Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Dzi臋kuje Pralinko ..........to co tym odczuwasz to wiem na sto procent nerwicowe wiem bo to przechodzi艂am jak po raz pierwszy mnie te mrowienia z艂apa艂y te偶 bardzo sie ba艂am by艂am przerazona m臋czy艂am sie z tym par臋 miesi臋cy w ko艅cu posz艂am do neurologa i robi艂am wszystkie badania razem z tomografi膮 komputerow膮 i nic nie wysz艂o okaza艂o soio臋 偶e to na tle nerwowym i jak przem贸wi艂am sobie do w艂asnej podswiadomo艣ci 偶e to nerwicowe tak to ust膮pi艂o ..........wiele razy mi to wraca ale wtedy ju偶 si臋 tym nie przejmuj臋 bo wiem 偶e nic mi nie jest 偶e to kolejny objaw nerwicy .......Wi臋c kochana Pralinko nie zawracj sobie wog贸le ta dolegliwo艣ci膮 g艂owy i nie chodz do 偶adnego dermatologa bo takich dolegliwo艣ci nie leczy dermatolog a ja tez i wiele os贸b kt贸re znam a maja nerwice to maja czerwienienie cia艂a szczeg贸lnie na twarzy i na dekolcie ja tez jak jestem nerwowa to zaczyna mnie swedziec szczeg贸lnie dekolt i ramiona ........by艂am u dermatologa bo tez r贸zne my艣li mia艂am ale to tez na tle nerwowym i nawet zadnej ma艣ci mi nie przepisa艂a ................Trzymaj sie kochaniutka teraz najwa偶niejsze jest spok贸j i to dzieci膮tko kt贸re nosisz pod serduszkiem ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marion37
Witam ja przez 3 lata bra艂am Efectin od roku nie bior臋 i zaczynam wariowa膰.Zastanawiam si臋 nad psychoteraoi膮 by艂am nawet 2 razy ale psycholo偶ka niezbyt przypad艂a mi gustu, poza tym to drogi gips 70 z艂 za jedn膮 wizyt臋.Musz臋 co艣 zrobi膰, nie chc臋 wraca膰 do proch贸w,bo bardzo ci臋偶ko by艂o je odstawi膰.Komu pomog艂a psychoterapia?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jeszcze ci co艣 powiem mia艂am taki przypadek taka osobe kt贸ra nie mog艂a zaj艣膰 w ci膮偶e a jak zasz艂a to poroni艂a dziewczyna by艂a jiuz za艂amana bo pragn臋艂a ponad wszystko dzieci膮tka i co艣 jej zaproponowa艂am ............urodzi艂a zdrowego 艣loicznego syna .........a co zaproponowa艂am to ci powiem w Zarkach ko艂o Cz臋艣tochowy jest sanktuarium Matki Boskiej Kr贸lowej Rodzin tam mo偶esz otrzyma膰 wst膮偶eczk臋 ze specjalnym b艂ogos艂awie艅stwem na ca艂y okres ci膮偶y .....je艣li by cie to interesowa艂o to ci opoweimszczeg贸艂y ...........nie chc臋 nikomu nic narzuca膰 ..........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarodziejka z ksiezyca
bianka te objawy ktore opisujesz ja przechodzilam kiedy mialam atak paniki-myslalam ze to grypa-bola艂o mnie gard艂o temperatura itd.moze wez cos na uspokojenie tylko nie benzo.. Marion nie pchaj sie w psychotropy bo to 艣lepy zau艂ek!!Mnie wpakowa艂a w to gowno moj lekarz rodzinny-nie mialam do tej pory swiadomosci ze istnieje cos takeigo jak uzaleznienie od benzo!!teraz musze odsatwiac powoli kiepsko sie czuje ale dosta艂am Doxepin na nerwice l臋kowo-depresyjn膮.One ci pomoga ale tylko na chwile a potem co?jeszzzce gorszy stan.Mi pocztakowo lekarz tez zapisal effectin ale dosta艂膮m po nim takiego ataku paniki ze wymiotowa艂am z nerwow i teaz biore tylko doxepin 10 mg rano i wieczorem i ten przeklety lorafen 1/4 mg na noc.Doxepin dobrze zadzia艂a艂 na l臋ki-juz mi troche przesz艂y..nie wiem co dalej nie wiem Nerwice mam dopiero od 3 miesiacy-a juz sobie nie radze..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pralinka 33
