Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Witam wszystkich.Przez 10 lat bra艂am lexotan. Bardzo si臋 od niego uzale偶ni艂am, jestem w trakcie odstawienia.Nie bior臋 ju偶 7 m-cy, ale objawy odstawienne s膮 straszne, to nie to co by艂o wcze艣niej.Chcia艂am si臋 zapyta膰 czy kto艣 z was bra艂 mo偶e lexotan i uda艂o si臋 mu go odstawi膰.Jak d艂ugo mo偶e potrwa膰 okres odstawienny i jak sobie z tym wszystkim radzi膰.Mo偶e kto艣 ma na to spos贸b.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ponownie! Co za dzie艅....Prze偶y艂am wizyt臋 u endokrynologa, oczywi艣cie wszystko ok(guzek bezproblemowy) , poza tym zaliczy艂am dwa supermarkety(to dopiero wyczyn).Oczywi艣cie z jednego mia艂am ju偶 zwiewa膰(zawroty, duszno艣膰, goraco, s艂abe nogi) , ale powstrzyma艂 mnie m膮偶, m贸wi膮c: \" Ani mi si臋 wa偶, jak zamdlejesz to Ci臋 wynios臋\"...No i zosta艂am i nawet nie zemdla艂am:)Ale do domu wr贸cilam wyko艅czona i teraz czuj臋 si臋 taka wypluta , serce do tej pory nie mo偶e si臋 uspokoi膰....Ale kupi艂am moj膮 ulubion膮 herbatk臋 , mo偶e pomo偶e ....Polecam wszystkim t臋 herbatk臋 pt. \"Wyciszenie\" z firmy Herbapol . To czywi艣cie 艂agodny 艣rodek , ale p贸ki co ja tym si臋 ratuj臋 , wizyta u psychologa dopiero w przysz艂ym tygodniu...Cicha nadzieja, 偶e zacznie si臋 wreszcie co艣 naprawia膰....Wzi臋艂am si臋 za pisanie tutaj , a nawet nie zapyta艂am czy mog臋 do Was do艂aczy膰...Ale mo偶e przyjmiecie kolejn膮 znerwicowan膮 dusz臋 i to jeszcze z perspektyw膮 SM na g艂ow膮 ....Pozdrawiam ...Zojka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Agi-s u mnie te偶 dzisiaj s艂oneczko. Wiosna od razu;) s艂uchajcie kochane.. z艂e dni mam... Jutro si臋 wyprowadzam i wyobra藕cie sobie ja wewn臋trznie tak si臋 chyba boj臋 偶e dzi艣 mia艂am dwa razy wy艂膮czenie 艣wiadomo艣ci!! Od jutra samotne noce, i nagle to wr贸ci艂o. Stres mnie uk艂ada na 艂opatki chyba.. boj臋 si臋 kochane.. opr贸cz tego duszno艣ci miewam.. Nie znosz臋 samotno艣ci a tu mnie czeka 5 dni w tygodniu samej..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aiga
Witam wszystkich cieplutko. Dziewczyny mam pytanie czy bra艂yscie coaxil.Ja bior臋 i czuj臋 si臋 powolutku lepiej.Zaznaczam ze na deoresj臋 nerwic臋 i l臋ki choruj臋 od 7 lat.Bior臋 leki i odrzucam i tak w k贸艂ko.Najgorsze ze szybko mam mysli samob贸jcze.Ale nie o to chodzi g艂贸wnie chodzi mi o serce.Bra艂am propranolol ale dzia艂膮艂 kr贸tko a wczoraj lekarka przepisa艂a mi baeo zk 25mg.Na czestoskurcze nadkomorowe i mocne i szybkie bicie serca. Czy bierzecie oze ten lek Beto i jak si臋 czujecie. pOZDRAWIAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam nerwice ho ho
nie radze sobie z nia juz z jakies 10 lat , ale do psychologa lub psychiatry nie p贸jde .Ludzie zaraz by mnie zabrali na jezyki ze jestem w ich oczach wariatem.I tak w tej chorobie tkwie i tkwie, w miare radze sobie.Ale z tego g贸wna nie da si臋 wyjs膰, nie wierzcie w cuda !!!...nerwus

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do zdrowka
