Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

hej:) Niebosk艂on dzi臋ki:) Stres stop ta nauczycielka jest bardzo mi艂a dla nas ale wida膰 ze amibtna ,wysoko mierzy i od nas tego samego wymaga. Ja po prostu jestem panikar膮. Widz臋 to w czarnych kolorach. Chc臋 do domuuuuuuuu... ale dobrze ze jeste艣cie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
moze nie bedzie tak 藕le i okaze wam dobre serce:) a dobry nauczyciel to wymagajacy nauczyciel, dobrze ze wymaga i od was, bedziecie przez to lepsze:) a stres postaraj sie olac, bo kazdy ma treme jak publicznie wystepuje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niebosk艂on
Agni-s tak zrobi艂em i co艣 nie mog臋 by膰 czarnuchem;] na razie zostan臋 orange;) przyjmiecie faceta?;]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niebosk艂on no dawaj
co ci na duszy lezy :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasia__89
Hej, przygraniecie jeszcze jedn膮 znerwicowan膮 osobe? ;] ja lecze sie od roku... wszystko zaczelo sie przed swietami Bozego Narodzenia, id膮c do komunii poczulam, ze 艣wiat sie rozplywa, nie czuje nog... zdazylam dojsc do lawki, ludzie podbiegli, wzieli mnie pod rece i wyprowadzili do salki.. przyszedl lekarz i stwiedzil, ze to z braku tlenu... serce walilo jak szalone, klucha w gardle i takie \"bezwladne\"cialo. swieta w lozku, a przed sylwesterem trafilam do szpitala na neurologi臋, szukali guza,padaczki itp. potem wszystkie mozliwe badania.. kregoslup, laryngolog, okulista, ginekolog, morfologia... przez ten czas doslownie chodzilam po scianach, ciagle zawroty glowy, nudnosci, poczucie odrealnienia... nie wychodzilam sama z domu nawet na podworko, wszedzie z mama.. nie spalam bo po zamknieciu powiek czulam to okropne mrowienie i mialam wrazenie, ze zaraz umre... i tak potrafilam nie spac przez tydzien.. ataki paniki, ktore konczyly sie zazwyczaj badaniem EKG i jakimis lekami uspokajajacymi, wychodzac z domu mialam efekt King Konga.. ;p idac mialam wrazenie, ze caly swiat sie trzesie.. nei chodzilam do szkoly.. po 2 miesiacach meczarni trafilam do rewelacyjnej psychiatry ;] dzieki niej wlasnie moglam podejsc do matury i pojsc na studniowke ;d ;] ale nerwica przemeblowala moje zycie calkowicie... marzenia o studiach w innym miescie legly w gruzach... plany zawodowe tez musialam zmeinic.. tak wiec z ekonomistki stalam sie kosmetyczka.. mieszkam nadal z rodzicami, ktorzy sa dla mnei ogromna podpor膮. teraz jest lepiej, ale nadal nie wsiade sama do samochodu czy autobusu i nie pojade na zakupy, nie pojde do kosciola czy na basen. Bralam Asentre (+ 17 kg nadwagi!!!), Seronil, teraz probowalam brac Meridie, aby zrzucic pozostalosci po Asentrze, ale nie pomaga.. od jutra lekarka kazala wrocic na Seronil. Doraznie biore Zomiren (gdyby nei ten lek nie pisalabym matury). Pozdrawiam wszystkich gor膮co! ehh.. trafilismy na niezlego nauczyciele pokory..;] aaa.. nie czytalam calego tematu bo po pierwsze jest tego strasznie duzo, a po drugie zaraz bym sobie znalazla jakas chorobe..;] ale kilka psotow wstecz ktos pisal o stukaniu w uchu.. ja mam podobnie tylko u mnie ejst to okropny pisk.. czasami nie do zneisienia.. ajkby sie jakis telewizor psul czy cos.. Lekarka powiedziala, ze jest to jeden z objawow spotykanych w nerwicy. Ostatnio u mnie troche to ustapilo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