DO CZARODZIEJKI Z KSI臉呕YCA Ja bra艂am kiedy艣 lorafen. Zwykle gdy zaczyna艂am bra膰 leki antydepresyjne ( kt贸re zaczynaj膮 dzia艂a膰 zwykle po kilku tygodniach a na pocz膮tku wzmagaj膮 objawy ) psychiatra przepisywa艂 mi na pocz膮tku r贸wnie偶 lorafen - na przetrwanie. Ale pami臋tam, 偶e podkre艣la艂, i偶 lorafen uzale偶nia i dlatego nie nalezy go bra膰 d艂u偶ej ni偶 6 - 9 tygodni. Prawda jest taka, 偶e moim zdaniem wszystkie leki na depresj臋 i nerwic臋 uzalezniaj膮 bo uwalniaj膮 nas od l臋ku. Mimo, i偶 w ulotkach antydepresant贸w pisz膮, i偶 nie uzalezniaj膮 to w moim przypadku bardzo cz臋sto po odstawieniu czu艂am si臋 bardzo 藕le. Niekiedy wr臋cz my艣la艂am, 偶e to nawr贸t choroby. By艂o ci臋偶ko, ale objawy odstawienne ( jest o nich informacja w ulotce o lorafenie ) mija艂y zwykle po kilku tygodniach. Tak wi臋c zapewniam CI臉 , 偶e mo偶na z tego 艣wi艅stwa wyj艣膰 trzeba by膰 tylko cierpliwym i troche pocierpie膰. G艂owa do g贸ry - na pewno Ci si臋 uda. J a na Twoim miejscu zacisne艂abym z臋by i spr贸bowa艂a bez wprowadzania nowych lek贸w, do kt贸rych zn贸w Tw贸j organizm mo偶e sie przyzwyczai膰. Ale nie jestem lekarzem, a to przede wszystkim lekarz i Ty sama musicie podja膰 decyzje, czy da艂aby艣 sobie rade bez jakichkolwiek lek贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pralinka 33
DO BIANKI Tyle si臋 teraz m贸wi o grypie. To podst臋pna, obci膮zaj膮ca organizm choroba. Cz臋sto te偶 nie wyle偶ana w 艂贸偶ku daje powik艂ania. Sama napisa艂a艣, 偶e opiekowa艂a艣 si臋 chorym m臋偶em i dzie膰mi. Za艂o偶e si臋, ze nie wgrza艂a艣 sie dobrze w 艂o偶ku tylko us艂uguj膮c innym przechodzi艂a艣 grype. Masz za dobre serce. Teraz odczuwasz tego konsekwencje - dodatkowo NERWICA. Wiemy tu przecie偶 wszystkie , 偶e nerwica, ze potrafi przybra膰 najr贸偶niejsze objawy ... Napisa艂as, ze boli Ci臋 WSZYSTKO ( r臋ce, nogi , mi臋snie itd. ) - to przecie偶 objaw grypy !!! A cz臋sto i nerwicy ... Musisz wypocz膮膰 i zregenerowac sw贸j organizm - mam nadziej臋, ze 艣wi膮teczny czas b臋dzie Ci臋 w tym wspiera艂. Chocia偶 ja zwykle w 艣wieta denerwuj臋 si臋 jeszcze bardziej. Tak to ju偶 z nami nerwicowcami jest. POZDRAWIAM CI臉 SERDECZNIE.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marokostyle sklep
sklep rekodziela marokanskiego marokostyle.com zaprasza na ostatnie przedswiateczne szalenstwo zakupowe. Oryginalne i niepowtarzalne prezenty swiateczne www.marokostyle.com

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czo艂em dziewczyny! widz臋, ze tutaj dyskusja od czasu do czasu o lekach.. Wiem, 偶e mog臋 by膰 nudna ju偶 ze swoimi tekstami ale polecam psychoterapi臋.. ale faktycznie 艣wi臋t膮 prawd膮 jest to, 偶e na terapeut臋 trzeba po prostu trafi膰. m贸j pierwszy kontakt z terapeut膮 (facetem, terapia p艂atna-80 z艂 za sesj臋) by艂 kiepski. Pewnie co poniekt贸rzy pami臋taj膮. Kole艣 po dos艂ownie 10 minutach ,na pierwszym spotkaniu pyta艂 mnie o