sie tego: po pierwsze sobotniej imprezy(bedzie poza miastem )to rodzinna \"impreza\" ze strony mojego chlopaka,ale wiadomo bedzie alkohol, daleko od domu czyli nie bede sie czula bezpiecznie bo bede uzaleniona od innych zeby wrocic do domu i raczej beda skazana na zostanie do konca b膮dz co najgorsze nocowanie tam:( po drugie obawiam sie swiat i sylwestra a dokladnie tego ze pewnie moj ginekolog nie ebdzie wtedy przyjmowa艂...a co bedzie jak mi sie cos stanie z jajniczkami?:(buuuuu ale powiem o tym psycholog mam nadzieje ze mnie podtrzyma na duchu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no wlasnie najwazniejsze zeby miec oparcie najlepiej zeby ktos nadnami czuwal przez 24h:) wtedy by bylo milo:)prawda???? pocieszal by nas ze nic nam sie nie stanie, ze te bole to tylko jakies urojenia itp itd ehhhh najlepsze na te nasze l臋ki jest zaj臋cie, psycholog polecalala ksiazki, spacery z kims bliskim(ale teraz juz takie zimno!!!)ja dzis bylam na uczelni miedzy ludzmi i jakos bylo ok, rano tez sie pokrzatalam po domu i jakos zlecialo, a teraz usiadlam przed kompa i znoww tak jakos dziwnie samotnie sie czuje:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres-stop jesli na imprezce bedzie z toba chlopak to nie masz sie co martwic,mysle,ze jak sie zle poczujesz to cie zabierze do domku:) a meliske pije tyle,ze jedna torebke na noc zaparzam... ja sie nakrecilam wlasnie,ze ze stresu moge poronic馃槶 mam stracha i stresa, boje sie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
fijo艂ek od kardiologa na nerwy MILOCARDIN na recepte Spos贸b dzia艂ania Preparat nale偶y do starszej generacji lek贸w uspokajaj膮cych. Zawiera sk艂adniki zar贸wno chemiczne jak i zio艂owe. Dzia艂a nasennie, uspokajaj膮co oraz lekko rozkurczowo na mi臋艣nie g艂adkie przewodu pokarmowego. Zastosowanie 艁agodne postacie nerwicy serca. w sk艂adzie estry etylowe, kwasy alfa bromizowalerianowe, feno co艣 sodu olejek mi臋ty pieprzowej olejek chmielowy etanol 98% :):):):) i woda no on mi da艂 taki p贸jd臋 jako艣 za tydzie艅 do og贸lnego i pogadam z babk膮, mam w przychodni tez jakiego艣 psychologa czy co艣...nie wiem czy w chwili gdy ja si臋 musz臋 uczy膰 czy co艣 branie 艣rodka kt贸ry dzia艂a nasennie to dobry pomys艂 te偶 chc臋 pieska do czochrania i kotka...ale boje si臋 偶e kotek b臋dzie broi艂...a pieska to p贸藕niej...:( ale mo偶e nied艂ugo pojedziemy do schroniska i we藕miemy z ch艂opakiem jakiego艣 fajnego kotka, on lubi ja uwielbiam kociaki nawet jak gryz膮 i drapi膮...ale je偶eli na co艣 mi nasika to WRRRRRRR........kwiatk贸w tutaj nie mam, no r贸偶yczk臋 ale to nie to...moj膮 chodowl臋 mam w domku padam na ryj :( a jeszcze musz臋 dzi艣 i艣膰 na uczelni臋...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nikitka a ty olej te bole!!!! na bank Ci nic nie jest, jak bedzesz tak dalej myslec to sie wykonczysz na prawde, trzeba troche wyluzowac. Masz dla kogo zyc: dla twoich dzieci!!!:)i to dla nich musisz byc silna!!!!!!pobaw sie z corcia w jakas gre to moze na troche zapomnisz. wiem ze latwo powiedziec czy napisac komus, gorzej zastosowac:/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
