Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 najlepiej zwali膰 wszystko
wygodniej jest j臋cze膰 zamiast m臋czy膰 si臋 na terapii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do pomaranczowych
pomara艅czowe szczyle nie pisac mora艂贸w wyssanych z doopy !!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do poprzednika/czki
do pomaranczowych pomara艅czowe szczyle nie pisac mora艂uf wyssanych z doopy !!!!! A kim Ty jeste艣, analbab膮 czy analch艂opem? Skoro znasz si臋 na duupie, to pewnie jeste艣 jedn膮/ym z nich. Poza tym b艂臋d贸w mie r贸b.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam ja wczoraj wieczorem i dzis rano mialam nieciekawie, ale potem wypelniony czas odwolal mysli o nerwach kokosanko pisalas dzis testy? jak poszlo?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianka .....
bianka-sledze to forum czasem i wiem ,ze nie tolerujesz lekow(tak twierdzisz).daje ci 100% ,ze nie tolerujesz ale objawow ubocznych........ te objawy(nie zawsze wystepuja az takie )sa naprawde przykre i poteguja cierpienie........ musisz zrozumiec ,ze to jak sie czujesz to cos co nie powinno /nie musi sie dziac!przetrwaj te cholerne poczatki leczenia lekami i zawalcz o siebie!masz prawo zyc i czuc sie jak czlowiek!!to nie twoja wina ,ze potrzebujesz lekow. pisze dlatego ,ze czytajac ciebie ......widze siebie kiedys....:(.tez sie opieralam leczeniu.walczylam...... poddalam sie po tym jak bol psychiczny nie pozwalal mi nawet dojsc po szklanke wody.serce, leki,panika ,zawroty......az mnie mdlilo przez wiele wiele dni....... poddalam sie leczeniu ..... przeszlam koszmarne objawy uboczne.... mimo sceptycznosci i l臋ku odnosnie leczenia prochami po miesiacu zaczelam czuc poprawe.potem powoli ,powoli pozbieralam sie do kupy. nie zauwazam ewentualnych szkod wyrz膮dzonych przez prochy.kuracja trwala 2 lata.byla polaczona z psychoterapia. przeszlo rok nie biore lekarstw i czuje sie dobrze. zam臋czysz sie kobieto!silna wola to mozna lyzeczki wyginac:P pozdrawiam nerwuski:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie brac zadnych psychotrop贸w na nerwice l臋kow膮 !!! psychotropy bierze sie na zaburzenia psychiczne !! nierwica l臋kowa nie nale偶y do nich !! na nerwice wskazana jest terapia poznawczo -behawioralna!! a tu co niekt贸rzy pisz膮, 偶e leczyli sie psychotropami bo mieli ku temu powody i to powa偶e z psychik膮 w innym wypadku psychiatra nie zdecydowalby sie na tak silne leczenie ! a leki psychotropowe jak sie raz wezmie to ju偶 konca nie ma ! leczenie psychotropami w艂膮cznie z psychoterapi膮 jest po to 偶eby co艣 z czlowieka ulepi膰 ! bo zachowuje sie jak plastelina w tym koszmarnym po艂aczeniu!! nie mo偶na nikomu poleca膰 farmakologii psychotropowej, kazdy z nas ma inny mechanizm obronny i stara sie radzi膰 sobie jak tylko potrafi ale bro艅 bo偶e chemicznie to nie rozwiaze problemu, a tylko zniszczy psychike i jej ostatnie si艂y !! chemicznie to przygotowuje tylko grunt do lepszej pracy dla psychologa nad pacjentem ,kt贸ry jest jednostk膮\" dysfunkcyjn膮\" w spolecze艅stwie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Milego, cieplutkiego i spokojnego dnia dla wszystkich:) 馃尲 Ja chyba zrozumialam ze mam stresa przed sobota, ide na slub bede swiadkowa i juz mna telepie co to bedzie:/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do bianka dzieki za zachete i konkretne s艂owa ale ja by艂am na lekach 7 lat i w czasie ich brania nie by艂o nic lepiej zmienia艂am leki , lekarzy trwa艂o to 7 lat az juz by艂am na takim etapie ze chcia艂am skonczyc z soba bo juz mia艂am takie duze dawki i nic dolegliwosci ciagle te same w koncu zdecydowa艂am sie na dziecko i musia艂am odstawic leki i dopiero potem po jakims czasie zacze艂o byc