Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona maksymalnie

kto tu jest bardziej pokrzywdzony

Polecane posty

Gość wkurzona maksymalnie

wrocily po 18 z uczelni, zadzwonilam do swojego chlopaka, usiadlam zmeczona do komputera pisac prace, telefon mialam przy sobie tyle ze dzwiek wylaczony i dopiero po 21 zauwazylam ze moj chlopak dzwoni (po raz 9) i odebralam po czym on wielce obrazony ze tyle czasu nie odbieram i jeszcze z tekstem: \\\"gzdzilas sie?\\\", oczywiscie ja przeprosilam ale za te słowa zlapalam focha, oczywiscie nie przeprosil, a na dodatek to on czuje sie urazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szpanowski
przechlapane:) jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelllllook
yyyyy, trochę żenujące, nie ufa Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh eh
dobrze zes go przeprosila a ona albo sie nadmiernie wkurwil i cie niebawem przeprosi albo se glupie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona maksymalnie
o sory, wrocilam o 19 przeprosilam aby miec czyste sumienie Przybywam z daleka --> wybacz... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona maksymalnie
oj zarty to na pewno nie sa wiem ze tak nie myslal to mowiac byl wlasnie mocno wkurzony ale to przeciez do cholery powiniem miec do mnie jakis szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam temat moze wydawac sie interesujący jednak dalej juz tak ciekawie nie jest ale wybacze :P co do textu " gzdzilas sie" to pewnie tez bym tak powiedziala do faceta gdybym w ciagu kilku godzin nie mogla sie dodzwonic az 9 razy :( po 1 martwilabym sie ze cos sie stalo a po 2 gdyby odebral to z nerwow tak wlasnie bym go powitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona maksymalnie
ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona maksymalnie
dzisiaj mnie przeprosil... ale po co to bylo? burzyc latwo, odbudowac trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ado den haag
no i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem za co go
przepraszalas... Bo jakos nie zauwazalam zadnej Twojej winy... Niby dlatego, ze telefonu nie odbioeralas? Zajeta bylas - nie wazne czym. Moglas nawet spac. Nie masz obowiazku odbierania telefonow przeciez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona maksymalnie
bo nie mam komu sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
wkurzona maksymalnie , oczywiscie nie przeprosil, a na dodatek to on czuje sie urazony --------------------------------------------------------------------------------------------------- i ma racje - po to sa telefony by je odbierac , jak i dzwoni w nich by dzwoniły , w kosciele nie byłaś , a tylko tam rozumiem wylaczenie takowych , kazde inne miejsce wyciszenie ich wystarczy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
eh, rozumiem, że się zirytowal, różne myśli chodzą po głowie, kiedy się nie odbiera komórki "czy coś się stało? wypadek? zgubiła? dlaczego nie może odebrać?". Pewnie, że przesadził, tym bardziej, że to nie była cała noc, czy coś takiego, ale postaw się w jego sytuacji, odrobina empatii nie zaszkodzi... Mu również. Ogólnie, głupi temat. Załatw to ze swoim chłopakiem, wyjaśnij, dlaczego poczułaś się urażona, nie wiem, po co ten topic... Chcesz mu potem powiedzieć "widzisz, to ty masz mnie przeprosić, bo baby na kafeterii przyznały, że to ja jestem tutaj bardziej pokrzywdzona!"?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
wkurzona maksymalnie do cholery powiniem miec do mnie jakis szacunek ------------------------------------------------------------------------------------------------- jak i ty do niego ! a w tym wypadku polega on na odbieraniu telefonów od niego ! masz chłopaka , logicznym jest iz moze dzwonic ! zatem telefon powinnas miec przygotowany - to jest szacunek wlasnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
w banku sie nie jest nigdy dłuzej niż około 20minut , ja bynajmniej na pzrestrzeni lat 20 dłuzej nigdy nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona maksymalnie
po to jest kafeteria zeby pisac tu durne tematy, w telefonie mialam dzwiek wylaczony bo zapomnialam wlaczyc po cwiczeniach, po powrocie do niego zadzwonilam wiec wiedzial ze jestem w domu KONIEC TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Moja siostra zakładała konto w banku przez godzinę! Ot, taka ciekawostka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×