Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

witam wszystkich AGNI.S zrob badanie refluksu bo ja mialam tez kaszel nie do wytrzymania i okazalo sie ze mam refluks biore controlok i jak reka odjac kaszlu nie ma a co ja sie nachodzilam po lekarzach to juz nawet nie bede opisywac okropne pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jestem i czytam, ale nie zawsze pisz臋. Z moim koleg膮 w szpitalu jest lepiej. :) Sp臋dzam z nim du偶o czasu, ponad to szukam nowej pracy. Jest du偶a szansa na fajne miejsce od pocz膮tku kwietnia. Zobaczymy jak to b臋dzie. Trzymajcie sie ciep艂o i nie dawajcie chorobie. Ja sobie na razie radz臋 bez tabletek, czego i wam 偶ycz臋. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a u mnie super dzie艅. Wypluska艂am si臋 na basenie jak ma艂e dziecko,dopiero wr贸cili艣my.By艂am tez w saunie i nie my艣la艂am nic o chorobie.Mo偶e ja nie mam nerwicy.Bo ja nie mam takich typowych objaw贸w jak wy.Nie mam 偶adnych l臋k贸w,w nocy 艣pi臋 spokojnie, tylko ten b贸l.Ale ja juz ni szukam se chor贸b w necie. emma123 nie panikuj.wiesz co jak ja szuka艂am sobie chor贸b to mi tyle rzeczy pasowa艂o .Wynalaz艂am sobie zapalenie trzustki,potem jaka艣 bakteri臋 w 偶o艂膮dku chyba helicobacter i wiele innych.oczywi艣cie nic sie nie potwierdzi艂o.A by艂am pewna na 100% tak jak ty teraz.Normalnie wszystko mi pasowa艂o. Pozby艂am sie ju偶 tego g艂upiego nawyku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny. Dzisiaj dopiero po po艂udniu oprzytomnia艂am 偶e przecie偶 ostatki s膮. No i ja w domu. A teraz z mi艂膮 ch臋ci膮, jak cholera bym gdzie艣 wysz艂a. No ale tyle czasu zawsze odmawia艂am wszystkim jak mnie zapraszali 偶e ludzie po prostu dali za wygran膮 i ju偶 tego nie robi膮. No i siedz臋 dzisiaj w chacie. I dodatkowo mam problem chyba. Odk膮d by艂am u neurologa to wy艂膮cze艅 艣wiadomo艣ci nie mam w ci膮gu dnia, jak ju偶 to tylko 艣wie偶o po przebudzeniu. I mam podejrzenia 偶e powoli zaczynaj膮 si臋 nowe dolegliwo艣ci. I skupi膮 si臋 one chyba na gardle. To znaczy, ju偶 mnie dzisiaj bola艂a lewa cz臋艣膰 szyi i duszno艣ci mia艂am. Paranoja. Przecie偶 to jest ko艂owrotek. Jak zbadam g艂ow臋, to dokucza szyja. Jak jedno si臋 sprawdzi i jest ok. to nast臋pne bole膰 zaczyna. Ca艂e 偶ycie tak. Wy si臋 pewnie bawicie i niczym nie przejmujecie. Tak trzyma膰. Wzorem dla mnie jeste艣cieJ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie! ostatnio nie mam czasu nawet wejsc na kompa i bardzo tego zaluje bo nie wiem co na forum sie dzieje O jak milo ze ktos o mnie pamieta i teskni heheh:) Stres-stop kurcze a ta ksiazka jeszcze do mnie nie doszla! musze do nich napisac, mam nadzieje ze to tylko wina poczty! ktos tu pisal ze jest za granica, kurcze wspolczuje, ja w przeciwienstwie do was wrcilam i zaczelam chodzic na terapie w polsce, wiedzialm ze za granica tam gdzie mieszkalam nie mam szans na leczenie u polskiego terapeuty, zreszta ja nie mialam problem贸w ze mnie cos boli fizycznie tylko mialam okropne l臋ki!! brrr jak sobie pomysle o tym to az mi cierpnie skora

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja tez zapomnialam ze dzis ostatnia sobota karnawalu:) ale co tam nie mam jakos ochoty na imprezy...raczej mialabym ochote na cos romantycznego, na co zapewne moj facet do konca zycia nie wpadnie:( emmo nie czytaj juz wiecej o tych chorobach na necie, bo w 100% to pogarsza sprawe. Ja tez tak mialam ze jak czytalam cos bo np mnie cos bolalo to bylam pewna ze tez mam jakas tam chorobe! nasza psychika moze zdzialac cuda potrafi uwierzyc we wszystko, tyle ze nam nerwusom trudno wpoic brak chorob. Mi tez sie wydaje ze mnie boli, ale co lekarz mnie co chwile bada i mowi ze w porzadku, a jest dobrym specjalista wiec jakos w miare mu wierze tyle ze ta wiara trwa krotko:) Jest jakas szansa zebys wrocila do polski?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kazda chyba tak ma ze jak jedno przestaje bolec to boli co innego:) bo zawsze w naszej glowie pojawia sie mysl \"od czego cos tam mnie boli? nie mozliwe ze z nerwow\" no i takie bagno w naszych glowach jest