do艣wiadczenia seksualne i obecnych partner贸w. bardzo mnie zrazi艂. Poleci艂a mi go pani psychiatra (cudowna) ale moim zdaniem facet by艂 irytuj膮cy. Kobietka z kt贸r膮 mam terapi臋 ju偶 prawie 8-y miesi膮c jest super. To cud, 偶e uda艂o mi si臋 dosta膰 na terapi臋 pa艅stwowo i jeszcze z fajn膮 psychoterapeutk膮. Ostatnio troch臋 sesji nam przepada (a偶 3 tygodnie przerwy ze wzgl臋du na 艣wi臋ta i nowy rok) a poza tym ona ma ka偶dy drugi pi膮tek miesi膮ca wolny . Ale od stycznia ko艅cz膮 si臋 wszelkie 艣wi臋ta i regularno艣膰 nam powraca. Wiecie, zacz臋艂am mie膰 ma艂e powroty l臋k贸w ostatnio. Powiedzialam jej to i razem dosz艂y艣my do tego, 偶e to ukryty l臋k przed rozstaniem si臋 z terapi膮 na d艂u偶szy czas. Ona ju偶 nieraz to zauwa偶y艂a i teraz pomaga mi to zrozumie膰, 偶e ka偶da przerwca w terapii wywo艂uje u mnie l臋ki i objawy neurologiczne. Kochane, codziennie budz臋 si臋 rano i ciesz臋 si臋, 偶e wtedy ,w maju jednak zdecydowa艂am si臋;) Teraz wiem sk膮d bior膮 si臋 moje objawy. i radz臋 Wam, chocia偶 wiem, 偶e to wiecie bo inteligentne z was babki, 偶e musicie si臋 polubi膰 ju偶 na pierwszym spotkaniu z terapeut膮. Jak nie "zaiskrzy" od razu to prawdopodobnie guzik z tego b臋dzie;) 偶ycz臋 Wam wszystkim aby艣cie znalaz艂y rozwi膮zanie swoich problem贸w;) i sobie te偶 to 偶ycz臋:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a sk膮d jeste艣 zdr贸wko
i gdzie taka fajna terapia z funduszu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no ja akurat na terapi臋 chodz臋 we Wroc艂awiu. Wprawdzie mam oko艂o 40 km. ale doje偶dza艂am na studia do Wroc艂awia codziennie i bardzo to lubi臋. Poza tym ciesz臋 si臋 偶e terapia nie odbywa si臋 blisko mego domu zamieszkania bo ludzie s膮 dziwni..;/ Ale zapewne wsz臋dzie s膮 fajni terapeuci, trzeba tylko trafi膰;) Tego pierwszego koleisa ch臋tnie kopn臋艂abym w ko艣膰 ogonow膮 jakby mi si臋 teraz napatoczy艂;))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarodziejka z ksiezyca
Pralinko wiec mowisz ze zle sie czu艂膮s po odsatwieniu larofenu?ja mam nadzieje ze to przetrwam ze te leki min膮l-ja juz sama nie wiem czy mam nerwice czy po prostu to moja reakcja na lorafen?juz sie w tym wszystkim pogubilam.ale odsatwiam go, dzis w nocy prawie nie spa艂am a nad ranem doszly l臋ki-nienawidz臋 tego!!!chce znowu byc ta dziewczyn膮 sprzed epizodu z lorafenem!!! Pralinka jakie mialas objawy po odsatwieniu lorafenu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pralinko bardzo fajnie ze jestes w ciazy, mysle ze z synka bedzesz sie niedlugo cieszyc, poza tym ze to bedzie syn to jest nic pewnego.... na 100%okaze sie jak przyjdzie na swiat, nieraz lekarze sie mylili:) moja znajoma ponad rok temu tez urodzila martwa coreczke, juz wiedziala chwile ze przed ze ona nie zyje i musiala rodzic silami natury jak wiedziala ze juz nie oddycha:(to okropne przezycie dla kazdej kobiety i kazda dostaje po takim zdarzeniu niezle popalic :( pamietaj ze masz juz synka masz dla kogo zyc i nie poddawaj sie, bianka ma racje modlitwa pomaga, jak mozesz to modl sie jak najczesciej :* Bianko a ty pewnie jestes slaba po chorobie na dodatek te objawy to nerwica a nie rak! bo jakby to byl rak to na pewno bys miala zle wyniki, moze przydalyby ci sie jakis witaminy w tabletkach zeby sie jakos odbudowac po tej chorobie???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pralinka 33
