Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 Studentka III roku
aga zamie艅 si臋!!!! wiesz jak zazdroszcz臋 dziewuszkom kt贸re maja fajne policzki, pupk臋, troch臋 cia艂ka to jest 艂adne, piersi tez maj膮 wi臋ksze, a tu co chudniesz i tylko zmieniasz staniki na coraz mniejsze...doce艅 to jak wygl膮dasz, nie jedna dziewczyna tobie zazdro艣ci...a mi mog膮 pozazdro艣ci膰 jedynie panienki kt贸re si臋 wiecznie odchudzaj膮 mam 170 cm 52 kg wygl膮dam paskudnie.... :( zapadni臋te policzki pod oczami wida膰 偶y艂y i cienie, a jak jestem zm臋czona to wychodzi jedna wielka zielona fuj, 偶ebra mo偶esz mi policzy膰 i na plecach i z przodu na klacie...kozak贸w nie znajd臋 bo mam za chude 艂ydki, spodnie tez ci臋偶ko bo w ty艂ku i nogach s膮 szerokie jak s膮 ok to w pasie nie zapn臋, od p贸l roku walcz臋 o te gratisowe kilogramy 偶eby chocia偶 te 54 wa偶y膰 a tu znowu 51....pora偶ka :( ginekolog jak mnie zwa偶y to mi zmieni tabletki bo powiedzia艂a 偶e jak nie przytyje to zmieni...a ja si臋 po nich super czuje :( to nie jest fajne... mam tak膮 budow臋 cia艂a 偶e jakie艣 3 kg by pomog艂y...nie mam jako艣 kobiecej figury. wi臋c ta chudo艣膰 nie wygl膮da fajnie wiem te偶 偶e jakbym przyty艂a to bym si臋 za艂ama艂a...ale to ju偶 moje poryte przekonania, chcia艂am o tym kiedy艣 z kim艣 pogada膰...ale zacz臋艂am je艣膰 my艣la艂am ze jest ok...a jednak w g艂owie chore przekonania zostaj膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
og贸lnie jestem przeciwna 艣wiatowym tendencjom kt贸re d膮偶膮 do zani偶ania rozmiar贸wek w sklepach...wkurza mnie to 偶e wchodz臋 do sklepu i M-ka za du偶a S-ka za du偶a i kupuj臋 XS...po co oni oszukuj膮... mnie by zadowoli艂o gdybym mog艂a ubrac ta s-k臋 i by pasowa艂a... XS nosz膮 wychudzone modelki z wybieg贸w w Mediolanie a nie ja, nie chc臋 si臋 uto偶samia膰 z tymi wychudzonymi panienkami kt贸re nie maj膮 nic wi臋cej w g艂owie opr贸cz spisu kalorii...co ma ile dlatego mi臋dzy innymi sklepy firmy posiadaj膮cej ORSAY staram si臋 omija膰 wielkim 艂ukiem...pot臋piam takie dzia艂anie, po co oszukiwa膰 te biedne dziewczyny kt贸re mog膮 by膰 tego nie艣wiadome Reserved robi to samo...i po co...ja sobie tam nic nie znajd臋 a m贸j ch艂opak nie znajdzie tam np 偶adnych spodni bo najmniejsze s膮 na niego za du偶e... koszule te偶...a taki chudy to on a偶 nie jest... chudo艣膰 nie jest fajna, natomiast troch臋 cia艂ka zawsze si臋 przyda...chocia偶by do belly dance :) taka moja opinia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fresh masz racje kazdy moj post smutny bo wiecznie jakies problemy ale pocieszajace jest to ,ze dzis bylismy z mezem na rozmowie z pania psycholog,mniej wiecej byla mediatorem miedzy nami.Ja powiedzialam czego oczekuje ,on stwierdzil,ze wszystko ma tylko zebym go nie ograniczala.Najwazniejsze,ze psycholog powiedziala mu co czuje czliowiek z nerwica i,ze ja wcale sobie tego nie wymyslam... ciekawe czy dotarlo do niego hmm a terapia wcale nie jest 艂atwa, dzis podczas sesji grupowej dostalam atakow l臋kow(spowodowala je osoba ktora wypowiadala sie o swojej sytuacji zyciowej) i powiem,ze nie tylko ja sie zle poczulam takze to tez ciezka praca nad soba samym! jak sie denerwuje dostaje skorczy macicy wiec rozwazaja dla mnie indywidualne rozmowy z psychologiem co byscie zrobily na moim miejscu?dalej uczestniczyc w tej terapi(kazdy mowi o tym co chce i co go boli co jest czasami ciezkim ciezarem dla reszty ale niby uczy jak sobie radzic z objawami w ciezkiej sytuacji) i sie denerwowac soba i innymi czy lepiej darowac sobie i wybrac indywidualne rozmowy z psycholog?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