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do zdrowko
Piszesz innym cytuje ''Tak trzyma膰. Wzorem dla mnie jeste艣cie '' a co ty robisz ze swoja psychika , ciebie muslalby ktos potrzasnac.Odmawiasz znajomym itp itd , zamiast wychodzic z domu i se bawic , a nie rozmyslac to mnie boli itd.Sama wglebiasz sie w ta chorobe corzaz dlebiej , ale pozniej jak nerwica zlapie cie na maxa to bedzie za pozno , wiem cos o tym.Dlatego ostrzegam cie jestes milodziutka osoba wychodz do ludzi , baw sie , kozystaj z zycia nie zamykaj sie w czterech scianach .A tak apropo pisalas kiedys o jakims chlopaku co cie nachodzil , co z nim , zakochaj sie .Czlowiek zakochany zapomina o wszystkim , wtedy moga te twoje dolegliwosci odplynac na zawsze .Bo jak cie zlapie nierwica to bedziesz wiezniem swojego ciala , swojej duszy . pOZDRAWIAM CIE SERDECZNIE I DO LUDZI MARSZ. zYCZLIWA ISOTKA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja bylam dzis w kosciele siedzialam w glownej lawce i strasznie zle sie czulam(zawsze siedze na samym koncu na takiej dorobionej laweczce) czulam ze mi wszystko wiruje i glowa zaczela bolec, ale wytrwalam:) zdrowko a dzwonilas w koncu do tego psychiatry?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣c dziewczyny:) ledwo 偶yje ,posz艂am spa膰 o 5 nad ranem i w艂a艣nie obudzi艂am si臋 z wielkim kacem a jeszcze obiad musz臋 zrobi膰. 艂eb mi p臋ka:( Jak tam wam min臋艂y ostatki kochane? Mam nadziej臋,偶e dobrze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
Hej dziewczyny, nie mam czasu nawet wej艣膰 na kompa, w taka zim臋 pomagam ptaszkom, ktore chetnie odwiedzaja m贸j ogrod, mo偶e wam si臋 wydawa膰 to nudnym zaj臋ciem ale wiecie jak膮 mam frajd臋. Kosy mam ju偶 tak oswojone,偶e nied艂ugo mi z r臋ki b臋d膮 jad艂y. Jest ich 7 i kiedy przybijam jab艂ko to one ju偶 czekaja obok mnie na 艣niadanko, przylatuj膮 te偶 s贸jki i trznadle, zi臋by oraz sikorki bogatki, modre i czubatki, ostatnio do艂aczy艂y sikorki ubogie. Jeden kwiczo艂 od艂aczy艂 sie od stada i zajada si臋 jab艂kiem. A wczoraj w nocy widzia艂am sow臋 , pierwszy raz w 偶yciu. Wcze艣nie rano trzy dzi臋cio艂y du偶e ch臋tnie korzystaj膮 z darmowej sto艂owki.Krogulec poluje na ptaszki ale jemu tez nie jest lekko, codziennie musi zjesc dwa wroble. Mam pytanie czy wiecie co to za ptak, ktory wysiaduje swoje m艂ode zim膮? CzytaLam te偶 wasze posty i cieszy艂am si臋,偶e zdr贸wko ma dobre wyniki, kt贸ra艣 z was pisa艂a ,偶e cz臋sto j膮 bol膮 jajniki to tak jak mnie, ale mam zi贸lka i po nich przechodzi od razu.A z tym uchem to problem niby wszystko ok, ale boli i jak dziewczyna ma si臋 nie denerwowa膰. Ja w ko艣ciele te偶 nie mog臋 wysiedzie膰. Ciesze si臋 偶e znajomy neonerw wraca do zdrowia, i zycze wam wszystkiego dobrego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie wiem kto napisa艁 do mnie na pomara艅czowo, czy to osoba z zewn膮trz czy jaki艣 sta艂y bywalec (raczej to drugie) ale z ka偶dym zdaniem zgadzam si臋 w zupe艂no艣ci;) Chyba je skopiuj臋 i wklej臋 do m贸zgownicy;) Stres stop nie dzwoni艂am. A to ju偶 nawet nie dlatego, 偶e opory mam dalej tylko 偶e nied艂ugo zaczyna si臋 praktyka i po prostu mog臋 nie mie膰 czasu przez pewien okres a nie chc臋 tego robi膰 jako艣 byle jak z doskoku. Dzisiaj czuj臋 si臋 dobrze ale za to z mam膮 pok艂贸ci艂am si臋. Ona jest kochana ale je艣li chodzi o zajmowanie si臋 domem, tj. sprz膮tanie to zawsze zrobi si臋 afera z ma艂ych rzeczy. W kazdym razie nie rozmawiamy. A mi臋dzy ni膮 i tat膮 s膮 ciche dni wci膮偶. I to chyba z艂y wp艂yw mojego taty kolegi na niego jest tu ogniskiem zapalnym. O nic strasznego nie chodzi, tylko 偶e on jakby nie chc膮c za bardzo przebywa膰 ze swoj膮 偶on膮 i dzie膰mi w domu, chcia艂by 偶eby m贸j tato czasu mu dotrzymywa艂. Ale nie do ko艅caJ Uf. Samopoczucie mam cudne, tylko my艣l o jutrzejszym powrocie do szko艂y dodaje mi g臋siej sk贸rki nawet na rz臋sach. Bu藕ka i dzi臋ki za wyk艂ad;) trafiony;) PS. Ten ch艂opak rzadziej si臋 odzywa ale ja kosz臋 ka偶dego adoratora z g贸ry, ten i tak jest wytrwa艂y;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co do autotreningu, polecam ksi膮偶k臋 Schultza, jest tam wiele technik. A jedna polega na tym, 偶eby wzi膮膰 zeszyt i zapisywa膰 w niesko艅czono艣c * Jestem zdrowa*, a偶 w ko艅cu r臋ka zaprotestuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam, pozwalam sobie na dopiske swojego nieszczescia, Andziusia........24............nerwica natr臋ctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica l臋kowa.................Gorz贸w Punca24..........24............nerwica natr臋ctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica l臋kowa- by艂a...........