Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość nowyrok2010
DZIEŃ DOBRY ****** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜ ✬⋰``✬⋰``✬⋰``✬⋰``✬⋰``✬⋰ ``✬WITAM SERDECZNIE `✬⋰``✬W OSTATNICH `✬⋰.`´.¨)✬DNIACH .✬⋰..´¨)✬¸•¸✬2009 .✬⋰.´¨)✬¸•¸✬⋰•)✬⋰ROKU!!! •¸✬⋰.´¨)✬¸.•¸✬⋰•)✬⋰ .•¸✬⋰.´¨)✬.•¸✬⋰•´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´(¸.•` ¸.✬⋰•.•´)✬⋰ ……\~~~~~/…..\~~~~~/ …….\~~~~/…….\~~~~/ ……..\~~~/………\~~~/ ………\~~/………..\~~/ ……….\~/………….\~/ ………..||……………|| ………..||……………|| ………..||……………|| ……./####\……./####\. Z Wybiciem Dwunastej NOWY ROK Nadchodzi ! Niech Radość Przyniesie, Smutki Wynagrodzi ! Niech CIĘ Szczerze Obdaruje zdrowia,szczęścia nie żałuje ! i niech spełnią - KROK PO KROKU- TWE MARZENIA W NOWYM ROKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze Wam przede wszystkim zdrowia, zapomnienia o nerwicy, dużo radości u uśmiechu na twarzy w roku 2010!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutki roczek
I żebyś przestała pisać o wymiotach tylko płytkę zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego, zera lęków, nerwic i depresji , powodzenia w życiu osobistym , ciepła i miłości od wszystkich życzę Wam wszystkim w pierwszym dniu Nowego Roku 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka 34
Witam Wszystkich w Nowym Roku i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!! DO BIANKI Wiem, że jesteś doświadczoną Matką, bo urodziłaś kilkoro dzieci. Może wiesz coś na temat łożyska przodującego. Bardzo proszę o pocieszenie bo czym więcej czytam na ten temat tym jestem bardziej przerażona. Proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz pralinka 34
najlepiej bedzie dla ciebie nie zasmiecanie swojej glowy tym lozyskiem , nie czytaj o tym , bo sie dziewczyno nakrecasz , a to nie dobre dla ciebie .Wiesz NASTAL NOWY ROCZEK mysl ze wszystko w tym 2010 roku bedzie dobrze !!!!musi byc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada dla pralinki
idz do innego gina!:) Nic nie mów o łożysku przodującym zobaczysz, co Ci powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wanessy
A jaki lek zaproponował Ci lekarz i co wcześniej brałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka 34
Lekarz, który postawił taką diagnoze to jeden z najlepszych specjalistów od usg - uczy innych lekarzy wykonywać usg i wykrywać wady płodu. Natomiast moja prowadząca ginekolog przez telefon na wiadomość o tym co u mnie stwierdzono, powiedziała, że na tym etapie ciąży może się to jeszcze zmienić. Ale powiedziała to przez telefon bez badania. Już nie wiem komu mam wierzyć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada dla pralinki
dlatego proponuję innego gina, tyle się słyszy o pomyłkach lekarzy...Poza tym łożysko przodujące w tak wczesnej ciąży chyba nie przesądza jeszcze o niczym, będziesz przynajmniej pod baczniejszą opieką lekarzy i rozwiążą Cię cesarką. Najważnejsze jest teraz pozytywne myślenie bo Twój nastrój udziela się maleństwu:) Będzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada dla pralinki
Poszukaj w swojej okolicy, popytaj koleżanek, w necie też są polecani giniekolodzy. Wejdz na forum np na gazecie http://forum.gazeta.pl/forum/0,80312,4083031.html?x=1511526 poczytaj popytaj uspokoisz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada dla pralinki
Wez pod uwagę, że my nerwicowcy wszystko przeżywamy mocnej nawet mniej poważne sprawy, teraz nerwica znó może w podstępny sposób atakować Cię pod pozorem lęku o dziecko - zastanów się, co jeszcze powoduje w tej chwili u Ciebie lęki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinko tylko spokoj
a zreszta wszycy z nerwica musza starac sie miec mniej emocji , bo najwiecej przez nerwice cierpia narzady ginekologiczne kobiece i serce .Mnie wlasnie ta franca zaatakowala macice jajniki ach szkoda gadac , operacja btla nieunikniona .Tak wiec pralinko spokoj i jeszcze raz spokoj , zobaczysz bedzie wszystko dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka 34
Z całego serca dziękuję za dobre słowo - bardzo teraz tego potrzebuje a niestety nie mam nawet komu się wyżalić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinko własnie moze z ciekawosci idz do jakiegos innego lekarza zobaczysz co powie, no a przede wszytskim nie czytaj juz nic o tym łożysku bo sie tylko niepotrzebnie nakrecasz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zycze wam w tym nowym roku samych radosnych dni,duzo zdrowkaaaaaaa i zero tych przekletych objawow nerwicowych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky5