mandzia moim zdaniem indywidualne... ba nawet we dwoje :) z maluszkiem :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Studentka wlasnie tak mysle, poco narazac dziecko na stres i skorcze macicy w kocu nie jestem sama!a z drugiej strony to moze ta terapia ma tak wygladac i wywolywac silne emocje zeby uczyc sie z nimi radzic? chodzil ktos na terapie grupowe?jak to ma wygladac bo juz sama nie wiem?czy pomagaja wam bardziej indywidualne?(bo wiem,ze nie ktore z was chodza na takie)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mandzia ciesze sie ,ze bylas z mezem u psychologa , super , krok do przodu!!!! a z t膮 terapia to diabli wie , ale wak masz skurcze to ja mysle zeby na idywidualna ... bo jezeli nie bylabys w ciazy i l臋ki wywo艂ane 偶yciorysem innych sa normalne , trzeba to przterawi膰 i dowiadujesz sie ze nie jestes z tym sama -tyle ludzi ma taka sytuacje , ale ty jestes w ci膮zy to inna sprawa , trza cie chroni膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Studentko popieram co m贸wisz o sklepach;). Dzie艅 nie by艂by najgorszy gdyby nie to 偶e spo藕ni艂am si臋 na autobus do domu i siedzia艂am chwil臋 w parku. I w parku zn贸w mnie to z艂apa艂o. 艁ykam regularnie magnez,my艣la艂am 偶e cos sie zmieni. lipa.. podrawiam!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fresh tak wlasnie myslalam,ze na celu ma wywolac jakies reakcje i nauczyc sie je opanowac tyle,ze cierpi na tym dzidzia, co innego jak bym byla sama... przez pol dnia nosilam taki ciezar w sobie przez to ,ze mowie wam!! normalnie straszne przezycie bo to nie byla normalna sytuacja tylko grozby samobojstwa no nic jutro mam z grupa porozmawiac o tym,ze dla zdrowia dziecka chyba bede musiala usunac sie z grupy tylko nie wiem jak im to delikatnie powiedziec zeby nie urazic i nie nawiazac do dzisiejszego zdarzenia:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niegrzecznie jest nie mandzia
na pytanie gdzie taki fajny osrodek:(:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mysle ,ze w kazdym miescie sa takie osrodki u mnie akurat na Akademi Medycznej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niegrzecznie jest nie mandzia
no!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
mandzia... ja tak kiedy艣 s艂ysza艂am 偶e je偶eli mamusia si臋 denerwuje to p贸藕niej dzieciaczek jak si臋 urodzi te偶 b臋dzie nerwowy i p艂acze p贸藕niej itd...my艣l臋 偶e taka terapia grupowa mo偶e by膰 fajna, ale nie je偶eli jeste艣 w ci膮偶y i nie je偶eli wywo艂uje to jakie艣 nie do ko艅ca prawid艂owe reakcje twojego organizmu...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzieki dziewczynki! ciezko stwierdzic czy stres i l臋ki wywo艂ane jakimis bodzcami powoduja u mnie te twardnienia brzuszka czy to tylko rozrastajaca sie macica:O no ale lepiej chuchac i dmuchac na zimne! skoro potrzebuje sie wygadac to rownie dobrze moge to zrobic przy pani psycholog tyle w terapi grupowej cenne jest wyrazanie zdanie osob zupelnie postronnych. czy ktos chodzi na terapie?opowiedzcie jak to u was wyglada i czy pomaga!