艁贸d藕 Liduszka.........37............ner. l臋kowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica l臋kowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica l臋kowa.depresja .....W艂oc艂awek MamaJulki........30............nerwica l臋kowa,depresja..... ma艂opolska Dana39...........40.............nerwica l臋kowa..................Kujawy Efka43............43.............n.l臋kowa , agorafobia..........Gda艅sk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami l臋ku panicznego....艁贸d藕 Rrenka037.......39.....nerwica l臋kowa z deprech膮...........Warszawa Marijke...........23......nerwica l臋kowo-depresyjna.........Warszawa Anio艂ek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobi膮.... Ostr贸w Wlkp Olabasia.........52...............nerwica l臋kowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............艢l膮sk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorz贸w Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwn贸w Male艅stwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica l臋kowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica l臋kowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............艁贸d藕 Ada7777.......36........n.l臋kowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natr臋ctw i l臋ki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.l臋kowa.......... .................艢l膮sk Kasia100...........43...........n.l臋kowa.......... .............Pozna艅 Nadzia26...........27............n l臋kowa............................艣lask Asix90...............17......n. l臋kowa (n. serca)...................Toru艅 nusia 35.............35.......n.l臋kowa i inne.........................Krak贸w Bianka...............39.........n.l臋kowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica l臋kowahipohondria.....Wroc艂aw DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROC艁AW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.l臋kowa .................. Bia艂a Podlaska goofer1982.... 25.......n.k臋kowo-depresyjna..............Cz臋stochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.l臋kowo-depresyjna ........Gda艅sk mazanek...........35..............nerwica l臋kowa...............krak贸w kitti77..............30............nerwica l臋kowa,........艣wi臋tokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wroc艂aw Afobamka........30.......nerwica l臋kowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica l臋kowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica l臋kowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica l臋kowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica l臋kowa, napady paniki.okol..Szczecin ana72.......36.............nerwica l臋kowa...............Katowice madziarka27 ...28......nerw.l臋kowa,agorafobia.....sl膮skie gg141124 czuje sie dobrze po leczeniu farmakologicznym. stres-stop......24.....nerwica lekowa..............kujawy zdrowko......22......nerwica l臋kowa................wroclaw justah.........27......n.l臋kowa,chyba depresja........lubuskie sz艂ona........28.......chyba depresja.........Islandia stokrotka9.......50...nerw.lekowa-depres-hipochondria...wroclaw

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie co u Was? gdzie Bianka????? a Nikitka ???????? 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzia3112
