Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 milky5
ja dolow jako takich juz nie mam ...mialam przedtem stale placz i wszystko bez sensu ale od jakiegos czasu biore serotonine-juz tylko cwiartke tabletki dziennie i tego nie mam nawet dlugo mialam ogolnie spokoj ale po przeprowadzce znowu mam ataki np 2 dni bylo super...wczoraj od rana mialam znowu jakies takie napiecie i lek ale ogolnie dalam sobie rade i bylo ok, potem mi to przeszlo...i wieczorem robie kolacje i nagle nogi z waty, serce zaczelo walic, slabo sie robi i panika ze umieram...szybko do gory cisnienie mierze 151/88 puls 75...wiec znowu panika ze mam nadcisnienie ze jak mam skoki to wylew dostane itd...wzielam tabletke...cisnienie mi spadlo powczsniej ale lek dopiero przeszedl-puscil po ok 40minutach...poszlam spac i ok, wstalam 104/69...puls 80 wszystko ok super gdyby nie ze maz zadzwonil i znowu obwinil mnie za wszystkie niepowodzenia...niestety moj maz jest nerwus w druga strone i jak cos sie dzieje to on sie musi wykrzyczec...NA MNIE zazwyczaj sie skupia , jemu wtedy ok..a ja za to potem...odchoruje...i tak stale i tylko moja mama rozumie moja chorobe..a ja mam juz dosc chce isc do pracy a jednoczesnie boje sie co jak mnie wtedy wezmie kiedys nie mialam sercowych napadow...tylko nagle uczucie ze sie dusze...i wtedy tez serce walilo...koszmarne to chyba jeszcze gorsze bylo..wrazenie ze nie moge oddychac...koszmar

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 widzisz milky5
widzisz milky5, kazdy opisuje swoje objawy , ludzie ktorzy chca to czytaja , jest milo , dzielimy sie swoimi dolegliwosciami i td , jest fajnie wyzalis sie , nie obrazamy sie wzajemnie .A przyjdzie jakas i bedzie macic i wyzywac , ta dopiero ma ze sobom problem .Z tego co widze to mamy wszyscy przyblizone objawy nerwicowe.We mnie prawie codziennie to cholerstwo siedzi.Wierze ze bedzie lepiej , ale narazie szczescie mi nie dopisuje .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 stres-stop nie ukrywaj sie co
???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milky5 chcesz wyzdrowiec
to wez rozw贸d , facet ewidentnie niszczy ci zdrowie ! nie wiem po co trwasz w takim zwiazku i sie dajesz niszczyc !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milky5
troche to skomplikowane...niestety jestesmy razem dlugo i mimo wszystko sie kochamy...sa rozne objawy nerwicy...jak przeczytalam w internecie...jedni maja wlasnie tlumienie emocji i to co my..inni sa nadpobudliwi akurat nie mamy najlatwiejszego czasu...ten rok dla nas obu byl bardzo trudny...brak pracy...przeprowadzki...zdrowie...szkoda gadac... mysle ze po prostu chodzi o radzenie sobie z problemami...nie podchodzic emocjonalnie rownie dobrze moze mi to spowodowac sasiadka, ciotka itd...kilka lat wczesniej moj ojciec mnie doprowadzal do wrzenia i najlepsze to to...ze w momencie akcji czujesz sie silna a atak nastepuje po..kiedy sie zapomnisz jest ci dobrze i nagle bach... ja mam nie depresje itd...mam stwirdzone ataki paniki lekowej czy jakos tak..czyli jest dobrze i nagle atak paniki..serce wali zadyszka potem skacze cisnienie? czy wam tez sie wtedy podwyzsza cisnienie???bo ja jak widze na aparacie wiecej jak 140 to juz mysle ze grozi mi wylew...a przeciez wiem ze potem to spada...a w momencie ataku i tak mysle ze to serce...cisnienie..wylew...tak jak kiedys mialam obsesje ze umre od uduszenia..nie moglam jesc cieplego sera, polknac tabletek bo balam sie ze sie udusze...i...tak wywolalam sobie wlasnie ataki dusznosci...potem myslalam ze te duchoty mam od serca biegalam po kardiologa i teraz mam objawy sercowe ;-( a najlepsze ze w momencie ataku stale mysle ze wszyscy ci lekarze co mnie badali w uk i polsce moze sie pomylili i nie znalezli Bog wie czegos...Boze jak to ciezko a dzis jade o rozmowe o prace...mieszkamy w UK...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