niebosklon witaj:) kasia89 dobrze ze masz swojego psychiatre, jezeli na prawde nie dajesz rady sama to leki sie przydaja; ale czy chodzisz tez do psychologa? Bo to wazne...cale zycie lekow nie mozna brac, one pomagaja na jakis czas aby stanac na nogi. Ale jak cos Ci dolega to pisz tu na forum:)tzn jak bedziesz miala ochote sie wygadac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko trzymam kciuki za jutro 馃尲 a jak tam inni sie miewaja?justah, kierowniczka, bianka, nikitka, koty za ploty, kokosanka,neonerw, aurora333, basia19g no i reszta o ktorych zapomnialam:)?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艁okko
wiecie 偶e chorzy na nerwic臋 pono膰 bardzo cz臋sto masturbuj膮 si臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do kaska a u kogo si臋
leczysz? Szukam dobrego lekarza psychitary!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej! Chce jako艣 w skr贸cie, bo padam z n贸g. Podejrzewam u siebie nerwic臋, ale nigdy nie bylam z tym u lekarza (m贸j b艂ad). Opisze po kr贸tce objawy i swoja histori臋... Je艣li kto艣 by艂y w stanie podpowiedziec mi czy to co \'mam\' mozna okresli膰 nerwica, by艂abym bardzo wdzieczna. Oczywiscie nie pytam o diagnoz臋, bo po to musz臋 i艣c do lekarza, ale jako jest tu wiele osob kt贸re walcz膮 z t膮 chorob膮... b臋d臋 wdzieczna za jakiekolwiek opinie, wskaz贸wki i refleksje. Ot贸z- jestem studentk膮, obcenie nie mieszkam miescie rodzinnym. Moj tata jest alkoholikiem, po alkoholu jest agresywny... jest r贸zniez hazardzist膮. Nie raz by艂am wyzywana, poni偶ana, gro偶ono mi, mojej siostrze oraz mamie. Jest mi ciagle wstyd przed sasiadami. :( (tzn ojciec pod wp艂ywem alkoholu wydziera si臋 i robi awantury). W艂asciwie nie mam z nim kontaktu...traktuje go jak prawie nieznan膮 mi osob臋. Odk膮d tylko pami臋tam by艂o wiele incydent贸w zwiazanych z tym ze ojciec pije i z jego zachowaniem po alkholu..... 4 lata tkwi艂am w nieudanym zwiazku z chlopakiem lekkoduchem, nie zwracajacym uwagi na to co mysl臋, co uwa偶am, czego potrzebuj臋, po prostu zwyk艂y egoista. Jakiekolwiek wyjscia z nim konczy艂y sie awantur膮 jako 偶e po alkoholu \"za du偶o sobie wyobra偶a艂\". Zwi膮zek ten bardzo mnie wyniszczy艂, nie potrafi艂am sie od niego uwolni膰. Egoista, choleryk, nerwus, k艂amca...itd Moje objawy/zachowania, kt贸re hmmm mam ju偶 od kilku lat, ale pojawia艂y si臋 w ro偶nym czasie w moim 偶yciu (ale nie potrafie stwierdzic czy stopniowo czy jak....): - nadmierne pocenie si臋 pod pachami (zadne specyfiki typu Antidral itp nie pomagaja). Jak siedze w domu o potrafie sie nie pocic, ale gdy wyjd臋 z domu a w szczeg贸lno艣ci na uczelni poc臋 si臋 bardzo (niewazne czy mam kolo czy nie, czy mam stresuj膮cy dzie艅 czy nie...). Wszystkie badania hormonalne s膮 ok....Wystarczy ma艂y bodzie膰, kt贸re czasem nie jest nawet dla mnie stresujacy (w moim odczuciu przynajmnie nie powinien by膰) i juz poc臋 si臋 :( - w czasie gdy jestem zla, bardzo zestresowana jestem pe艂na agresji- oczywisice nie ujawniam tego ale jakby tylko mogla to scian臋 ok艂ada艂abym pi臋艣ciami - poranne b贸le brzucha, czasem biegunki. B贸l brzucha taki od stresu... (ale tez nie codziennie, ale dosc czesto). - problemy ze snem ale raczej nad ranem gdy cos mi do glowy przyjdzie.... - ci膮g艂e spiecie, poczucie stresu, brak umiej臋tno艣ci rozlu藕nienia si臋, odpre偶enie, czasmi cala grupa ludzi sie 艣mieje a ja nie... wci膮偶 czuje si臋 zestresowana - specyficzne uczucie w gardle, brzuchu zo艂odlku na my艣l o niekt贸rych rzeczach...czasem nawet takich ktorymi inni zupelnie sie nie przejmuja i nie stresuj膮 - od ok 5 lat uczucie guli/ przeszkody w gardle - drganie dolnej powieki, czasem sk贸ry obok brwi, dragnie miesia nogi lub reki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
-----------DOPISANIE-----------bo nie wszytko sie 'wys艂a艂o' - drganie dolnej powieki, czasem sk贸ry obok brwi, dragnie miesia nogi lub reki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
