Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość fijołek-
Anielka, jak masz pod ręką no-spę, to ją łyknij. nie zaszkodzi, a być może pomoże. No i warto zajrzeć do tego żołądka, czyli gastroskopia murowana. Bez paniki, miałam i miło wspominam. na pogotowie jedź, skoro az tak źle się czujesz. My tu jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! ale duzo nowych osób sie pojawilo:) Anielko moze dobrze ze poslzas na pogotowie, moze cos ci dorzadza i porządnie przebadają jak powiesz ze od tak dawna cierpisz. Takie ssanie i mdlosci to tez są jak ma sie nerwice wiec jesli nwyniki bedą dobre to zajrzyj do nas tutaj, bedziemy sie wspierac razem:) oj dziewczynki widze ze u niektórych okres sie zbliza, no ja tez czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda31
na pogotowiu dadza ci recepte na leki odwymiotow a tobie potrzeba cos na nerwy ja jestem pelna obaw ale czytam ze ty jestes w gorszym stanie co jest powodem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka5 dopisuje ce do listy tak jak chcialas:) podaj tylko na co chorujesz, aktualizacja listy:) Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica lękowa, napady paniki.okol..Szczecin ana72.......36.............nerwica lękowa...............Katowice madziarka27 ...28......nerw.lękowa,agorafobia.....sląskie gg141124 czuje sie dobrze po leczeniu farmakologicznym. stres-stop......24.....nerwica lekowa..............kujawy zdrowko......22......nerwica lękowa................wroclaw justah.........27......n.lękowa,chyba depresja........lubuskie szłona........28.......chyba depresja.........Islandia nikitka5…..32...........?????...................Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijołek dziekuje bardzo, bardzo,lepiej mi na duszy :-) i bilirubine też olewam powoli !Usypiam synka,znaczy bujam jedną nogą wózek i piszę. Jestem dalej sama, mąż w pracy, ale ciesze się że was znalazłam. bo powiem wam szczerze, ze kolezanki i znajomi zaczeli dziwnie na gg nawet znikać :-( wiem że jestem upierdliwa i że trudno mnie zrozumieć. trzymam kciuki Anielko za Ciebie, Aga jak głowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justah psychiatra 4 lata temu stwierdziła nerwice lekową, ale dopisz tez chipochondrię,bo na bank ją też mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejestem na emigracji tylko mieszkam na zadupiu gdzie niema z kim pogada kazdy cie zna i plotkuje wy macie dzieci mezow macie z kim pogadac a ja co sama z babcia 70 letnia czekam az nadejdzie wieczor bo wtedy mi jest lepiej nieczuje tak strachu leku popijam piwko i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręci mi sie w głowie i czujepulsujące gorąco na glowie i policzkach ... czy to też stres ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka5 uwierz że my chyba dla wszystkich po jakimś czasie zaczynamy być upierdliwe, ale masz teraz nas;) wiecie co? ja wyszłam z kumplami na piwko i z kolezankami. Nawet nie żałuję ale jestem dosyć podchmielona a zarazem świadoma swego stanu i jakieś samopoczucie mam średnie. chciałabym już spać;P ale chociaż się wyrwałam;) co polecam wam wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekwitam :-) hehe dobre ojej jak ja bym se na piwko poszła gdzieś ... a tu obokmnie w wózku śpi jeden ciamok, a druga ciamkowa obok w pokoju w łóżku bajki ogląda..Dawno nigdzie nie byłam, z mężem ostatni raz sam na sam w kinie w lipcu, wtedy jeszcze synek nie płakał tak za mną, teraz nikt nie hcce z nim zostac bo każdy sie boi jego płaczu. dziękuje wam wszsytkim i jak poczujecie że juz zasmiecam forum to walcie szczerze prosto z mostu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka III roku
Zdrówko ja to w tobie wyczuwam bratnią duszę :) też bym się podchmieliła ale niestety nauka :( Zgadzam się z tym co pisała FIJOŁEK jedzenie sport super sprawa na poprawę nastroju. Od chłopaka na zeszłą gwiazdkę zażyczyłam sobie dużą piłkę do ćwiczeń- polecam siedzę na niej nawet przed kompem Co prawda ja z jedzeniem nadal na bakier bo byłam w liceum i anorektyczką i bulimiczką i chore spojrzenie na boską chudość mi zostało...tak czy inaczej 5 miesiąc chcę(muszę) przytyć a i tak schudłam... Schodzi mi skóra z uda po oparzeniu (jakieś 3 tygodnie temu wylałam na siebie wrzątek) brzydkie brązowe płaty jak od węża...zostaje biało różowa plama...będzie blizna czy nie??? Macie takie problemy ja swoich nie zauważam... a może się do nich nie przyznaje...chyba się ich wstydzę. Wolę się położyć