nie wiem czy te kropelki co艣 pomagaj膮....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mandziu nie zabierze bo jedziemy autem i on bedzie pi艂(malo tego pewnie sie nawali jak prosiak:) :(buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, a prowadzic bedzie jego ojciec i to od niego zalezy kiedy wrocimy:( a na taxi to bym fortune wydala bo to daleko chyba jakies 40km :(:(:(:( w sumie to am byc impreza jak wesele... no ale boje sie ze on sie uchleje i bedzie mial mnie dzies...a ja sie boje pic, pewnie tam i tak kazdy bedzie mnie namawial :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale wiem nie mozna martiwc sie na zapas tylko pozytywnie myslec ze bedzie fajnie..postaram sie:) dzis jeszcze z nim pogadam o tej sobotniej imprezie,ale pewnie sie wkurzy ze ja juz sie martwie o to co bedzie w sobote:/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc pogoda piekna, normalnie wbila mnie dzisiaj w dol w ziemie, czy jak kto woli..pada zimno, wieje ,szaro ,ponuro..uciec gdzies ,gdzie jest jasniej,cieplej mandziaa - za duzo negatywnych mysli masz, negatywne zamieniaj na pozytwyne, czyli NIE PORONISZ,DASZ RADE, l臋ki min膮:):) latwo sie pisze wiem ale inaczej nie umiem pomoc przez neta... Do dziewczyn z deprecha- dajcie jakas rade,zeby sobie ulzyc,jakies czary mary czy cos bo oszalec mozna,takie wahania nastroju wykanczaja i strasznie m臋cz膮.. no i widzisz mandzia Tobie radze a sama w glowie mam negatywne mysli..posrane to wszystko jest

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A sam raz na smutki. W艂asnie tymi tekstami do 艂ez rozbawily mnie moje dzieci.Fajnie sie tak smiac. Podziel臋 sie z wami馃憚 List matki blondi do syna Kochany synu! Pisz臋 do Ciebie tych kilka linijek 偶eby艣 wiedzia艂, 偶e do Ciebie pisz臋. Wi臋c je艣li otrzymasz ten list to znaczy, 偶e dobrze do Ciebie dotar艂. Je艣li go nie otrzymasz, to poinformuj mnie o tym, wy艣l臋 go jeszcze raz. Ostatnio ojciec przeczyta艂 w pewnej ankiecie, 偶e najwi臋cej wypadk贸w zdarza si臋 kilometr od domu, dlatego zdecydowali艣my si臋 przeprowadzi膰 dalej. Dom jest wspania艂y; jest tu pralka, chocia偶 nie jestem pewna czy jest sprawna. Wczoraj w艂o偶y艂am do niej pranie, poci膮gn臋艂am za sznurek i pranie gdzie艣 wsi膮k艂o. No ale c贸偶, pogoda nie jest tu najgorsza. W tamtym tygodniu pada艂o tylko dwa razy. Pierwszy raz pada艂o trzy dni, drugim razem - cztery. Je艣li chodzi o t膮 kurtk臋, kt贸r膮 chcia艂e艣, wujek Piotr powiedzia艂, 偶e je艣li ci j膮 wy艣l臋 z guzikami, kt贸re s膮 ci臋偶kie, to b臋dzie drogo kosztowa艂o, wi臋c oderwa艂am guziki i w艂o偶y艂am je do kieszeni. Ojciec dosta艂 prac臋, jest bardzo dumny, ma pod sob膮 jakie艣 500 os贸b. Kosi traw臋 na cmentarzu. Twoja siostra Julia, ta, kt贸ra wysz艂a za swojego m臋偶a, wreszcie urodzi艂a. Nie znamy jeszcze p艂ci, dlatego ci nie powiem jeszcze czy jeste艣 wujkiem czy cioci膮. Je艣li to dziewczynka, twoja siostra chce nazwa膰 j膮 po mnie, ale to b臋dzie dziwne nazwa膰 swoj膮 c贸rk臋 \"mama\". Nie widzieli艣my za to