-----------DOPISANIE-----------bo nie wszytko sie 'wys艂a艂o' - drganie dolnej powieki, czasem sk贸ry obok brwi, dragnie miesia nogi lub reki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej! Chce jako艣 w skr贸cie, bo padam z n贸g. Podejrzewam u siebie nerwic臋, ale nigdy nie bylam z tym u lekarza (m贸j b艂ad). Opisze po kr贸tce objawy i swoja histori臋... Je艣li kto艣 by艂y w stanie podpowiedziec mi czy to co 'mam' mozna okresli膰 nerwica, by艂abym bardzo wdzieczna. Oczywiscie nie pytam o diagnoz臋, bo po to musz臋 i艣c do lekarza, ale jako jest tu wiele osob kt贸re walcz膮 z t膮 chorob膮... b臋d臋 wdzieczna za jakiekolwiek opinie, wskaz贸wki i refleksje. Ot贸z- jestem studentk膮, obcenie nie mieszkam miescie rodzinnym. Moj tata jest alkoholikiem, po alkoholu jest agresywny... jest r贸zniez hazardzist膮. Nie raz by艂am wyzywana, poni偶ana, gro偶ono mi, mojej siostrze oraz mamie. Jest mi ciagle wstyd przed sasiadami. :( (tzn ojciec pod wp艂ywem alkoholu wydziera si臋 i robi awantury). W艂asciwie nie mam z nim kontaktu...traktuje go jak prawie nieznan膮 mi osob臋. Odk膮d tylko pami臋tam by艂o wiele incydent贸w zwiazanych z tym ze ojciec pije i z jego zachowaniem po alkholu..... 4 lata tkwi艂am w nieudanym zwiazku z chlopakiem lekkoduchem, nie zwracajacym uwagi na to co mysl臋, co uwa偶am, czego potrzebuj臋, po prostu zwyk艂y egoista. Jakiekolwiek wyjscia z nim konczy艂y sie awantur膮 jako 偶e po alkoholu "za du偶o sobie wyobra偶a艂". Zwi膮zek ten bardzo mnie wyniszczy艂, nie potrafi艂am sie od niego uwolni膰. Egoista, choleryk, nerwus, k艂amca...itd Moje objawy/zachowania, kt贸re hmmm mam ju偶 od kilku lat, ale pojawia艂y si臋 w ro偶nym czasie w moim 偶yciu (ale nie potrafie stwierdzic czy stopniowo czy jak....): - nadmierne pocenie si臋 pod pachami (zadne specyfiki typu Antidral itp nie pomagaja). Jak siedze w domu o potrafie sie nie pocic, ale gdy wyjd臋 z domu a w szczeg贸lno艣ci na uczelni poc臋 si臋 bardzo (niewazne czy mam kolo czy nie, czy mam stresuj膮cy dzie艅 czy nie...). Wszystkie badania hormonalne s膮 ok....Wystarczy ma艂y bodzie膰, kt贸re czasem nie jest nawet dla mnie stresujacy (w moim odczuciu przynajmnie nie powinien by膰) i juz poc臋 si臋 :( - w czasie gdy jestem zla, bardzo zestresowana jestem pe艂na agresji- oczywisice nie ujawniam tego ale jakby tylko mogla to scian臋 ok艂ada艂abym pi臋艣ciami - poranne b贸le brzucha, czasem biegunki. B贸l brzucha taki od stresu... (ale tez nie codziennie, ale dosc czesto). - problemy ze snem ale raczej nad ranem gdy cos mi do glowy przyjdzie.... - ci膮g艂e spiecie, poczucie stresu, brak umiej臋tno艣ci rozlu藕nienia si臋, odpre偶enie, czasmi cala grupa ludzi sie 艣mieje a ja nie... wci膮偶 czuje si臋 zestresowana - specyficzne uczucie w gardle, brzuchu zo艂odlku na my艣l o niekt贸rych rzeczach...czasem nawet takich ktorymi inni zupelnie sie nie przejmuja i nie stresuj膮 - od ok 5 lat uczucie guli/ przeszkody w gardle - drganie dolnej powieki, czasem sk贸ry obok brwi, dragnie miesia nogi lub reki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zaraz dopisz臋 reszt臋 bo nie chcia艂o sie wszytko wys艂a膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chcialam tez dodac, ze nie mam problem贸w ze studiami, jestem raczje lubiana osoba, ale z drugiej strony raczej nie otoczona 't艂umami' jako ze chyba jestem odbierana jako ma艂o atrakcyjna towarzysko. Co do objaw贸w, moze jest ich wiecej ( a moze i nie....) w kazdym badz razie te s膮 te najczestrze. - mam jeszcze mocn臋 bicie serca podczas stresu a nawet sreniego stresu, kreci mi sie wtedy tez w glowie - ci膮g艂a obawa niekoniecznie zawsze wiem o co.... - zdarza sie tak, ze wszyscy wok贸l sie smieja a tylko ja nie.... - odruch wymiotny przy niekt贸rych myslach.....i sytuacjach pozdrawiam....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdrada emigracyjna za chlebem