milky5 ja tez mam stwierdzone zaburzenia lekowe z atakami paniki :(,jestem po terapii ale dalej nie jest za wesolo choc to juz nie to samo co poczatek choroby,ciagle wrazenie ze zaraz zwariuje i ze cos zrobie :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 babet25
U mnie wlasnie tak bylo cudownie po 艣lubie , od razu kupilismy mieszkanie , po prostu zapowiada艂o sie bajkowo i co nagle mnie z艂apa艂o , atak -panika ,偶e umieram , ze cos mi sie stanie i sie rozkreci艂o na ca艂ego .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pilam te alveo
mialam wyzdrowiec z nerwicy i nic !!poprostu ktos nabija kase tym niby zlotym jajem.Jak najdalej od tego srodka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej dziewczynki! Babet, mo偶e za du偶o nagle zacz臋艂o si臋 dzia膰 w twoim 偶yciu. Powoli pouk艂adasz sobie to i owo i zobaczysz 偶e b臋dzie lepiej.. u mnie o.k. L臋k贸w dawno nie mia艂am. Dzi艣 od 3 tyogdni przerwy mia艂am terapi臋. Zawsze jestem o cegie艂k臋 podbudowana po ka偶dej terapii. Zawsze id臋 ze strachem 偶e problem kt贸ry mam i kt贸ry chc臋 poruszy膰 na terapii terapeutka potraktuje jako powa偶ny,gro藕ny ,nienormalny. A zawsze nie do艣膰, 偶e pokazuje mi 偶e o co chodzi z moim my艣leniem to jeszcze wracam o 100% uspokojona i jaka艣 taka rozbrojona. My艣l臋 偶e "艂apiemy " podobne poczucie humoru:D powiem wam, 偶e uwielbiam chodzi膰 na swoj膮 terapi臋 i zajmuje w moim grafiku kluczowe miejsce:) no nic. id臋 si臋 nasmarowa膰 br膮zuj膮cym balsamem bo nogi mam jak albinos:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko oby tak dalej,fajnie ze nie masz juz lekow,powodzenia w dalszej terapii :),ja tez bede musiala poszukac terapii indywidualnej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wanesso ,l臋ki si臋 pojawiaj膮. Ale zawsze wiem ze p贸ki co mam terapeut臋 kt贸ry mi to wyja艣ni i nie daj臋 im si臋 rozwin膮膰, dojrzewa膰 we mnie. I naprawd臋 jak tylko mo偶ecie szukajcie pa艅stwowo. Bo prywatnie ma艂o kogo sta膰. A ja naprawd臋 na 艣wietn膮 babeczk臋 trafi艂am. Wanesso kibicuj臋 i indywidualn膮 terapi臋 polecam. Bo b臋dziesz mie膰 pewno艣膰 ze terapeuta skupia si臋 tylko i wyl膮cznie na Tobie i twoich trudno艣ciach ,masz go przez 50 minut w tygodniu tylko dla siebie. A tego potrzebujemy, kogo艣 komu mo偶emy powiedzie膰, wyp艂aka膰 nasze problemy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie w przychodni zdrowia psychicznego niema psychologa z kasy chorych,jest tylko terapia grupowa ktora juz przeszlam,a na nastepna moge przyjsc za 6 miesiecy,a na prywatna mnie nie stac,bo placic 100zl co tydzien to jest tragedia z kad ta kase brac :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Milky 5 masz te same objawy co ja .popros lekarza nawet rodzinnego niech ci przepisze cos na st艂umienie tych akcji serca ja biore juz pare miesi臋cy Rytmonorm ........niee ze wzgledu na same dolegliwo艣ci ale ze wzgedu na to ze si臋 ich panicznie boje ....... Nic ci sie nie stanie musisz w to uwie偶yc ...mi tez trudno zaakceptowac tak膮 my艣l jak serce szaleje ale nie ma innej rady . Nie wiem ale takie rady zeby sie rozwie艣膰 to sa dla mnie idiotyczne mnie tez tak ktos tu radzi艂 zyje w toksycznym zwi膮zku wi臋c mam sie rozwie艣膰 , zdania niekt贸rych w por贸wnaniu to nie zmienic siebie , swoje nastawienia tylko jak problem z m臋偶em to sie rozwie艣膰 i z g艂owy .......jak problem z te艣膰iowa to mo偶臋 ja zabic ........jak problem z dziecmi to oddac do poprwczaka ...........to nie s膮 dobre rady .............trzeba 偶yc w otoczeniu w jakim jeste艣my i umie膰 sie do niego dostosowa膰 .. Jak wiele lat na pocz膮tku nerwicy chodzi艂am na terapie indywidualna to psycholozka tez mi powiedzia艂a ja nie mam tu co u pani robic , nie potrafie pani pom贸c musi sie pani wyprowadzic od te艣ciowej no i po problemie nie trzeba juz terapi bo jak sie wyprowadze to niby nie ma problemy ................nie nie na tym to polega psycholog powinien nauczyc nas jak 偶yc w艂asnie w takim otoczeniu jak radzic sobie z fochami tesciowej , z agresja dzieci , m臋偶a ......... Milkiy masz m臋偶膮 i nie jedna chcia艂 by go miec bywa ci臋偶ko ale i czsami sa chwile pi臋kne , wi臋c szanuj to co masz .....tylko musisz nauczyc sie inaczej to wszystko postrzegac .........