spać i zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo ale tu dziś ruch!!! Nikitka nie przeczytałam wszystkiego,bo wpadam tylko na chwilkę,ale przeczytałam Twój ostatni post i chciałam powiedzieć,że straszne głupoty piszesz z tym niby zaśmiecaniem, ti ti ti. Nie mów tak Ty taki słodki promyczek jesteś i wiesz co Ci powiem,że mam wrażenie ,że od wczoraj to tak jakby jednak troszkę lepiej u Ciebie i zażartować potrafisz,wczorajsze posty to naprawdę wiały zgrozą a dziś to już chyba nie ma tak źle. Obym miała rację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandzia a co u ciebie??????????? ja sie polozylam na plecach przed 20 wlaczylam muzyke i pomyslalam o wczorajszych miłych rzeczach jakie mnie spotkaly i az sie pare razy tak mocno usmiechnelam ze poczulam ulge w brzuchu jakby miesnie puscily,potem obejrzalam barwy szczescia i znow cos teraz mnie sciska i łamie w plecach:/ oby to tylko okres:/ale juz zaraz sie klade na dobre bo jestem strasznie zmeczona dzis:( trzymajcie sie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych którzy zazdroszczą mi obecnego stanu:) apeluję: kochani od czasu do czasu trzeba wyjść na browarka. ja naprawdę robię to rzadko ale warto! psychika zaznawa czegos innego. Jeśli chodzi o wasze dzieci, chętnie się zajmę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok piwko ja tak popijam juz bardzo dlugo tyle ze sama beznadziejnie jakbym pracowala moze bylo by inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka III roku
taaa....podchmielone Zdrówko z gromadką dzieci to musiało by być ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop chyba mnie myslami sciagnelas nie dawno bylam na usg i bede miala synka jestem cala w szoku bo myslalam,ze corka a wnioskowalam po tym,ze ciagle wymiotowalam i zbrzydlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Studentko:) z gromadką dzieci jednak bym się nie odważyła:) ale też wyczuwam w Tobie przesympatyczną osóbkę, . Dodtakowo nawet na tym samym roku studiów co ja:) cieszę się że współnależę do tego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordonek
Witam Was Jestem tu drugi raz na forum, pierwszy raz pojawilam sie jakos na początku roku. leczylam sie do maja, potem był spokój az do teraz. Zjechałam z irlandii bo mialam zabieg na hemoroidy i mialam wracac z powrotem, ale spotkala mnie bardzo stresująca sytuacja i nerwica powróciła. Nie mogę spac w nocy, żołądek twardy jak kamien, odbija mi się strasznie, gorąco się robi, serce wali, trzęsę się, drżenie rąk. Najgorzej mam w nocy kiedy sie budze ok 4 i natłok czarnych mysli, ze co to mi jest, jakies choróbska, ze zaraz umre itp i tak sie mecze do rana. Rano nie mogę jesc, bekam, jestem zmeczona, nic mi sie nie chce tylko bym płakała non stop, głowa boli. Nie mam pracy juz w Irlandii, w polsce tez nie, siedze w domu, nie mam zajęcia i tak sie sama dręczę z myslami. Dopiero tak po pod wieczór lepiej się czuję i mam apetyt. Neurolog stwierdzil ze to depresja, przepisal mi velafax XL 75 i Tranxene 5. Mam brac obie na noc i za miesiac na kontrole. Pomozcie, moze ktos z was bral te leki i czy pomogły? Jak sobie z tym cholerstwem radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama zawsze mowila ze jak kobieta bbrzydnieje w ciazy to bedzie miala dziewczynke bo cala urode przekaze jej (no i jak wymiotuje to tez niby dziewczynka:P ) gratuluje:) ja czesto mysle jak jestem z dala od kompa o was:)nie wiem to chyba jest uzaleznienie:) co do piwka tez bym wypila na rozluznienie...hmmm moze jutro??? Bo dzis ide juz do lozka sie zrelaksowac, powiem wam ze piwko jeszcze ujdzie ale np mocniejszych rzeczy boje sie pic bo od razu mysle ze bede wymiotowac no i tak jest tzn robi mi sie niedobrze nawet po jednym drinku(pomimo ze pijana przeciez nie jestem) a piwka moge wypic:)chyba dlatego ze jeszcze nigdy po nim nie rzy***** :)dlatego uwazam je za bezpieczne dla mojej psychiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandziu z cieszysz sie ze bedzie to synek???:) Ja bym wolala coreczke bo dziewczynki to takie slodkie sa jeszcze przez dlugi czas:) Ale trzeba cieszyc sie i z synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Stres stop to ja mam tak samo. powiem wam że chyba nigdy nie grozi mi całkowite upicie się bo ja panicznie boje sie wymiotów (jedna z moich fobii) i po prostu gdzies podświadomie kontroluję ilosć wypitego alkoholu;) dobre to nawet;) żywy alkomat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×