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Powiem cos,jako ,mozna powiedziec do艣wiadczona matka.Mam przecie偶 3 dzieci. Nie wiem ,jak jest w innych przypadkach,ale powiem wam,ze moje \"nerwy\"w ciazy odbily sie na c贸rci.To na pewno nie jest zasada,ale po latach ,chyba moge to potwierdzic.Z malutkimi dzie膰mi to wiadaomo jak mo偶e by膰.Jedno placze ca艂y czas i nie koniecznie od przezyc matki w czasie ciazy,a inne jest spokojne.C贸ra raczej spokojna nie byla i jak do tej pory jest moim calkowitym przeciwienstwem je偶eli chodzi o emocje. Krzykacz nie z tej ziemii i nerwus. Swoja droga na jej obecne zachowania ma wp艂yw posrednio ,mieszkanie z moimi rodzicami.A w przypadku mojej mamy,to dzieciatko by艂o rozpiwszczone.Niunia chcia艂a cos i to mia艂a.Mama zabronila,to dawaj do babci,bo babcia przekabaci i tak bym mogla wiele przytaczac. Mandziu uwa偶aj na siebie,i nie za cz臋sto glaskaj sie po brzusiu,bo to wcale nie jest takie dobre,jak to sie czesto wydaje.Wtedy czesto brzuszek,jak to sie mowi potocznie\"stawia sie\',czyli twardnieje. Nie jestem za bardzo w temacie i nie wiem do konca czym sie tak stresujesz.Kidys jak znajde wiecej czasu to moze poczytam sobie wasze wczesniejsze wypowiedzi. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale si臋 paskudnie czuj臋. G艂owa w jednym miejscu bole艣nie pulsuje a jak wstaj臋 to ju偶 szkoda gada膰. Poza tym jakby mnie serce k艂u艂o. Takie nijakie samopoczucie 偶e wola艂abym zapa艣膰 w sen zimowy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja na krotko bo niedawno wrocilam i teraz ide wziac ciepla kapiel, wiec bede pozniej. ale mam pytank do studentki III roku, sadzisz ze jestes za chuda??? bierzesz hormony??? gin ci tak powiedzial ze jak nie przytyjesz to ci zmieni??? Bo ja mam ten sam problem!! baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chcialabym przytycc, niby jem normalnie ale nic nie przybywa:( tabl hormonalne bralam i obecnie tez biore

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
stres-stop bior臋 teraz yasmin, jakie艣 par臋 lat temu bra艂am diane35 super mi biust od tego ur贸s艂 itd :) teraz niestety znowu jest w fazie zanikania... gin mi powiedzia艂a 偶e yasmin jest moczop臋dny i dlatego mo偶e powodowa膰 utrat臋 wagi cia艂a przez cz臋ste oddawanie moczu, prawda jest taka ze przed letnia sesja wazy艂am 55kg po ju偶 3 mniej i nie mog臋 ruszy膰 wagi w g贸r臋...jem cz臋sto... np dzi艣..smiadanie 2 kawa艂ki chlebka,>wr贸ci艂am mandaryna > banan> p贸藕niej kubek p艂atk贸w z ma艣lank膮>banan > p贸藕niej kanapka+ zupa amore pomidore+ jajko > p贸藕niej obiad jakie艣 8-10 pierog贸w i teraz lody....i w miedzy czasie jeszcze bylo jab艂ko i ze 2 mandarynki ( uwielbiam mandarynki ale mam uczulenie przy wiekszej ilo艣ci :( ) jak na moje to nie jest ma艂o...a jednak za ma艂o 偶eby przyty膰...nie wiem czym to jest faktycznie uwarunkowane...jem jakies s艂odycze co prawda nie du偶o ale p艂atki tylko jakies w miodzie czy czekoladowe, d偶emy, grze艣ki, princeski, cukierki czekoladowe, czy zwyk艂e karmelki moja wsp贸艂lokatorka m贸wi 偶e to dlatego 偶e ja nie chce przyty膰...bo wiem 偶e gdybym przyty艂a to bym si臋 znowu za艂ama艂a wymiotowa艂a po posi艂kach itd...kiedy艣 wa偶y艂am w porywach do 65kg i nie wygl膮da艂am chyba jako艣 strasznie...ale p贸藕niej albo nic nie jad艂am albo li艣cie sa艂aty...