Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a tak na marginesie

Co na ścianę w salonie?

Polecane posty

Gość Peryskopers
Znakomite te połączenia w kuchni kolorystyczne i pomysł na pas międzyszafkowy w postaci szkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Szkło jest bardzo modne i praktyczne. W bardzo łatwy i tani sposób możemy szybko zmienić kolorystykę naszej kuchni poprzez wymianę tapety pod szkłem, bądź przemalowanie ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffff
Na ścianę w salonie proponuję nieśmiertelny dywan! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tga
Lustro optycznie powiększa a jak jest od razu z podświetleniem to dodatkowo otrzymujemy efekt przestrzenny i nie trzeba tracić miejsca na oświetlenie. Ja mam lustro ze strony www.lluks.pl w łazience o powierzchni 3,4 m2 i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u La La
Głowę ex dziewczyny Twojego męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J apolecam gotowe naklejki drzew zwierząt lub szablony, aby samemu zrobić coś fajnego na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego w jakim klimacie i kolorach urządzony jest pokój. Coś takiego bedzie sie świetnie prezentować wśród szarości nowoczesnych szarości: http://agatahome.pl/1-Katalog,produktow/4-Dekoracje/9-Obrazy/11367-obraz.html?lp=8 a to z kolei do pokoju z kolorystyką czarno-czerwoną: http://agatahome.pl/1-Katalog,produktow/4-Dekoracje/9-Obrazy/251-komplet,obrazow.html?lp=30 ten do białego, wygodnego, minimalistycznego wnetrza: http://agatahome.pl/1-Katalog,produktow/4-Dekoracje/9-Obrazy/254-komplet,obrazow.html?lp=33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelas
Polecam galerię / pracownię obrazów http://www.obrazyolejne.com.pl , ręcznie malowane obrazy na płótnie od prawdziwych artystów i naprawdę za niewielkie pieniądze można kupić całkiem spory obraz, poza tym bardzo przyjemni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie zależy w jakim klimacie to ma być utrzymane. Mnie osobiście bardzo podobają się plakaty w antyramie. coś takiego najbardziej by mi odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadł mi w oko jeden wypoczynek w kolorze stalowym w Agata meble, zasłony też mam stalowe z delikatnym czarnym akcentem i teraz myślę że przydałoby się coś żywszego na ściany. A może jakieś lustro? Sama nie wiem.... Macie jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jak już jestes przy agacie to sobie obejrzyj katalog salonu? Myślałaś może o obrazie? Np ten w linku jest w kolorystyce takiej szarej, ale ma różowe akcenty które ożywią wnętrze będą pasowały bardzo do szarości i stalowych odcieni:) http://www.agatahome.pl/1-Katalog,produktow/4-Dekoracje/9-Obrazy/17582-obraz.html?lp=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka ten z zegarem w czerni i bieli też by pasował dobrze do nowoczesnego wnetrza, kolory nie grają roli bo czern i biel pasuje do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedno, a abstrachując już nawet od sezonowej mody - zdecydowanie sprawiają mocniejsze wrażenie. Wystrój kontrastowy według mnie bardzo pasuje do osoby z silną osobowością - a nawet może służyć jako "wizualne wzmocnienie" osobowości słabszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi kontrastami nie można przesadzać. Może czerwone ściany ładnie wyglądają w katalogu lub w reklamie telewizyjnej, ale nie można zapomnieć, gdzie mają one być zastosowane - w domu. Dla większości ludzi dom jest miejscem odpoczynku i relaksu i nie trzeba atmosfery dodatkowo podkręcać. Nawet sztuka abstrakcyjna może być w łagodnych kolorach http://www.kuferart.pl/76031,kompozycja-vii-obraz-akrylowy.html Wydaje mi się, że w domu powinny jednak przeważać barwy neutralne dla ludzkiej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia gustu, ja osobiście lubię neutralne barwy, ale i tak łączę je z kontrastującymi dodatkami tak, żeby nie było nudno. Ściany i meble neutralne łatwo można połączyć z kontrastującymi dodatkami, jak np. lampy, ramki na zdjęcia, świeczki, a kiedy kolor nam się znudzi nie musimy robić remontu wystarczy wymienić dodatki. Spory wybór dodatków do domu jest np w agata home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexttome
Ja jestem raczej fanką minimalizmu. Nie lubię przesady, właściwie nie mam ozdób na ścianach, niewiele kolorowych akcentów. Jedne na co dałam się namówić, choć to też nie było łatwe - na matę magnetyczną na lodówkę, jako, że mamy kuchnię otwartą na salon, dla mnie to jedno pomieszczenie ;) Mam dokładnie coś takiego imitującego witraż http://oklejaj.pl/product-pol-1410-Mata-na-lodowke-Witraz-0112.html Bardzo fajnie się wyróżnia kolorystycznie między czernią, bielą i szarością reszty. Dodatkowo myślę, że plus jest taki, że zabezpiecza to lodówkę, przed zewnętrznymi uszkodzeniami mechanicznymi typu otarcia. Przyznam, że wcześniej był pomysł fototapety, jednak nie zdecydowałam się:) Jednak taką matę magnetyczną mogą zdjąć i wymienić właściwie w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Agata Home na stronie ostatnio czyham na promocje, bo pojawiają się co jakiś czas. Mają zresztą tam dość fajne, oryginalne dodatki na ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się bardzo podobają czarno-białe fotografie rodzinne w prostych ramkach - to zawsze dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda zgadza sie, ale to, w jakim wnetrzu ludzie odpoczywają też jest bardzo zależne od charakteru. Jeden w delikatnym filigranowym lawendowym otoczeniu odetchnie pełną piersią, inny sie udusi. To samo z nowoczesnymi wnetrzami - jednego minimalizm i proste formy upokajają, innego w oczy kolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junii
Naklejka, fototapeta, ozdobna tapeta, duży obraz lub kilka małych za zdjęciami, lustro, półka. Dużo inspiracji jest w internecie na stronach z dekoracja wnętrz np. Stylowi, Domosfera, mnóstwo często też ekstrawaganckich pomysłów jak modne kartonowe dodatki np. półki, ramy na zdjęcia - Pinterest czy Tektoora. Najlepiej pooglądaj dużo zdjęć, zobaczysz co Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania23l
Jakaś fototapeta, plakat akurat te artykułu są tanie w porównaniu np. do obrazu. Wzorów możecie poszukać na knor.pl lub deccoria albo popytać na forach wnętrzarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×