lepiej ale teraz zn贸w wszystko mnie to neka ale nie w takim stopniu jak ostatnio ......wi臋c nie wr贸ce nigdy do lek贸w chodze na terapie co tydzien dwa jak tam wypadnie i by艂o by ok zeby nie tez strach przed zawa艂em .......ostatnio czyta艂am gazete i akurat otwar膮艂 strone o sercu .......mimo chodem przeczyta艂am ze b贸le brzucha sa oznaka zblizajacego sie zawa艂u a mnie ciagle ten brzuch dokucza ale juz o nim nie wspominam bo zrobi艂am badania i nic tam nie ma i teraz ta mysl ze to moze byc przed zawa艂em i wszystko mi sie nasili艂o......sama sie w to wpakowa艂am ...sama jestem sobie winna ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Boze kobiety pom贸zci , poradzcie cos sciska mnie ca艂y brzuch najgorzej jest pod rzebrami czuje jakby mi ktos za艂ozy艂 gorset i z ca艂ej si艂y go zaciska do tego ko艂atanie serca szybki puls i co najgorsze od pewnego czasu mam sinawe usta ..........ratunku ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jest jeden sprawdzony spos贸b
wez co艣 na spanie oboj臋tnie zio艂a czy psychotropy zale偶y na co reagujesz, na jakim etapie jeste艣. ZOBACZYSZ, 呕E USPOKOISZ SI臋 A OBJAWY MIN膭. Mo偶e nawet za艣niesz i po obudzeniu stwierdzisz, 偶e to kolejny psikus naszej pieprzonej nerwicy ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka lepiej sie uspok贸j bo dostaniesz naprawde zawa艂u -a jestes w tym wieku co trzeba uwa偶ac!!!! widzialam swoje rozszala艂e serce na monitorze i lekarz mi powiedzial,ze serce sie m臋czy niepotrzebnie z nerw贸w .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianko to tylko nerwy, pamietaj ze im wiecej niepotrzebnych nerwow tym serducho bardziej niepotrzebnie wali

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Powiedzcie mi co to jest ze mnie tak na oko艂o sciska pod piersiami tak jak sie koncza rzebra juz od paru miesiecy jakby mnie ktos zaciska艂 to nie jest b贸l tylko sciskanie nawet biustonosz mi przeszkadza .......czy to nerwy czy jakas choroba ......dlaczego pisza ze b贸le brzucha sa oznaka zawa艂u ........ mgb6 szukam wsparcia odskoczni od moich mysli a ty mnie jeszcze do艂ujesz ......dzieki stres-stop ja sie ciagle przejmuje ze mnie tak sciska non stop .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aniellaa
jak mozna z takimi problemami szukac wsparcia na forum??!! masz powazne problemy z sercem i tylko kardiolog ci pomo偶e , a nie forumowiczki!!! jakiego tu pocieszenia szukasz ??? co ktos ma ci napisac nie przejmuj sie ko艂ataniem serca ?! to powazna sprawa i trzeba byc pod kontrola lekarza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianko ja tylko slyszalam ze jak ktos ma chore serce to ono nie boli, nie uciska itp.Jezeli boli w okolicach serca to wlasnie przez uklad nerwowy! wlasnie a jestes pod opieka kardiologa? z tego co pamietam to pisalas ze chyba wyniki ok?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anielaa ale pierdo艂y piszesz
sk膮d wiesz, czy kto艣 ma chore serce? Po objawach? :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aniellaaale ty jestes madra tylko podziwiac ........wiesz tak si臋 akurat sk艂ada ze jestem po wszystkich badaniach i nawet te na serce robi艂am czyli echo serca , ekg , usg serca , holter 4 razy i po za dodatkowymi nadkomorowymi skurczami nic nie wysz艂o ....teraz w 艣rode mam jeszcze ekg wysi艂kowe .........na w艂asne rzadanie bo lekarz swierdzi艂 ze wog贸le tego badania nie potrzebuje bo serce mam zdrowe tylko ze moja psychika nie potrafi tego przyj膮膰 .... stres-stop dzieki ty zawsze potrafisz podniesc na duchu ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chodzisz na terapi臋
czy jeszcze nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chodzisz na terapi臋