Ja sie dowiedzia艂am 偶e ja mam pare dni temu bo do tej pory wmawiano mi ze mam fobie spo艂eczn膮.. mam 18 lat i jest to dla mnie katorga!! Teraz zamierzam rozpocz膮c psychoterapie i chche zacz膮膰 brac leki bo moje l臋ki uniemo偶liwiaja mi chodzenie do szko艂y moze poradzicie mi co jest lepsze i jak wygl膮da taka terapia.. i wog贸le szukamkogo艣kto by mia艂 podobny problem jak ja , a nie uwa偶a艂 ze to ze nie wychodze z domu to szczytlenistwa pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj ,ale si臋 tu narobi艂o. Ja s艂uchajcie czuj臋 si臋 ok., z mam膮 gadam normalnie. Kupi艂am sobie browarka na wiecz贸r. Ju偶 go prawie wys膮czy艂am;) u nas w domu alkoholu nie pije si臋 w og贸le, czaaaasem jakie艣 wina. Ja w domu te偶 nie pijam nigdy, dzi艣 jest pierwszy raz. A 偶e nikt nie ma nic przeciwko to s膮cz臋 browarka . Ale tu co艣 cicho dzisiaj:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzia3112
Ja i tak czytaj膮c forum c nie mysle o tym bo to ode mnie silniejsze i ta mysle ze jutro mam isc do skzo艂y i znowu bede pewnie sie telepa膰 :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko na zdrowie:) madzia psycholog na pewno ci pomoze, pamietaj jak jeden nie podpasuje to szukaj innego!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madzia3112
W艂asnie ostatnio by艂m u psychoterapeuty i mam isc na terapie r贸wnoleg艂膮 z lekami.. bo musze jakos te leki zmniejszy膰 zbyem mog艂a sko艅czy膰 ta skzo艂e i b臋e mia艂a 4 miesi膮ce na to zbey si ezabra膰 za siebie a chche z tego wyj艣c .. a tam chche... MUSZE!! z tego wyj艣膰 bo chche normalnie 偶y膰!! jestem m艂oda i chhce isc jak moje kumpele na balety wychodzi膰 (chodz czasem i tak to robie).niestety mpoja agorafobia g艂贸wnie polega na tym 偶e przera偶aja mnie sytuacje bez wyj艣cia. (skzo艂a gdzie nie moge wyjsc zlekcji, jad膮cy autobus, kino gdy gasn膮 siwat艂a i zmaykaja sie drziw) istna masakra my艣le tylko o tym ze cos sie zaczyna ze mn膮 dziac i nie ma jak st膮d uciec.. Ch艂opak mi doradzi艂 zbeym powiedzia艂a w klasie o moim problemie (niby klasa o profilu socjalnym , niekt贸re przysz艂e psycholoszki) ale te idiotki potraktuj膮 to jako sensacje i plotke i b臋dzie jeszce gorzej.. wi臋c my艣le ze musze jako艣 sie spi膮膰 i doczekac do 艣wi臋tego 24 kwietnia kiedy t b臋dzie koniec roku!! i koniec mojej m臋czarni ze szko艂ami gdzie robie co艣 co niel ubie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
psychoterapia ci bardzo pomo偶e !! zdr贸wko niez艂y relax :D czasami trzeba i tak.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki:) No i nic. Wypite, teraz czas na spanie a od rana szkolny maraton. Kciuki trzymajcie. a Ja 偶ycz臋 wszystkim s艂odkich, ciep艂ych sn贸w!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja wlasnie powysylalam kilka odpowiedzi na oferty pracy+ w pare miejsc zapytanie o sta偶....moze ktos sie odezwie... zdrowko kolorowych snow:) mi snia sie od jakiegos czasu same koszmary!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
madzia koniecznie pochodz na te wizyty, mysle ze pomoga one w jakis sposob ci sie uporac z problemami no i nie poddawaj sie tak latwo! a teraz zacznij wmawiac sobie, ze" to co jak mi sie cos stanie...niech sie dzieje co chce, jestem silna dam rade" powodzonka:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Biohazard
Witam. Mam takie pytanko jak/czym radzicie sobie w czasie ataku nerwicy (walenie serca, zawroty g艂owy, uczucie ucisku pieczenia w klatce piersiowej). czy s膮 jakie艣 leki zio艂owe, homeopatyczne kt贸re w jaki艣 spos贸b mog膮 to 艂agodzi膰? No chyba 偶e to nie nerwica a porostu jestem 藕le przebadany.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie wlasnie wrocilam z labolatorium , o 16 bede miala wyniki. Sercw mi wali艂o , nie wiem juz co mysle膰:( boje sie ze zawal bedzie i koniec ze mn膮 !!! tak sie nie da zyc :( chyba sie wybiore po psychotropy :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do agni-s
tez tak mialam , ale dostalam propranolol i jest ok .Nie umrzesz , nie dostaniesz zawalu to tylko ta cholerna nerwica , ja zyje z tym 30 lat i musze tabletki od czasu do czasu brac i nosic zawsze przy sobie ze w razie ataku , mam zaraz pomoc.Podrawiam Ania

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×