Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

mam to samo. czarne mysli, wizje to normalka. nie mam checi by zyc, nie mam motywacji do pracy. nie chce mi sie nic. W wyniku ciaglego stresu dostalam biegunek ktore trwaly non stop. od grudnia zaczelo juz byc bardzo zle. w styczniu nie moglam juz jesc. to bylo zagranica, przez to wszytsko zrezygnowalam ze szkoly i wrocilam do PL- w nadziei na lepsze samopoczucie. I fakt, bylo lepiej a biegunki zniknely-oczywiscie bylam wciaz na diecie.az do wtorku. one wrocily...5 tygodniu spokoju i wrocil moj koszmar :( chodze co tydzien do psychologa, tak sie cieszylam, ze mi minal moj strach przed jedzeniem i to znow wrocilo. mam dosc. boje sie kazdego dnia w pracy, kazdego posilku. boje sie ze tak bedzie juz zawsze...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Dzień Dobry!Dzisiaj znowu czuje sie zle!!!!! wszystko mnie przerasta!Jak sobie radzic z tym???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania5578 najwazniejsze aby odciagnac mysli, czyli zawsze sie zajmowac czyms innym, czytalas moze ksiazki takie jak "potega podswiadomosci" ? jezeli nie to musisz przeczytac, a raczej czytac i co chwia wracac do takich ksiazek:) bo raz to za mało! Ostatnio lekarka kazałą mi brac witaminę B complex i dodatkowa tez witaminę B6, bo w preparacie wit B complex jest malo wit B6 wiec jeszcze dodadtkowo zeby kupic wit B6. Psycholo jak bedzie dobry to pomoze Ci:) alexandra czy rano probowalas pic SMECTE ? Jezeli nie, to jak wstaniesz od razu sobie wypij i wtedy zobacz czy beda jeszcze te biegunki, moze tez niech lekarz ci przepisze cos na jelito drazliwe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Z tego co zauważyłam, bardzo dobrze na poskromienie nerwicy działa wysiłek fizyczny. Od jakiegoś czasu chodzę na aqua aerobic do fitnessparku w agorze. Dowiedziałam się o tych zajęciach z ich facebooka http://www.facebook.com/pages/Fitness-Park/343038112747?ref=search&sid=100000759427003.2570307168..1# Bardzo fajna sprawa, aktualizacje są co 2-3 dni i zawsze można się dowiedzieć w pierwszej kolejności o jakiejś nowości, promocji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszport zdrowia
Bianko! co słychać? jak twoje zdrowie? jak się czujesz? napisz coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexandra wspolczuje, ja mam glownie rano takie biegunki, ale jezeli ty je masz caly czas to powinnas jednak cos brac i uwierzyc ze to bledne kolo, czyli biegunki sa przez stres, a pewnie stresuje cie to ze masz biegunke. Wiec moze idz do lekarza przepisze cos, a jak nie chcesz to smecta, loperamid, węgiel simona1811 zgadzam sie z tym ze wysilek fizyczny potrafi pozytywnie zmeczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wroiclam od lekarza pierwszego kontaktu. Ktoras z Was wspomniala o wrazliwym jelicie i wlasnie to uslyszalam - zespol jelita nadwr. Czytalam juz o tym wczesniej...Dostalam ulotke z dieta, musze zrezygnowac z ukochanej czekolady..:( reszte jakos zniose. ponadto przepisano mi Duspatalin czy jakos tak. Skierowano mnie takze na rozne badania. Poki co wprowadze dosc scisla diete i zobaczymy czy to cos pomoze, ale sadze ze tak. Ogolnie choroba ta ma ponoc takze podloze psychiczne, czyli zgadzaloby sie. Troszeczke mam lepszy humor...Dzisiaj nie mialam biegunki yeyyy dla mnie to powod do radosci ostatnimi czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to zespol jelita drazliwego:) trzeba niestety zaakceptowac to, to wtedy własnie sie czlowiekowi poprawia:) a ja dzis strasznie zmulona jestem, serce wali i kreci mi sie w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to zespol jelita drazliwego:) trzeba niestety zaakceptowac to, to wtedy własnie sie czlowiekowi poprawia:) a ja dzis strasznie zmulona jestem, serce wali i kreci mi sie w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Ja tez czuje sie niesciekawie!nadal mam leki,strach!!Do tego nie mam oparcia w mężu!nie rozumie mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Widzę, że pandemia problemów z jelitami;) wspólczuję wam tego. Ja się akurat podłączam dzisiaj bo jestem przed okresem i cały dzień mam lekkie mdłości, leciutką biegunkę (rano) i ból brzucha. piję miętkę własnie. Miło mi się zrobiło jak zobaczyłam ze jakoś gwarniej na forum;) Mamy nowe koleżanki;) witam:) ostatnie dwa dni były u mnie takie sobie. Trochę lęki mnie złapały. Głównie to takie krótkie jakby odrealnienia. Mam to od czasu do czasu, czasem kilka razy dziennie. całe szczęście bez wyłaczenia świadomości. Ale