Kiedy艣 tego typu rozterki prze偶ywa艂y tylko przys艂owiowe 偶ony marynarzy. Czeka艂y i t臋skni艂y, podczas gdy m臋偶owie zwiedzali 艣wiat, t臋sknili i... w ka偶dym porcie mieli narzeczon膮. Dzisiaj w podobnej sytuacji znalaz艂o si臋 oko艂o dw贸ch milion贸w Polak贸w, kt贸rzy wyjechali za chlebem za granic臋. Ilu dok艂adnie? Takich danych nie ma, bo liczba ta wci膮偶 si臋 zmienia. Nie wiadomo te偶, ilu nowych emigrant贸w zostawia w kraju drug膮 po艂贸wk臋, 艣lubn膮 b膮d藕 nie.ECHHHHH

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No to pierwsza wizyta u psychologa za mn膮 , obawiam si臋 tylko ze takie pogaduchy to niewiele mi pomog膮 . No chyba ze ten lek kt贸ry mi przepisa艂. Nazywa si臋 Sulpiryd. Kto艣 go mo偶e bra艂? Pom贸g艂 komu艣?Kurcze tak si臋 boj臋 tych wszystkich lek贸w....Wrrrrr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
katie pierwsza rzecz zapisz sie do psychologa i odwiedzaj go regularnie, druga rzecz zacznij brac magnez bo pisalas ze masz drgania, wiec powinno pomoc po jakims czasie. A wogole bierzecz cos na uspokojenie, tzn jakies ziolka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mandarynkowa troche pomoga, a jak stwierdzisz ze nie ma poprawy i te wizyty sa bez sensu to zmien na innego psychologa, bo nie kazdy kazdemu pasuje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bior臋 Aspargin, ale od jakichs 2 tygodni, swojego czasu bra艂am te偶 magnez, ale przestala...znowu zaczn臋. W szawce leza krople walerianowe, czasami sie nimi wpomagam, ale rzadko bo raczej ca艂y czas powinnam je bra膰....tak mi sie wydaje. Niestety u mnie psycholog prywanie odpada.... pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Mnie dzis od poludnia glowa na maxa boli , troche polezalam jakby bol sie zmniejszyl ale nadal czuje :( zapisalam sie na za tydzien do kardiologa prywatnie . :) No i przez ten b贸l g艂owy mialam l臋k dzi艣 ,ze mi sie cos stanie zawal itp. totalna g艂upota!!! mam dosc dlatego chce sie przebadac i zaczac normalnie zyc . Mandzia dzidzius 艣liczniutki! Napisz jak sie czujesz po tych przezyciach ?!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a czy Wy tez mieliscie/macie problemy z nadmiernym poceniem si臋? B臋d臋 stara艂a si臋 pa艅stwowo. W danej chwili jestem w \"przejsciowym\' momencie swojego zycia tzn za 3-4 miesiacw wyyprowadzam si臋 do inego miasta, wiec moze powinnam poczeka膰....i juz tam kogos poszuka膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja sie poce nie tak bardzo ale oczywiscie ze strachu :) w zime chodzilabym chetnie bez kurtki ,tak mi ciep艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
agni no na pewno bedziesz spokojniejsza jak sie przebadasz, pogoda dzis u mnie do kitu, z chmur plyn膮艂 sam smutek:( Ja dzis rano mialam dziwne sapomoczucie bylo mi az niedobrze pewnie z nerwow a ja sobie wmowilam ze przez antybiotyk:/ teraz wrocilam z siostra zakupow ale nic nie kupilam:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
stres-stop ja tez sobie potrafie wm贸wic ,ze to przez lek sie 藕le czuje. kiedys wzielam valused i mialam zawroty glowy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
Cze艣c dziewczyny,,,, Stres stop dzi臋ki za pami臋膰,,,, Mnie ostatnio boli za mostkiem, czy macie na to jaki艣 lek, czy wam te偶 to dokucza. Wzi臋艂am na to doxepin, ale w nocy przebudzi艂am si臋, serce mi bi艂o jak oszala艂e i taki uderzenia goraca od serca w gore i w d贸艂, my艣l臋, 偶e to po tabletach, . Kto艣 poleca艂 zio艂owe Labofarm, zobaczymy czy pomo偶e. Kupie jutro.,, Przylecia艂y szpaki, wiosna tuz,tuz,,,, Ostatnio Emma nie pisze i neonerw i inne dziewczyny te偶,,,,,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×