Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w szoku

czy naprawdę wszyscy faceci tacy są?

Polecane posty

Gość w szoku

mój mąż ciągle pisze smsy z innymi kobietami, spotyka się z nimi, zdradza mnie okłamuje i oszukuje. Ja tak nie potrafię życ, nie chcę! A on utwierdza mnie w przekonaniu, że to ja jestem nienormalna! Ze wszyscy tak robią, że ja jestem zbyt prawa, w tym mój problem! A on jest w porządku! Czy ten świat juz do reszty zwariował? Nie ma juz normalnych, szczęśliwych związków? Bo mój sie skonczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa
rob tak samo zobaczymy jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku
ale ja już nie chcę brzydzę sie nim. Rok temu go dorwałam. Prosił, błagał, obiecywał. Teraz narobiłam mu wstydu przed rodzicami, pokazałam znaleziony lewy telefon, bo wierzyli, że mieli idealnego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku
ja nie muszę sobiego niczego udowadniać w ten sposób. mam córkę wolę z niąa spędzać czas. I chyba lepiej nam będzie bez niego. Mieszka jeszcze z nami, bo rodzice wierzą w jego obietnice, ale tacy ludzie już się nie zmieniają.... Teść płakał i prosił o szansę dla niego.. ale ja juz nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku
po co wy się wogóle z nami wiążecie?!! Lepiej skaczcie sobie z kwaitaka na kwiatek i bzykajcie bezkarnie ale nie rańcie bliskich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku
o co wam chodzi z ta prowokacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku
dokładnie tak samo zachowuje sie mój mąż nie potrafi powiedziec dlaczego to robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku
nie znasz mnie więc ty mną nie pomiataj! jemu tez na to nie pozwole nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
nie pozwolisz?? przecież właśnie mu pozwalasz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
powiem: widziały gały co brały. o co wam chodzi? przecież nikt nikogo na siłę za mąż nie wydaje. znajdujecie sobie takich pacjentów, żenicie się z nimi bo są tacy zajebiści a potem jak dzieci się dziwicie że robią to co robią. jak się bierze ruchacza za męża to się nie ma co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
w szoku przykro mi ze tak masz.... u mnie bylo na odwrot to zona miala romans z komorka i z nasza klasa.... ja tez tego pojac nie potrafie czemu tak jest ze 2 kochajacych sie ludzi pozniej tak sie rani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ado den haag
nawet jeśli to provo to rzeczywiścieu mnie w pracy w pokoju jes taki gość co ma 2 lub 3 babki na raz (jedne wiedzą o sobie inne nie) ale same na niego lecą żeby później przejść zawód miłosny. Takich sobie drogie panie partnerów wybieracie i takie macie tego skutki. Fakt wrażenie dobre robi, jest miły (i zarabia nie mało) ale aż na kilometr wieje od niego fałszem i gierkami prowadzącymi tylko do zerżnięcia. Ot i taka moja konkluzja że na dupali trafiacie bo same tego podświadomie chyba chcecie. Logicznie nie da się tego wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
powiem: widziały gały co brały. o co wam chodzi? przecież nikt nikogo na siłę za mąż nie wydaje. znajdujecie sobie takich pacjentów, żenicie się z nimi bo są tacy zaj**iści a potem jak dzieci się dziwicie że robią to co robią. jak się bierze ruchacza za męża to się nie ma co dziwić. a no wlasnie mile Panie, tak to byw ajak sie bierze puszczadlo za meza:) Pozniej nie ma sie co dziwic. Dla tego za wczasu powinniscie uciekac od takich bo pozniej bedzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiecomega
paru dobrych jeszcze zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
gdzie Wy znalazłyście takich niedorobieńców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
no pewnie nie zawsze ale rece mi opadja jak kobiety sie zachowuja. Widza ze to ladjdus, slini sie do kazdej, oglada sie za kada i widac ze to babiarz a one nie wiem na co licza? Czasem to maja czarne na bialym ze je oszukuje albo zdradza ale dalej z nim sa i licza na cud. Cudow nie ma jest zdrowy rozsadek i trzeba liczyc na siebie. Jak sobie poscielesz tak sie wyspisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. nie wszyscy. jakby mój taki był to by nie był moim facetem. i dziwię Ci się, że w ogóle chcesz z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×