dzisiaj już w miarę ok, oprócz sensacji żóładkowych;). Dziewczyny jak myślicie, czy wypada mi spytać terapeutkę co mi właściwie jest??? bo wiecie ,na terapii nikt nie operuje nazwami chorób . A ja bym chciała znać konkretną nazwę mojego zaburzenia:D Uważacie ze powinnam zapytać czy raczej trzymac język za zębami?:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) zdrowko zapytaj,ja na koncu terapii grupowej dostalam wypis to mialam wszystko opisane,ale wczesniej nie wiedzialam co mi jest,i tak tez bylo z reszta grupy z terapii,a tydzien temu bylam na pierwszej wizycie u psychologa i ta mi od razu stwierdza ze to depresja :/,hehe,cale spotkanie trwalo okolo 20 minut,jutro znow mam z nia spotkanie ciekawe jak bedzie,ale w razie czego zapisalam sie jeszcze do innej przychodni tylko musze poczekac jakies 2,3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biankajest do kitu , nie chce mi sie nawet pisac znów złapałam przeziebienie od synka mam straszny katar ucho mi sie przytyka , zawroty głowy ach szkoda gadac 16 kwietnia mam psychoterapie strasznie długo trzeba czekac ale indywidualna u tej samej babki do której chodziłam ,,,,,,w miedzy czsie byłam u neurologa czekałam na wizyte pół roku po badaniu był zdziwiony ze chodze na własnych nogach stwierdził ze mam duzy oczopląs nie wiem co to znaczy ale od razu wypisł mi skierowanie na rezonans głowy i kręgosłupa szyjnego oddzielnie a żeby sie dostac obdzwoniłam wszystkie szpitale do tórych mam najblizej i wszedzie terminy na pazdziernik jedynie Ople na 1 lipiec .........tak wyglada nasza słuzba zdrowia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biankajest do kitu , nie chce mi sie nawet pisac znów złapałam przeziebienie od synka mam straszny katar ucho mi sie przytyka , zawroty głowy ach szkoda gadac 16 kwietnia mam psychoterapie strasznie długo trzeba czekac ale indywidualna u tej samej babki do której chodziłam ,,,,,,w miedzy czsie byłam u neurologa czekałam na wizyte pół roku po badaniu był zdziwiony ze chodze na własnych nogach stwierdził ze mam duzy oczopląs nie wiem co to znaczy ale od razu wypisł mi skierowanie na rezonans głowy i kręgosłupa szyjnego oddzielnie a żeby sie dostac obdzwoniłam wszystkie szpitale do tórych mam najblizej i wszedzie terminy na pazdziernik jedynie Ople na 1 lipiec .........tak wyglada nasza słuzba zdrowia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy nie ma kołaczy
za robote sie wez bo od siedzenia w domu w glowie ci sie przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasilenie ;)
Bianko! Wróciłaś. Tak trzymać!! Nie dziwota że chorujesz z synkiem. Gdzie się nie spojrzy tam wszyscy kichają, choruja na zatoki , kaszlą. Epidemia przesilenia;-) A co do służby zdrowia to niestety, nie ma komentarza. Dlatego póki nie masz gotówki to zarejestruj się w tych ohydnych kolejkach. A nuż może wczesniej dasz radę wykonać badania? trzymaj się cieplutko,marcowo kwiatowo wiosennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara nerwóska
pogoda piekna to i humor dopisuja , trzeba duzo spacerowac na słoneczku i sie uspokajac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama w listopadzie rejestrowała się do jednej z poradni i dostala pierwszy wolny termin na pazdziernik, brak slow na NFZ a ZUS został bankrutem ciekawe co rząd teraz wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka_1202
Nie ma co gadacz ta naszą słuzba zdrowia ..........całe życie człowiek płaci składki mężowi potrącaja masę kasy na zdrowotne a człowiek jak by chciał sie leczyc to najlepiej prywatnie i znów płacic do NFZ trudno sie gdziekolwiek dostac juz wiele lat nie robiłam zadnych badan tylko te podstawowe i jeszcze dopłacałam bo lekarka nie chciała dac skierowania do laboratorium i tak nabawiłam sie anemi w zwszłym roku zle sie czułam włosy wychodziły mi garściami a lekarka powiedziała ze to przesilenie organizmu w końcu doprosiłam sie skierowania i jak przyszłam z wynikami to była zaskoczona że jednak nerwicowiec tez moze byc chory ...... Chciałam na poczatku roku porobic wazniejsze badania zeby byc pewna ze to dalej tylko nerwica na kardiologa czekam juz 8 miesiecy w końcu ide do Zabrza na 15 kwietnia a rwszta czyli neurolog jak zrobie ten rezonans pytała ile to kosztuje prywatnie no to sie dowiedziałam głowa 550 zł a szyjny 750 zł i od razu mozna przyjeżdżac .......bez komentarza ........... Pozdrawiam wszystkich milutkiego dnia u nas pieknie swieci słonko wyniosłam pranie na balkon ogródek mam pełen krokusów i przebiśniegów az miło popatrzec od razu weselej na duszy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka_1202