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wanessa przepraszam 偶e sie wtr膮膰e ale kup sobie ksi膮偶ke Strach i paniczny l臋k ......albo To tylko panika ..Wydawca Jedno艣膰 ....mi te kksi膮偶ki bardzo duzo pomog艂y zrozumiec .....na czym polega nerwica .........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milky5
wczoraj mimo wszystko dzien ok..a od rana wstalam z lekami...rece mokre jakbym miala isc na egzamin a po prostu mam dzis dzien w domu i zadnych obowiazkow...a sie od rana nakrecam...zaraz ide na spacer...oczywiscie nie sama ide z mama i synkiem ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 babet25
"trzeba 偶yc w otoczeniu w jakim jeste艣my i umie膰 sie do niego dostosowa膰 .." Bianka piszesz od rzeczy ,ze tak ci za przeproszeniem napisze !! Jak mozna dostosowywac sie z艂ego otoczenia , kt贸re psuje mi zdrowie i nerwy ?? to otoczenie trzeba zmienic by poczuc sie lepiej psychicznie ,w innym przypadku mozna miec nerwice przez ca艂e 偶ycie ! Wiem cos o tym bo zylam w z艂ym srodowisku i nie mialam wyjscia jak tylko wy膰 w k膮cie i czekac na wyprowadzk臋 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 babet25
bianka po prostu bujasz 偶e chodzi艂a艣 na psychoterapi臋 albo wog贸le nie traktowa艂a艣 tego jako co艣 wa偶nego w twoim 偶yciu. ot co! ju偶 dawno by艂aby艣 zdrowa jakby艣 na ni膮 chodzi艂a. a tak 偶yjesz w swoim 艣wiecie niestety.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milky5
wanessa ...dziewczyny...czy ktorej z was tez cisnienie podskakuje w momentach ataku?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianko mi sie podoba to co napisa艂as, owszem dobrze jest zmienic otoczenie, pozbyc sie ludzi ktorzy nas wkurzaja, n臋kaj膮, ale nie zawsze sie da, nieraz trzeba wlasnie nauczyc sie zyc, olewac pewne sprawy, problemy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MILKY5 JA NIGDY NIE MIERZYLAM CISNIENIA W TRAKCIE ATAKU,JEDYNIE NA TERAPII MIERZONO MI CISNIENIE ALE ZAWSZE MIALAM W NORMIE,A W CZASIE ATAKU NIE MIERZYLAM NIGDY

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do zdr贸wko
A sk膮d jeste艣? Chodzi o prywtn膮 terapi臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 babet25
zmienic otoczenie to nie oznacza wyprowadzic sie , tylko tak wp艂yn膮c na otoczenie aby zrozumialo czym szkodzi danej osobie na zdrowie ! tu nikt nie mysli na tym forum !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 babet25
najlepiej jakby ca艂a rodzina poddala sie psychoterapii i byloby wtedy cudownie !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 babet25
post z 15:22 nie jest m贸j !!! prosze czytac ze zrozumieniem a nie sie rzucac jak wsza na grzebieniu !! bo jestescie smieszne ze swoim podejsciem do zycia i l臋k贸w ,przez co jeszcze wiecej bierzecie tabs贸w i non stop pedzie was do wc!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 babet25
u bianki cala rodzina powinna sie poddac psychoterapii bo niestety ze wszystkich post贸w wynika ,ze 偶yje w toksycznym zwiazku , a co najgorsze niszczy w艂asne dzieci swoj膮 ci膮g艂a obsesja na punkcie wlasnego zdrowia .post z 15:22 jest s艂usznie napisany"bianka po prostu bujasz 偶e chodzi艂a艣 na psychoterapi臋 albo wog贸le nie traktowa艂a艣 tego jako co艣 wa偶nego w twoim 偶yciu. ot co! ju偶 dawno by艂aby艣 zdrowa jakby艣 na ni膮 chodzi艂a. a tak 偶yjesz w swoim 艣wiecie niestety." . Niestety bianka jakbys chodzila na terapie jak inne dziewczyny z tego forum np. neonerw , zdr贸wko , justys i wiele innych kt贸re tu rzadko zagladaja albo wcale to na pewno radzilabys sobie bez ci膮g艂ego u偶alania si臋 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×