nie b贸j si臋 samotno艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do zdrowka
nie umrzesz , a stres i g艂upie my艣li rozwiewaj , to g艂upcy doradzcy.Trzymaj si臋 ,i nie nakrecaj si臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艁okko
Zdr贸we艅ko widzisz? cwany organizmek ju偶 wie kiedy ma z powrotem zaatakowa膰. W艂a艣nie z tym musimy wszyscy nauczyc si臋 walczy膰!! B臋dzie dobrze, bankowo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰, mia艂am dzi艣 co艣 takiego dziwnego... by艂am jaka艣 przem臋czona, serce mi bi艂o mocno, s艂aba jaka艣 by艂am i mia艂am uciski w czaszce nad nosem... :O w pewnym momencie ten niby puls mi \"zabi艂\". ;) Ale to by艂o tak raz i nie wygl膮da艂o to na puls serca czy jak to mo偶na okresli膰, ja ju偶 naprawde nie wiem co to ma by膰... :O:O To zrobi艂o si臋 w mostku, tam w tym z艂膮czeniu 偶eber czy jak to jest... i to by艂o co艣 takiego jakby co艣 tam mi si臋 ruszy艂o, ale jakby po艂膮czone z pulsem. Cholera wie co to. My艣la艂am, 偶e to co艣 w 偶o艂膮dku i ba艂am si臋, 偶e co艣 mi b臋dzie z nim... :O No ale jednak... hmm... :O przed tym \"czym艣\" jestem cz臋sto przem臋czona, ci臋偶ko mi oddycha膰, jak oddycham to czuj臋 a偶 taki jaki艣 ucisk w piersiach i wali mi serce... p贸藕niej ruszy mi si臋 to co艣 w mostku i ju偶... wraca wszystko do normalno艣ci. To chyba ciut co innego ni偶 ten puls pod gard艂em, ale my艣l臋, 偶e ma powi膮zanie. Piorun wie co偶 to mo偶e by膰... co艣 z sercem? Arytmia spowodowana nerwami? Bo偶e... :O Ma kt贸ras z Was co艣 podobnego...?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam kokosanko nie martw sie ja mam podobnie z walacym serduchem, ale mlode jestesmy wiec chyba nam nic sie nie stanie! Wczoraj zabalowalam u przyszlej rodzinki:)Dzis sie obudzilam z bolem glowy, walacym sercem i do艂em, musialam sie wyryczec:(ale juz mi lepiej teraz. Emmo a jak u ciebie? Zdrowko jestesmy z toba, bedziesz maila neta prawda? jak cos to pisz!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wyglada na to , 偶e dzi艣 jaka艣 rycz膮ca niedziela....Mnie tez dopad艂y psie smutki...przerycza艂am ca艂e dopo艂udnie...Ech los....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nicka27
Powiedzcie mi czy takie objawy:niewiem nawet jak to mam opisa膰 szum w g艂owie tak jakby przez kilka sekund kto艣 wzi膮艂 i mi wiertark膮 wierci艂 w m贸zgu trwa to kilka sekund potem mi sie zakr臋ci w g艂owie,cz臋sto te偶 mam to cos wieczorem i w nocy potrafi mnie to wybudzi膰 ze snu albo nie da zasn膮膰.czasami mam przy tym nudno艣ci je艣li to si臋 du偶ej utrzymuje.ci膮gle mi co艣 huczy zgrzyta w tej g艂owie jest to potwornie nieprzyjemne czy to jest objaw nerwicy, czy kto艣 mia艂 co艣 podobnego??oczywi艣cie cz臋sto wpadam w panik臋 bo boj臋 sie 偶e ju偶 b臋de mie膰 wylew albo co艣 podobnego mam ju偶 tokilka miesi臋cy jeszcze 偶yje ale niewiem czy si臋 nie wybior臋 do neurologa bo jest to dosy膰 m臋cz膮ce.niewiem czy jest sens isc si臋 denerwowa膰 i chodzi膰 po lekarzach znowu bo ju偶 tyle tego przerabia艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Nicka27
