Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Witajcie, u mnie fajowo zimowo :) uwielbiam zime :) szczególnie jak ostro sypie :) ja dzis pozno wstalam , wczoraj zasnelismy z mężem jak 2 dziki :D ogladalismy film do pozna \"Bezdroża\" :) jestem pełna, ciężka ! cięzko mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka to najlepszy pomysl pod sloncem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Zgodz sie koniecznie!!!! Dobrze ci to zrobi!!!!!!!:) Trzymajcie za mnie kciuki aby zabawa byla udana:) ide dalej sie przygotowywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
a skąd ejsteś?? ja ze slaska i od razu zapisalam sie do psychologa panstwowo oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanik świadomosci nie opuścił i dzisiaj mnie;/ ja nie wiem. Czuję się dosyc nieźle fizycznie, psychicznie też ok. Więc do cholery skąd to się bierze? mózg to wielka zagadka nawet dla samego właściciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
zdrowko mi sie tez czasem qwydaje, ze czuje sie swiwetnie , dobrze a tu nagle ni stad ni z owad znowu sie zaczyna kolatanie.........byl e co mnie denerwuje, wyjscie na dwor, spacer, i te kolatania przy tym, dysznosci, jest mi niedobrze, boje sie ze za chwile zemdleje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga byłam. Zrobiłam EEG które wykazało ze wszystko jest ok. oprócz tego ze mam nieco zawyżone tak zwane fale Theta. I neurolog powiedziała ze nie chce mi dawać leków antypadaczkowych bo dla niej te ataki są niesymetryczne. (dla mnie chyba jednak są). powiedziała ze jestem jeszcze młoda i do ok. 25 roku życia takie cos moze sie zdarzać. Gdy spytałam czy to może byc na tle nerwowym powiedziała ze tak. Kazała łykać magnez, i niczym sie nie przejmować. Rzekła też że tak juz dla siebie i dla swojej spokojności mogę zrobić rezonans magnetyczny ale nie zrobiłam bo to jest drogie i nie mam czasu i nerwów juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
jatez lykam magnez ale nie odczuwam roznicy:(, mecze sie juz 8 lat i mam powoli dosyc, ide teraz do psychooga, pierwsza wizyta ciekawe jak to bedzie czy cos mi to da:(, ale skoro psycholog nie wypisuje recept to kto mi da cos na te leki i ten moj glupi leb bo mam go dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te idiotki dalej swoje
głupole żryjcie witaminę B12 to nie bedzie was swędziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix100
Witajcie mogę się przyłączyć jest mi bardzo milo Was poznać .Przeczytałam wszystkie posty cieszę się,że Was znalazlam.Od lata dopadło mnie to niedobre choróbsko.Nie mogę normalnie funkcjonować tzn.dzień tak dzień nie raz dobrze za chwilę ojejku telepawka.To przychodzi tak nagle.Przećwiczylam sztukę oddychania na mnie nie działa a jak to tylko na chwilkę.Proszę poradżcie coś bo to jest okropne kładę się spać i myślę już a co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix100
przepraszam ja dopiero do was dołączam i przycisnął mi się przycisk wyślij bez tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fijołek niestety to jest najszybszy termin na ktory udalo mi sie zapisac w sprawie tej boreliozy,po pozniej sa dopiero na rok 2010,lekarz rodzinny powiedzial ze powinno byc wszystko ok do tego czasu,ale leczenie u psychiatry mam dalek kontynulowac,zeby wyciszyc organizm,nie wiem co bedzie dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Aga. Zero reakcji na te posty to lekarstwo. A tak poza tym. ja też widzę guzik efektów z zażywania magnezu;/ nie chcę go brać. po co mam się szpikować czyms co mi nie pomaga;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazanek
Cześć dziewczyny .... nastrój mam ohydny na maksa cały dzień płacze.... objawy nawarstwiaja sie jedne na drugie... ale wam zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
ja sie tak boje co bedzie dalej w moim zyciu, do pracy sie nie nadaje, czuje sie slaba psychicznie, zestresowana, niesmiala, boje se odezwac, kto bedzie chcial takiego pracownika????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwiczka nie martw sie ..... kazdy znajdzie prace kazdy jestem tego przykladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ide jutro do pracy po zwolnieniu,zastanawiam sie czy tabletki będa na tyle działały abym mogła funkcjonowac normalnie.Rodzinka bedzie w domku,więc raczej nie mamm sie co obawiac o nich.Postaram sie skupiac mysli na tym co jest dla mnie przyjemne.Może sie uda to cholerstwo w miare opanowac. Po tych tabletkach po jakiejs godzinie od łykniecia,mam zawroty,ale potem ustepują.Chyba nic innego sie nie dzieje,co mialoby powodowac uboczne skutki. Śmigam do mycia i klade sie spac,bo mam wczesnie pobudke.Całe szczęscie,że dzis mam sie do kogo przytulić.Mąz ma teraz wolne🌻 Dobranoc i kolorowych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanek pogoda nie nastraja do dobrego samopoczucia. Jeszcze niskie cisnienie jutro ma być -760. Wiem że bywały niższe ale to nie jest też fajne. Ja cos przed nocą mam lęki pred dusznościami, cóż każdy z nas ma jakies halo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix100
Nie wiem dlaczego tak mnie traktujecie '''''''''''Tak mi przykro same boryacie się z tym problemem co ja AGa Nikitka co złego robiłam AGA::::::że napisalas ay dziewczyny nie odpoeiadały na mój pos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix100
Bardzo przyro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfd..
matrix100 one napisaly ,zeby nie odpowiadac na zlosliwosci pomaranczy o nicku-a te idiotki dalej swoje-:O jestem pewna ,ze nie chcialy cie obrazic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix100
Witaj Wanesso! Moje objawy to;bezsenność,nadpobudliwośća od jakiegoś czasu po prostu głupotka .Zawsze byłam dla ludzi "dobra" ale ostatnio to sama siebię prrzchodzę.Telepawka bierze mnie wtedy kiedy naprawdę mam być super kobitką.Po prostu niekiedy myśłę?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Matrix :) Nikt Cię nie ignoruje, na pewno. Ja dopiero odpaliłam kompa, a zaraz muszę uciekać. To , o czym myślisz, tyczyło się \"idiotki\", czy jak jej tam ;p Ja Cię doskonale rozumiem. Wszystkie jedziemy na tym samym mniej więcej wózku, czyli rozklekotana syrenką , ;) Oddychanie wypadałoby stosować regularnie, nie poddawać się. Każdy terapeuta to powie. Później postukam, pa. Trzymajcie się.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×