CZARODZIEJKO Moje objawy przy odstawianiu lek贸w: wewn臋trzne dr偶enia silne poty uczucie l臋ku, strachu walenie serca dziwne wyostrzone widzenie ucisk - obr臋cz na g艂wie niekiedy mroczki przed oczami chwilami uczucie, 偶e si臋 przewr贸c臋 -nogi z waty zawroty g艂owy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarodziejka z ksiezyca
Pralinko dzieki za opis-to tak jak u mnie..mam jeszzce pytanie-czy ten stan minie??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cici
polecam wszystki wiare w siebie a nie w sredniowieczne gus艂a !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarodziejka z ksiezyca
droga cici w sredniowieczu nie istania艂 lorafen..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marion37
Dziewczyny ja na telepanie w klatce bior臋 afobam.Nie codziennie ale coraz cz臋艣ciej.Bardzo uzale偶nia?A co do psychterapii to barzo trudno trafi膰 na dobrego psychoteraoeut臋.No i trzeba by膰 cierpliwym bo to troch臋 trwa.Ja po dw贸ch wizytach czu艂am si臋 tak jakby walec po mnie przejecha艂 by艂o bardzo zle.Nie jestem chyba jeszcze gotowa nie potrafi臋 si臋 otworzy膰..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czraodIejka z ksiezyca
Marion afobam uzaleznia i radzilabym ci nie brac tego leku!wiesz na nerwice s膮 dobre takze takie leki jak np. Cital czy doxepin...ja po doxepninie nie mam juz l臋kow choc nie wiem wlasciwwie czy ja mam nerwice czy temu wszystkiemu co sie ze mna dzieje nie jest winien piperzony lorafen ktory odsatwiam.Cholernie ciezko-najgorsze te l臋ki, ten strach..Boze..nie mam si艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wyssany5
wszyscy nerwicowcy, depresyjni itp.... !!! , czyta艂em dzisiaj wiele artyku艂贸w na temat t艂uszczu omega 3. Podejrzewam ,偶e wszyscy mamy niedob贸r tego sk艂adnika , kt贸ry jest g艂贸wnym budulcem m贸zgu. poczytajci e- google - omega 3 depresja nerwica. Wnioski s膮 zaskakuj膮ce Niedob贸r omega 3 blokuje wychwyt serotoniny poprzez utwardzenie b艂on kom贸er nerwowych . Dopiero dostarczenie w艂a艣ciwej ilo艣ci omega 3 powoduje uelastycznienie 艣cian kom贸rek i pocz膮tek w艂a艣ciwej pracy uk艂adu nerwowego , Dlatego niekt贸re leki nie dzia艂aj膮 , bo nie do艣膰 , 偶e mamy ma艂o serotoniny , to jeszcze nie przesy艂a ona tak jak powinna sygna艂贸w z kom贸rki do kom贸rki , a leki poprawiaj膮 to tylko w nieznacznym stopniu !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jestem jedyna czy nie ....
czy choruje ktos z was na „zespo艂 wymiot贸w cyklicznych” ??? objawy to : silne torsje, b贸le g艂owy, niepok贸j i b贸l brzucha. U wielu pacjent贸w wyst臋puje tak偶e wysypka oraz nawracaj膮ce infekcje sk贸rne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maluszekZZZ
wymiotujesz tez?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jestem jedyna czy nie ....