czesc w nowy rok weszlam spokojnie maz byl w pracy do 2 w nocy a ja z synkiem i mama poszlam spac o 4 rano bo jeszcze z mezem film ogladalismy dzis dzien spokojny bylismy karmic wiewiorki ale oczywiscie mysl o tym cholerswie mnie nie opuszcza stale podswiadomie boje sie ze mnie znowu to wezmie a to tak okropne ;-( ale sluchajcie co wy robicie jak was wzmie np w miejscu publicznym jak sobie radzicie> wanessa jak u ciebie to wyglada...jak sie objawia przyjscie? jak sobie radzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku wogule nie wychodzilam z lozka,nie jadla,nie pilam,edopiero leki mi pomogly,niestety nie mam sposobu zeby z tego wyjsc,ostatni atak przyszedl z nienacka,i odpuscil sam za jakies 30 min,ale leki utrzymaly sie jakies 3 dni jeszcze,chcialam wrocic do lekow tak sie przestraszylam,ale walcze dalej bez lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky5
a co bierzesz przy ataku??? i co czujesz..jak wyglada twoj atak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pralinki ........ Leśniowska Tasiemka Zwyczaj noszenia przez kobietyciężarne specjalnych tasiemek wywodzi sie z Włoch .w średniowieczu w sanktuarium maryjnym w Rawennie kobiety otrzymywały niebieskie tasiemki ;;kolor maryji ;;, którymi opasywały swa brzemienność na znak zawierzenia Matce Bożej siebie oraz noszonego w łonie dziecka .Paulini z Leśniowa wproiwadzili ten piękny zwyczaj w Sanktuarium matki Bożej Patronki Rodzin .Zaproszeniu do korzystania z tasiemki towarzyszy wyjaśnienie , by niewiasty nie traktowały jej w sposób magiczny .Ten symboliczny dar ma byc dla nich mobilizacją do regularnej i wytrwałej modlitwy za poczęte dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczaj noszenia przez kobiety ciężarne specjalnych tasiemek wywodzi sie z Włoch . W śrerdniowieczu w sanktuarium maryjnym w rawennie kobiety otrzymywały niebieskie ;; kolor maryjny ;;tasiemki , którymi opasywały swą brzemienność na znak zawierzenia matce Bożej siebie oraz noszonego w łonie dziecka .Paulini z Leśniowa wprowadzili ten piękny zwyczaj w Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin . Zaproszeniu do korzystania z tasiemki towarzyszy wyjaśnienie , by niewiasty nie traktowały , jej w spoób magiczny . Ten symboliczny dar ma byc dla nich mobilizacją do regularnej i wytrwałej modlitwy za poczęte dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie34
Witam w Nowym Roku!Bianko ja sama nosiłam taką tasiemkę jak byłam w ciąży.Nie obwiązywałam brzucha ale zawsze miałam ją przy sobie.Wiara cuda czyni tak,że Pralinko nie martw się na zapas-spokoju Ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam zgubiło mi sie to jak drugi raz napisałam to tamto pierwsze sie znalazło ale do rzeczy Pralinko Przykład przyjachaam do Leśniowa tuz przed porodem prosić Maryję o szczęśliwe rozwiążanie i po błogosławieństwo . Nie wiedziałam że w Leśniowie są tasiemki dla przyszłych matek . PO błogosławieństwie również ja otrzymałam . Nosiłam ją cały czas . Ciąża przebiegała prawidłowo . 8 marca trafiłam do szpitala w Opolu , byla godz .12 . Poród sie zatrzymał . Było ze mna bardzo żle . lekarze nie wiedzieli co robić . Wtedy poprosiłam połozna o podanie mi mojej tasiemki . Kiedy przewiązała mi nią brzuch od razu poczułam sie lepiej .Poród zaczął sie od nowa . O godz 15 .5 urodził sie mój syn . Wierzę żę to dzięki pomocy Maryji . W święto Niepokalanego Poczęcia byłam podziękować Matce Bożej za opiekę nademną i moim dzieckiem . Teraz tasiemka leży pod poduszką w łóżeczku mojego dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa kobiety w stanie błogosławionym Leśniowska Patronko Rodzin ty jesteś wzorem macierzyństwa dla wszystkich brzemiennych kobiet . W twa Matczyną niewolę miłości oddaję to dziecię , które wzrasta pod mym srcem Otocz to słodkie maleństwo swą czułą opieką pobłogosław je swym ciepłym spojrzeniem strzeż swym promiennym uśmiechem Leśniowska Matko Bądż z nami w każdej godzinie i w każdym miejscu Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adres możesz równiez napisać i poprosić o tasiemkę opisująć swój stan , możesz równiez poprosić Paulinów aby sie za ciebie i to dzieciątko modlili sanktuarium Matki Bożęj Leśniowskiej Patronki Rodzin ul. Leśniowska 99 42 - 310 Żarki tel. 034 314 80 22 e - mail :lesniow@wp.pl www.lesniow.pl Pralinko otaczam cię swą modlitwą tyle mogę dla ciebie zrobić to co ci napisałam jest potwierdzone licznymi cudami poczytaj ........o kobietach , które rówiaz przeżywały to co ty ale po zawierzeniu maryji były inne ......całuje cie serdecznie powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×