bo jesli nie chodzisz to mozesz do usr... smierci pisac na forum nerwica i to nic nie pomoze... :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka ty mozesz miec 1000 razy usg , holtera robione i nic nie wyka偶e !! ty masz co艣 z g艂ow膮 nie tak pisze powa偶nie , idz do prawdziwego lekarza psychiatry opowiedz co sie dzieje w twojej g艂owie , na jakim punkcie schizujesz poka偶 wyniki badan jemu i dostaniesz leki i bedzie wszystko okey !!! nikitka wziela sie za siebie ,a tez tu czesto narzekala i kobieta poszla do lekarza bierze leki i nic tu juz nie pisze !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianko a co ten psycholog mowi? pomaga ci wogole? Bo jesli ci nie pomaga to zmien na innego i nie poddawaj sie! Bo wszytsko zalezy tez od podejscia psychologa jednym pomoze ten a drugiemu inny:) Ja sie szykuje na slub, jakos w miare jestem spokojna, chyba dopiero w tym urzedzie zwariuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bellergot
bianko a magnez bierzesz? 3 razy dziennie po dwie tabletki i meliske tez pij

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hejka , bylam ostatnio zabiegana robilam to usg serca nawet sie nie stresowalam , ale juz przed samym badaniem jednak mialam stresa ! mam wypadanie p艂atka zastawki mitralnej ! poza tym wszystko w porzadku ! powiedziala, ze mam normalnie funkcjonowa膰 , uprawia膰 sport i rodzic dzieci od razy weszla na temat dzieci i 偶ebym czasami g艂upoty nie pope艂nila i zrezygnowala z macierzy艅stwa ta wada nie jest przeszkoda w niczym , wizyte kontrolna mam za 2 lata tak napisala w karcie , lek贸w zadnych nie dostalam . Jeszcze mam ten betaloc . Bede mierzyla cisnienie i zobacze co i jak . Tak jak podejrzewalam ,偶e mam wypadanie p艂atka bo ja mialam ksi膮zkowe objawy tego i nale偶e do grupy ludzi z objawami bo jest tez bezobjawowe wypadanie p艂atka . Koszmar ! i teraz albo z nerwicy mam od dzieci艅stwa wrodzon膮 wade poniewaz ja odgrzebalam ksiazeczke zdrowia moja z porodu i tam juz cos jest napisane, ze mi serce wali艂o , ale nie moge sie rozczytac dokladnie ! lekarze pisz膮 okropnie Troche sie przejelam tym i 2 dni klatka piersiowa mnie bola艂a.. Kardiolo偶ka mowila zeby sie nie przejmowala , w razie co kazala dzwoni膰 do siebie . 100zl zap艂aci艂am. Badanie bolesne strasznie mnie naciskala tym\" czym艣 \".boli mnie pod piersia jak dotkne. S艂yszalam i widzialam jak mi serce wali艂o na monitorze , masakra . Ona powiedziala ,ze jak sie nie uspokoje to przerwie badanie bo nic nie widziala. Na maxa wali艂o , pozniej sie uspokoilam. I to wszystko z tego badania teraz zostal mi tylko pulmonolog musze przeswietlenie pluc zrobi膰 ... og贸lnie pogoda cudowna ,LATO :) pozdrawiam wszystkich :* 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochani witam. Wiecie. by艂am wczoraj na rozmowie z psychoterapeut膮. Facet oko艂o 35 lat. Ale po 40 minutowej rozmowie i skasowaniu 80 z艂. Stwierdzi艂am 偶e nie chc臋 u niego. Nie tego si臋 spodziewa艂am i to 偶e jest facetem chyba tez mi nie odpowiada. Nie by艂 ciep艂y, pyta艂 mnie ju偶 w pierwszych 20 minutach o moje fantazje seksualne. I w og贸le jak mu powiedzia艂am ze jestem nieufna w stosunku do ludzi to stwierdzi艂 ze terapia mo偶e by膰 trudna bo jemu pewnie te偶 nie zaufam. Tak przecie偶 terapeuta do ludzi nie m贸wi!!!! W poniedzia艂ek mam zamiar wybra膰 si臋 do tej cudownej psychiatry u kt贸rej by艂am i rozpocz膮膰 psychoterapi臋 pa艅stwowo tam gdzie ona pracuje. Za艂ama艂a mnie moja mama kochana dzi艣. Po moim wy艂膮czeniu 艣wiadomo艣ci stwierdzi艂a krzycz膮c 偶e ma tego do艣膰, wysiada psychicznie i fizycznie. Ja si臋 nie dziwi臋, 20 lat przez to przechodzi. Ci膮gle mnie co艣 boli, k艂uje i truj臋 tym 偶ycie domownikom. Ale ja musz臋 psychoterapi臋 bo mam i l臋ki i dziwne samopoczucia, dokucza mi nerwica... psychiatra przepisa艂a mi Zoloft (50mg) ale powiedzia艂a 偶e jak nie chc臋 i nie czuj臋 si臋 偶e chc臋 bra膰 lekarstwa to nie musz臋. I nie wzi臋艂am. Ale najbardziej 偶al mi mamy, ona jest zm臋czona..