tylko czasami ale rzadko sie zdarza :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Barbie34
Bianko,cho膰 zdaj臋 sobie sprawe,偶e to nie艂atwe przy du偶ej rodzinie,to musisz o siebie zadba膰.Mo偶e jakie艣 sanatorium?za du偶o tych przezi臋bie艅 ostatnio Ci臋 dopad艂o,a i zapalnie p艂uc chyba nie tak dawno mia艂a艣.Mo偶e najstarsza c贸rka mog艂aby Ci pom贸c zaj膮膰 si臋 domem gdy Ci臋 nie b臋dzie.Pomy艣l o tym.Pozdrowienia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny pozdrawiam wszystkie bardzo gor膮co i serdecznie , dzi臋kuje wam za wpisy i s艂owa otuchy dzis juz ze mna lepiej chyba dopiero ten antybiotyk w艂a艣ciwie zadzia艂a艂 nie mam juz praie kaszlu a i silniejsza jestem troch臋 jeszcze boli mnie g艂owa i powiem wam 偶e wiem na 100 procent 偶e przemrozi艂am g艂owe bo wczoraj chodzi艂am w domu w czpce i od razu lepiej .........Pralinko trzymaj sie dzielnie i ciesz sie male艅stwem wszystko b臋dzie dobrze ....zobaczysz ......stres-stop pozdrowionka , barbie dzieki za troske ale do sanatorium bardzo chetnie bym pojecha艂a ale musia艂abym zabrac ze soba ma艂ego bo on beze mnie ani rusz .........a po za tym ja bym tez bardzo za nim t臋skni艂a i ci膮gle my艣la艂a czy wszystko w domu ok ....ale przyrzek艂am sobie juz dawno 偶e jak troche bedzie wiekszy to napewno pojade .....偶eby odpocz膮膰 od tej mojej rodzinki a im tak偶e przyda艂 by sie troche czasu poby膰 samym i przej膮膰 moje obowi膮zki wtedy mo偶e by docenili moja prac臋 , starania .............ide spac bo dzis pierwszy dzien co sie po po艂udniu nie po艂o偶y艂am ale juz jestem s艂aba ........偶ycz臋 wam dobrej , spokojnej nocy .......a tobie Pralinko niech B贸g szczeg贸lnie b艂ogos艂awi ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiesz bianka_120
Po twoich wpisach odczuwam ze jestes bardzo dobrym czlowiekiem.Zycze ci wszystkiego najlepszego , a przedewszystkim zdrowia .KTOS zyczliwy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 krystyna z gazowni 1
tak ja tez ktos zyczliwy bianka duzo prezentow od miko艂aja a i czasem rozga sie przyda jak narzekasz a nie masz na co .WESOLYCH SWIAT !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋kuje 偶yczliwym osob膮 za mi艂e s艂owa .....ta r贸zga to niekiedy faktycznie by sie przyda艂a .....ale sa chwile w moim 偶yciu 偶e naprawde nie daje rady a najgorsze w tym wszystkim to to 偶e nie mam wsparcia w m臋偶u to najbardziej boli ...........ale za to mam Boga nie licze juz na zrozumienie , na dobre s艂owo m臋偶a tylko jak mi ci臋偶ko powierzam to wszystko Bogu on jest moim najlepszym przyjacielem .........dziewczyny powiem wam jedno 偶e gdyby nie wiara to bym sie ju偶 dawno za艂ama艂a ale , wiara , modlitwa to moja moc ............... A s膮 i chwile zw膮tpienia ale ka偶dy je ma tak nam pisane Pan B贸g ka偶demu daje krzyz kt贸ry z mi艂o艣膰ia i wiara przyj臋ty bardziej zbli偶a nas do Boga ...........mi艂ego , b艂ogos艂awionego dnie wszystkim 偶ycz臋 ......m贸j dzi艣 smutny rano samoch贸d na ulicy potr膮ci艂 mojego pieska przynios艂am go na r臋kach ale niestety zdech艂 teraz musz臋 cos z nim zrobic bo jak dzieci wr贸ca to sie zap艂acz膮 .............bardzo mi smutno , bardzo mi go 偶al by艂 nadzwyczajnym pieskiem rano odprowadza艂 dzieci do szko艂y i wychodzi艂 im na spotkanie .....ach nie moge nawet pisac bo 艂zy same p艂yna mi z oczu .........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianko no bardzo smutne mi to wogole serce sie kraja jak widze zwierzatka chore, bez dachu nad glowa, lub zabite:( ale nie obwiniaj sie, moze jakiegos nowego przygarniesz ze schroniska????????????Teraz tak zimno... na pewno bedzie szczesliwy nowy psiak!?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marion37
ja w tej chwili za艂ama艂am si臋 maxymalnie.stara艂am sie bardzo by膰 w dobrej formie dla dzieci nz 艣wi臋ta niez艂y humor nawet werwa do pracy a tu m贸j m膮偶 przyszed艂do domu w z艂ym humorze i wszystko szlag trafi艂 za艂apa艂am strasznego do艂a!!!!!czemu on mi robi wie jak mi ci臋zko wszystko do dupy!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marion37
Bianka zazdroszcz臋 ci mocnej wiary bo ja ju偶 w nic nie wierze!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×