Nie ma co gadacz ta naszą słuzba zdrowia ..........całe życie człowiek płaci składki mężowi potrącaja masę kasy na zdrowotne a człowiek jak by chciał sie leczyc to najlepiej prywatnie i znów płacic do NFZ trudno sie gdziekolwiek dostac juz wiele lat nie robiłam zadnych badan tylko te podstawowe i jeszcze dopłacałam bo lekarka nie chciała dac skierowania do laboratorium i tak nabawiłam sie anemi w zwszłym roku zle sie czułam włosy wychodziły mi garściami a lekarka powiedziała ze to przesilenie organizmu w końcu doprosiłam sie skierowania i jak przyszłam z wynikami to była zaskoczona że jednak nerwicowiec tez moze byc chory ...... Chciałam na poczatku roku porobic wazniejsze badania zeby byc pewna ze to dalej tylko nerwica na kardiologa czekam juz 8 miesiecy w końcu ide do Zabrza na 15 kwietnia a rwszta czyli neurolog jak zrobie ten rezonans pytała ile to kosztuje prywatnie no to sie dowiedziałam głowa 550 zł a szyjny 750 zł i od razu mozna przyjeżdżac .......bez komentarza ........... Pozdrawiam wszystkich milutkiego dnia u nas pieknie swieci słonko wyniosłam pranie na balkon ogródek mam pełen krokusów i przebiśniegów az miło popatrzec od razu weselej na duszy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka_1203
ja tez wypoczywam i łapie wiosenne słoneczko :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianki
sprobuj podzwonić po Sosnowcu, tam podobno mają sporo wolnych terminów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny jest i pouczajacy
Słuchaj! Gdy proszę, byś mnie wysłuchał, a ty zaczynasz udzielać mi rad, nie robisz tego, o co cię proszę. Gdy proszę, byś mnie wysłuchał, a ty zaczynasz mi mówić, dlaczego powinienem czuć inaczej, depczesz moje uczucia. Gdy proszę, byś mnie wysłuchał, a ty uważasz, że powinieneś coś zrobić, by rozwiązać mój problem, zawodzisz mnie, choć może wydać się to dziwne. Słuchaj! Prosiłem tylko o jedno, nic nie mów i nie rób - po prostu mnie wysłuchaj. Rada kosztuje niewiele, może ze dwadzieścia centów, cenę jednej gazety, udzielą ci jej Dear Abby i Billy Graham. A ja poradzę sobie sam. Nie jestem bezradny. Może trochę zniechęcony i zagubiony, ale nie bezradny. Gdy robisz za mnie coś, co potrafię i powinienem robić sam, sprawiasz, że rośnie mój lęk, czuję się coraz bardziej niepotrzebny. Ale kiedy przyjmujesz jako oczywiste, że ja czuję to co, czuję, choćby to było irracjonalne, wówczas nie muszę cię przekonywać ani tłumaczyć ci tego wszystkiego, co kryje się za irracjonalnym uczuciem. A gdy to jest jasne, odpowiedzi stają się oczywiste i nie potrzebuję rady. Irracjonalne uczucia mają sens, gdy rozumiemy, co się za nimi kryje. Może właśnie dlatego, że Bóg milczy i nie udziela nam rad ani nie stara się niczego załatwić - modlitwa czasem staje się skuteczna. Bóg po prostu słucha i pozwala, byś sam do tego doszedł. Proszę więc, tylko wysłuchaj mnie. A jeśli zechcesz mówić, poczekaj chwilę na swoją kolej - teraz ja wysłucham ciebie. Wiersz pochodzi z książki Thomasa Gordona i Noel Burch "Jak dobrze żyć z ludźmi", Instytut Wydawniczy Pax, Warszawa 2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home sweet home
miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak samopoczucie ?? U mnie jakis przedswiateczny niepokój sie urodził :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja całą "chodze" po rodzinnej weekendowej klotni.... ale zawsze zajęcie najlepsze na te nasze obawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te dorosle dzieci
moja starsza corka , jest nie czasem nie dobra , jak odpowie to boli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam super ksiażki
1. Kobiety, które kochają za bardzo 2. Pia Mellody - TOKSYCZNE ZWIĄZKI 3. Alice Miller- Gdy runą mury milczenia 4. Augustyn Józef ból krzywdy, radość przebaczenia 5.Bradshaw John- Toksyczny wstyd 6. Cziedryn Pema- Kiedy życie nas przerasta 7. Dodziuk Anna Pokochać siebie 8. Forward Susan- Toksyczni rodzice 9. Gdy runą mury milczenia 10. Gdzie się podziałao moje dzieciństwo 11. TOREY L. HAYDEN- DZIECKO 12. Janet. K. Woititz- Małżeństwo na lodzie 13. Janet. K. Woititz- Dorosłe dzieci alkoholików 14. Wanda Sztander Rodzina z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feliczita
problemy z internetem mnie dobijały. Mam pytanie: co bierzecie na dolegliwości żołądkowe ,niewielkie ale utrzymujące się kilka dni? Stres Stop? pijesz tylko ziółka? miętę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×