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdrowko ja tez zrezygnowalabym z takiego psychoterapeuty. Co za idiota pyta o fantazje seksualne :D wyrwalabym po 20 min i nie zap艂aci艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie nerwusy. Ja te偶 choruj臋 na nerwic臋 od prawie 15 lat I przez tyle lat prochy, na pocz膮tku du偶o r贸偶nych, teraz Estazolam.D艂ugo dojrzewa艂am do tego by zacz膮膰 go odstawia膰, potzrebowa艂am czasu r贸wniez na to by zrozumie膰 chorob臋, jej mechanizm. Dziedziczko wcale nie musisz tak 偶y膰!!! Ja mimo z艂ego samopoczucia wychodz臋 z domu, pewnie sama wiesz 偶e najtrudniej si臋 na to odwa偶y膰, kiedy ju偶 wyjd臋 i dotr臋 do jakiego艣 celu wszystko jest dobrze, jakim艣 cudem dolegliwo艣ci albo si臋 zmniejszaj膮 albo mijaj膮. Nie mam zamiaru zamyka膰 si臋 w domu tak jak kiedy艣 ,kiedy m臋czy艂 mnie atak za atakiem a ja nie wiedzia艂am co sie dzieje. Teraz si臋 tego nie boje i mam to gdzie艣. To JA decyduj臋 czy chc臋 wyj艣膰 z domu a nie nerwica! Teraz jestem w trakcie odstawiania tego cholerstwa i jestem dumna bo w ci膮gu nieca艂ych 8 tyg uda艂o mi si臋 odstawi膰 3/4 tabletki!!! Zosta艂o w tej chwili 1/2. Chwilami m臋cz臋 si臋 okropnie,telepie mnie i chce mi si臋 wy膰, to jednak si臋 nie poddaj臋 bo wiem 偶e je艣li sama nie poradz臋 sobie z nerwic膮 to na pewno nie zrobi膮 tego za mnie prochy! A ja jeszcze chc臋 偶y膰, chc臋 si臋 bawi膰 i mie膰 normalne sny, chc臋 wyje偶d偶a膰,kocha膰 i ta艅czy膰!!!! M贸wi臋 nerwicy- DO艢膯!!! TERAZ JA RZ膭DZ臉!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianka .....
kat von D nie brac zadnych psychotrop贸w na nerwice l臋kow膮 !!! psychotropy bierze sie na zaburzenia psychiczne !! nierwica l臋kowa nie nale偶y do nich !! na nerwice wskazana jest terapia poznawczo -behawioralna!! a tu co niekt贸rzy pisz膮, 偶e leczyli sie psychotropami bo mieli ku temu powody i to powa偶e z psychik膮 w innym wypadku psychiatra nie zdecydowalby sie na tak silne leczenie ! a leki psychotropowe jak sie raz wezmie to ju偶 konca nie ma ! leczenie psychotropami w艂膮cznie z psychoterapi膮 jest po to 偶eby co艣 z czlowieka ulepi膰 ! bo zachowuje sie jak plastelina w tym koszmarnym po艂aczeniu!! nie mo偶na nikomu poleca膰 farmakologii psychotropowej, kazdy z nas ma inny mechanizm obronny i stara sie radzi膰 sobie jak tylko potrafi ale bro艅 bo偶e chemicznie to nie rozwiaze problemu, a tylko zniszczy psychike i jej ostatnie si艂y !! chemicznie to przygotowuje tylko grunt do lepszej pracy dla psychologa nad pacjentem ,kt贸ry jest jednostk膮" dysfunkcyjn膮" w spolecze艅stwie hmmmmmmmmmm? a kilka dni potem........ kat von D Bianka ty mozesz miec 1000 razy usg , holtera robione i nic nie wyka偶e !! ty masz co艣 z g艂ow膮 nie tak pisze powa偶nie , idz do prawdziwego lekarza psychiatry opowiedz co sie dzieje w twojej g艂owie , na jakim punkcie schizujesz poka偶 wyniki badan jemu i dostaniesz leki i bedzie wszystko okey !!! nikitka wziela sie za siebie ,a tez tu czesto narzekala i kobieta poszla do lekarza bierze leki i nic tu juz nie pisze !! ??????????????????:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do kubasia
A co robi膰 kiedy panika 艂apie po wyj艣ciu z domu, daleko od niego???????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nic nie robi膰 i艣膰 dalej. By艂y ju偶 takie napady paniki? I co stalo si臋 co艣? Nic si臋 nie sta艂o i si臋 nie stanie, bo na nerwic臋 si臋 nie umiera! Polecam ksi膮偶k臋 \"Opanowa膰 l臋k\"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a kto ma te l臋ki przed wychodzeniem z domu ????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×