wujka Izydora, tego kt贸ry umar艂 w tamtym roku... Gorzej jest z twoim bratem Jasiem. Zamkn膮艂 samoch贸d i zostawi艂 w 艣rodku kluczyki. Musia艂 i艣膰 do domu po drugi komplet, 偶eby nas wyci膮gn膮膰 z auta. Je艣li b臋dziesz si臋 widzia艂 z Ma艂gosi膮, pozdr贸w j膮 ode mnie. Je艣li jej nie b臋dziesz widzia艂, nic jej nie m贸w. Twoja mamusia Krysia P.S. Chcia艂am ci w艂o偶y膰 par臋 groszy do listu, ale zaklei艂am ju偶 kopert臋. List do Bravo Drogie Bravo, drodzy koledzy i kole偶anki. Mam na imi臋 Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepuj膮ca i nie wiem co teraz mam zrobi膰. Jestem ju偶 doros艂膮 dziewczyn膮 i mam wspania艂ego ch艂opaka o imieniu Marcin, kt贸rego kocham ponad 偶ycie i my艢l臋 ze on mnie r贸wnie偶. Jeste艢my ju偶 razem 6 miesi臋cy i postanowili艢my dokona膰 Aktu Mi艂osnego, aby umocni膰 nasz zwi膮zek. Niefart polega na tym, 偶e ja jestem dziewic膮, a on ju偶 do艢wiadczonym m臋偶czyzn膮. Bardzo obawia艂am si臋 偶e nie spe艂ni臋 jego oczekiwa艅 , po prostu zawiod臋! Na dodatek wszystkie moje kole偶anki potraci艂y ju偶 dziewictwo i 偶eby mie膰 o czym rozmawia膰 z nimi, powiedzia艂am 偶e ja r贸wnie偶 nie jestem jak to si臋 m贸wi potocznie \"cnotk膮\". O tym fakcie dowiedzia艂 si臋 Marcin od mojej kole偶anki, Moniki, kt贸ra jest jego dobr膮 znajom膮. Gdy Marcin zapyta艂 czy to prawda, nie zaprzeczy艂am. Ustalili艢my nasz Pierwszy Raz na najbli偶szy weekend, poniewa偶 Marcina rodzice jad膮 na wesele. Bardzo si臋 obawia艂am b贸lu, oraz tego 偶e Marcin pos膮dzi mnie o k艂amstwo, wi臋c postanowi艂am jako艢 sobie poradzi膰 Nie chcia艂am przespa膰 si臋 z \"pierwszym lepszym\" gdy偶 kocham Marcina i chc臋 aby to on by艂 moim Pierwszym M臋偶czyzn膮!! Akurat zdarzy艂o si臋 tak 偶e by艂am sama w domu i postanowi艂am upora膰 si臋 z moja b艂ona dziewicz膮. Nie chcia艂am robi膰 tego palcami ani jakim艢 twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie by艂o by mnie sta膰. Posz艂am wi臋c do lod贸wki i zobaczy艂am nadaj膮c膮 si臋 do mojego czynu kaszank臋. Odpowiada艂a mi rozmiarem i grubo艢ci膮, by艂a troch臋 za zimna i za twarda wi臋c postanowi艂am ja podgotowa膰. Kiedy nareszcie ostyg艂a, nasmarowa艂am ja wazelin膮, i zacz臋艂am wk艂ada膰 j膮 do pochwy. Podda艂am si臋 chyba za bardzo chwili i za bardzo j膮 艢cisn臋艂am. Wtedy sta艂o si臋 najgorsze co mog艂o si臋 sta膰!! KASZANKA SI臉 Z艁AMA艁A!!!! Rozpaczliwie pr贸bowa艂am j膮 wyj膮膰 palcami ale chyba troch臋 za bardzo j膮 rozgotowa艂am i niekt贸re kawa艂ki kaszanki zosta艂y mi w pochwie i nie mog臋 ich wyj膮膰! Wstydz臋 si臋 i艢膰 do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez nasz膮 dw贸jk臋 upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobi膰 i do kogo si臋 zwr贸ci膰. Co teraz pomy艢li o mnie Marcin!! B艁AGAM POM脫呕CIE!!!!! Zrozpaczona Odpowiedz Redakcji: Na wst臋pie pragniemy podzi臋kowa膰 Ci za podzielenie si臋 z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwi膮zania: 1. Ekstrawaganckie w stylu new art. 2. Si艂owe Pierwsze wydaje nam si臋 ciekawe lecz mo偶e nie przynie艢膰 spodziewanych efekt贸w. Musisz pokroi膰 cebul臋 w kostk臋, a nast臋pnie podsma偶y膰 j膮 na z艂ocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego t艂oczenia). Nast臋pnie musisz dopcha膰 j膮 do pochwy i zrobi膰 3-4 przysiad贸w tak aby zmiesza艂a si臋 z kaszank膮. Potem zapro艢 swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjuj膮ce. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu wi臋c kaszank臋 po staropolsku w wersji francuskiej. W ten spos贸b osi膮gniesz dwa cele: udowodnisz mu 偶e bardzo go kochasz i jednocze艢nie poka偶esz 偶e 艢wietnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie \"PRZEZ 呕O艁膮DEK DO SERCA\". Rozwi膮zanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelni臋 na kt贸rej mia艂a艢 zarumieni膰 cebulk臋. Nast臋pnie we藕 j膮 w praw膮 r臋k臋 (je艢li jeste艢 lewor臋czna to w lew膮) i pierdolnij si臋 ni膮 z ca艂ej si艂y w g艂ow臋 - bo tobie to ju偶 chyba nic nie pomo偶e! z powa偶aniem Redakcja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 laska 160
kaszanka buhaha dobre to jest

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 laska 160
ja o 17 dostalam takiej energi ze zaczelam sprzatac odkurzac myc naczynia kapac dzieci bylam dzis u fotografa zrobic zdjecia do dowodu a on kazal mi sie usmiechnac tragedia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Red bullka ehh czasem mam dni kiedy s膮 same czarne mysli:O mam nadzieje,ze to nie prawda ,ze z nerwow moge stracic dziecko bo osob na nerwice jest tysiace i jakos maja dzieci prawda? eeh chyba sama sie pocieszam:( z tego co wiem to depresji nie wyleczysz inaczej jak farmakologicznie(czyli leki)bo inaczej sie pog艂ebi i ciezko z tego wyjsc a z kolei nie rozumiem czemu mowia,ze z nerwicy mozna wyjsc bez lekow??? w jaki sposob? a listy sa rzeczywiscie fajne:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej,.. wczoraj przygotowywa艂am referat, kt贸ry g艂osi艂am dzisiaj. By艂am s艂uchajcie tak przej臋ta tym wyst膮pieniem 偶e wczoraj ca艂y czas nad tym siedzia艂am. Ba艂am si臋 abym nie dosta艂a czasami jaki艣 dusznosci lub nie straci艂a 艣wiadomosci ale by艂o b. dobrze. Za to siedzia艂am jak膮艣 godzink臋 temu w pokoju i pierwszy raz od 2 tygodni TO z艂apa艂o mnie zn贸w. I znowu boj臋 si臋 pomaszerowa膰 do szko艂y jutro.. nienawidz臋 tego.. co艣 mnie jeszcze g艂owa od popo艂udnia boli. a co si臋 wymarz艂am dzisiaj, zim臋 mamy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wanessa leki podobno pomagaj膮, tak pisza dziewczyny ktore biora ale nie obejdzie sie bez terapii, czesto zdarza sie ze po odstawieniu lek贸w nerwica powraca tazle to jest chyba argumentza tym ze terapia jest potrzebna. Ja tez ostatnio zastanawiam sie nad lekami, dwa tyg temu bylo ze mna naprawde zle, ciagle plakalam i mialalam l臋ki, znow balam sie przyszlosci i doros艂o艣ci i bog wie czego jeszcze!!! pozniej bylo lepiej a teraz znow l臋k!!! ludzie kiedy to sie skonczy??? ehh... jak tak dalej bedzie to pojde do psychiatry i zapytam sie czy warto brac w moim przypadku dziewczyny a ktora z was bierze leki i jak sie czuje po nich??? mandziaa napisz co lekarze powiedzieli w sprawei tego ze powinnas brac leki! kzoe rzeczywiscie sa jakies bezpieczne do brania w ci膮偶y...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×