witka.wiesz co dla swietego spokoju musisz jednak isc do neurologa.Ja znowu mialam po urodzeniu dziecka uczucie pulsowania w g艂owie .jakbym cos tam miala tzw mrowk ktore przemieszczaly sie wewnatrz mojej glowy z jednego miejsca do drugiego , dziwne uczucie , ciaglo sie to dobre 10 lat .Przebeczalam noce , jak opowiadalam to lekarzom patrzeli jak na wariatke , nikt mi nie pomogl .Zaczelam bardzo wierzyc w obrazek swiety z rozancem ktory wisial nad moim lozkiem .Zawsze w czasie tego ataku bralam go do reki i blagalam o pomoc o uzdrowienie .I po ok 10 latach te mrowienie w glowie przestalo, jedynie pozostala nerwica lekowa , ale jakos sobie z nia radze , czego i tobie i wszystkim nerwuskom zycze .ewca

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nicka27 a badalas sie juz u neurologa?jesli nie to warto, ale zapewne to objaw tej przekletej nerwicy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ju偶 jestem po przeprowadzce. w艂a艣nie si臋 wyk膮pa艂am i jako艣 偶yj臋. Powiem wam 偶e od wczoraj jako艣 wewn臋trznie prze偶ywa艂am to, 偶e b臋d臋 musia艂a tu by膰. Fizycznie czuj臋 si臋 dobrze, boli mnie tylko szyja i ju偶 si臋 martwi臋. gdzie艣 po prawej stronie. Na pocz膮tku my艣la艂am rano, 偶e to kaszel si臋 zaczyna bo tak jakby migda艂ki mnie bola艂y i kaszla艂am kilka razy. Teraz boli mnie tylko ta strona szyi. Ciesz臋 si臋 偶e mam internet. I 偶e wy jeste艣cie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no ja jestem, trzymam kciuki zeby noc u Ciebie przebiegla szybko i w spokoju:)Ty tez za mnie trzymaj kciuki bo jutro biore antybiotyk i boje sie jak cholera skutkow ubocznych, juz mi sie kreci w glowie i brzuch boli:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres stop masz moje kciuki jak w banku;) nawet u st贸p:)) ta praktyka wzbudza we mnie najwi臋ksz膮 obaw臋, strach. Gdyby chodzi艂o o mieszkanie w innych okoliczno艣ciach zaraz sprowadzi艂abym sobie jak膮艣 kumpel臋,ale niestety nie b臋d臋 mie膰 wog贸le czasu a nie chc臋 偶eby ktos do mnie przyje偶dza艂 po to aby si臋 nudzi膰. Dodatkowo jestem przywi膮zana p臋powin膮 do swojej rodziny jak niemowl臋 i ju偶 t臋skni臋. Moj braciszek dzisiaj z 艂zami w oczach podchodzi艂 do mnie ze sto razy dziennie aby si臋 przytuli膰. A ja przecie偶 na weekendy do domu b臋d臋 wraca膰 hehe. No i wicie, typowo nerwicowe objawy r贸wnie偶 mam, chocia偶by ta szyja cholerna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oby by艂o dobrze, zdrowko dobrze ze masz zajecie, tylko te samotne wieczory najgorsze...ale poczytaj jakas ksiazke, obejrzyj filmek zaparz meliske i bedzie dobrze:) Ja zaraz wlaczam TV, a od rana planuje pisac dalej prace no i dokonczyc czytanie potegi podswiadomosci bo mialam pare dni przerwy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdr贸wko trzymaj sie i nie poddawaj -to tylko panika ,uczucie i nic Ci nie grozi. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdrowko jestem z tob膮