膰wiczy艂am, basen w domu 2 godziny...i dosz艂am do 55...bariera..a jednak prosz臋 po sesji 52 teraz w porywach 51... chrzestna si臋 艣mia艂a ze b臋dzie mi paczki z jedzeniem przysy艂a膰...teraz od p贸艂 roku praktycznie nie 膰wicz臋 tyle co treningi ale to raczej wysi艂ek dla r膮k Staram si臋 je艣膰 i nikt nie ma mi nic do zarzucenia(opr贸cz mamy kt贸ra wiecznie narzeka na to ile jem i jak wygl膮dam)... no nie mog臋 ostatnio patrze膰 na mi臋so..ale czasem skubn臋 jak mnie skusi zapachem lub wygl膮dem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mandziu mam nadzieje ze u ciebie bedzie lepiej po tym spotkaniu we dwoje u psychologa, co do terapii to skorzystaj z indywidualnej. Ja dzis wstalam nawet chyba w dobrym nastroju, mialam o 9 wychodzic z domu wiec czas raniutko szybko zlecial,nawet mialam humor, potem jak wrocilam do domu to z powodu juz braku zajecia konkretnego( tak mi sie wydaje) zaczelam znow myslec co mnie boli i w sumie tak to trwa do teraz:/ strasznie mnie bola plecy, poszlabym do lekarza ale co on powie??? pewnie nic przepisze jakies fastum i tyle:( boli jeszcze brzuszek i czasem mdli i to tez wkurza:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a studentko to ty tak masz:) ja natomiast od dawiem dawna waze tyle samo(roznica gora 2 kg) dla mnie ciagle malo, chcialabym przytyc, chcialabym zobaczyc siebie grubsza:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Wanessa. Ja akurat nie mam tak non stop ale dosy膰 cz臋sto. nazywam to trz臋sawk膮. nie trwa to zwykle d艂ugo. Ale to pewnie objaw nerwicowy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres-stop ja jak mam w domu wiecej czasu dla siebie to tez zaczynam zaraz myslec o nieprzyjemnych rzeczach, dzis us艂yszalam ciekawa teorie,ze kiedy juz mam nat艂ok tych natretnych mysli mowisz sobie\"ci臋cie\" albo\"stop\" i starasz sie myslec o czyms milym lub zajac sie czymswiadomo od razu nie zadziala ale mnie to troche pomoglo dzis,moze warto sprobowac powiedziec sobie STOP klade sie do lozka, boje sie,ze nzowu nie przespie calej nocy a sumie juz 2 mam zarwane s艂uchajcie czy jest to mozliwe,ze po melisie ja nie moge w nocy spac? bo od kad pije na noc to mam klopoty ze spaniem, wrecz czuje sie pobudzona i wkrada sie jakis niepokoj nocny:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to dziwne ze po melisie tak masz, jak cos to zaparz dwie torebki na raz, albo podejdz do lekarza niech ci da cos mocniejszego na sen

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja wlasnie tak mam ze jak mam konkretne zajecie to nie mysle o tym co mnie boli i sie lepiej czuje. z tymi pleckami to musze tez je olac, jak olalalam na wiosne i same przesta艂y:)tzn nie pamietam nawet kiedy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Studentka III roku
stres-stop 55 kg wa偶y艂am od jako艣 2 klasy liceum

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pewnie stwierdzicie ze musze tragicznie wygladac:( ale jestem tez niska, mi to przeszkadza z tego wzgledu ze trudno mi jest kupic dla siebie jakies ciuchy:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Stres-stop wlasnie wczoraj zaparzylam 2 torebki meliski i obudzilam sie w nocy z niepokojem(bo brzuszek mnie pobolewal) i pobudzeniem, juz rozmawialam z lekarka kazala wziasc relanium na noc... ja to zawsze wazylam 48kg ale odkad zaczelam leczyc tarczyce dobijalam do 51kg a teraz mam cos ok 55kg ale jestem przeciez w ciazy:) dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a to sprobuj z relanium:) ja nigdy tego nie bralam wiec nie wiem jak dziala te relanium:) slodkich snow, ja sie klade i tv poogladam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×