musisz dac rade .ewca

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej dziewczyny.....powiedzcie prosz臋 czy wam te偶 si臋 robia strasznie s艂abe nogi, takie jak nieswoje? No kurcze , ja od wczoraj chodz臋 jak na szczud艂ach , momenatmi mam wra偶enie , 偶e nie czuj臋 n贸g ....Nie wiem czy z powodu tych s艂abych n贸g czuj臋 si臋 strasznie os艂abiona , czy w og贸le to wszystko to nerwica? Pozdrawiam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mandarynkowa ja teraz tak nie mam...ale pamietam ze kiedys tez tak mialam jak przezywalam silny stres, wiec to na pewno od stresu!:) Ja czuje sie dobrze po tej pierwszej dawce antybiotyku:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stresik a jaki antybiotyk bierzesz? Ja dzis dostan臋 na gard艂o bo gronkowiec si臋 przypl膮ta艂:(Wrrrrrr...Baty z ka偶dej strony....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ciprofloxacinum biore, mialam dostac amoxycline ale pwoiedziaalm lekarzowi ze w sierpniu zle sie czulam po tym, wiec dal mi to na c... bo wg antybiogramu to tez zadziala na te bakterie:) To daj znac mandarynkowa jak tam u ciebie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mandarynkowa to na pewno nerwica. Nerwica bardzo cz臋sto odbiera w艂adz臋 w nogach. Kochane!!! dzi臋kuj臋 偶e ze mn膮 jeste艣cie ale potrzebuj臋 znowu s艂owa otuchy buuu!! Dzisiaj okaza艂o si臋 偶e mam z kole偶ank膮 Natali膮 same 3-e klasy gimnazjum na praktykach. Nasza opiekunka wydwaje si臋 fajna, . Blondynka, kr贸tko 艣ci臋ta. ALE! Jest taka wymagaj膮ca, ka偶e nam pisa膰 lekcje z poziomem, unika膰 pomy艂ek jezykowych. Dziewczyny! ja jestem okropnie nie艣mia艂a, w domu mog臋 m贸wi膰 pi臋knym j臋zykiem a na lekcji ze stresu robi臋 b艂臋dy. Poza tym materia艂 czeka ich taaki trudny. Niestety te praktyki musz臋 zaliczy膰 aby zaliczy ostatni rok ale to okropne. Stres, niewiara w siebie(s艂uszna zreszt膮) , okropny brak czasu:((((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niebosk艂on
zdr贸wko bo si臋 uczysz dopiero. no sami powiedzcie. b艂臋dy teraz w艂a艣nie s膮 po偶膮daen aby je potem omija膰!! A powiedz sobie tak: musz臋 odrobi膰 praktyk臋. Wcale nie musz臋 tam pokaza膰 wielkiej klasy, po prostu mam to zaliczy膰. i ju偶. to tylko praktyka. Minie jak z bicza strzeli艂 a potem b臋dziesz si臋 艣mia膰. pozdrawiam ca艂e forum. wasz przyjaciel.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niebosk艂on
P.S. jak mog臋 si臋 zaczerni膰? bo pr贸buj臋 ale ci膮gle co艣 nie tak.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Zdr贸wko wiem jakie to mega stresujace -musisz przetrwac , bierz cos na uspokojenie !!! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
forum strona glowna> Internautko, zarezerwuj sw贸j nick » (dla ch臋tnych) >>>i tam sobie dalej wymyslasz login i haslo zdrowko praktyki na pewno zaliczysz:)na poczatku nikt nie jest idealny i kazdy popelnia bledy! A ta nauczycielka moze wcale nie jest taka z艂a??!!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×