Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a tak na marginesie

Co na ścianę w salonie?

Polecane posty

Gość fotografik
Jeśli chodzi tylko o ścianę w małym salonie, to nie poszalejesz za bardzo. Zresztą nie ma to sensu, zagraci tylko małe pomieszczenie. Proponował bym Ci na ścianę to co tutaj: http://bit.ly/7hMUkG tylko może nie z wieżą Eiffla... No chyba, że jesteś fanem Paryża... Możesz też zrobić sobie kolaż z własnych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fototapety robią ostatnio ogromna furorę, a jeszcze kilka lat temu wszyscy uważali, że to przeżytek. No ale skoro już wróciły do łask, ku mojej uciesze, to uważam, że warto się zastanowić nad tym czy takich fototapet nie położyć sobie w domu zamiast dajmy na to zwykłego malowania. W wielu miejscach widziałam znakomite wzory fototapet, ale przyznam, ze najbardziej podobają mi się te z decorations.pl - mają przede wszystkim duży wybór, co wydaje mi się ułatwia sprawę - praktycznie do każdego stylu, wystroju można znaleźć coś odpowiedniego. Zajrzyjcie sobie, na pewno coś wam się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia Cieślak
Powszechnie wiadomo, że salon jest wizytówką każdego domu dlatego tak wszyscy dbamy o jego wystrój. Ostatnio sama zastanawiałam się co mogę u siebie zmienić. Ale obyło się bez większych zmian, bo kupiłam tylko szablon dekoracyjny magnata w7. Mały szczegół, a salon wygląda teraz o niebo lepiej. Oprócz tego należę do miłośniczek kwiatów, więc w moim salonie pełno roślin doniczkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż - są dwa rozwiązania jak na mój gust;) Możesz wybrać sobie jakąś grafikę i poprosić drukarnię wielkoformatową o wydrukowanie jej, a następnie umieścić ją w antyramie i powiesić;) Druga opcja, mniej czasochłonna to kupić tak jak wyżej podpowiadają - fototapetę lub tapetę w jakimś ciekawym wzorze, np. w tym decorations.pl ;) Lepszej opcje to już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym była w takiej sytuacji i nie miałabym wielu środków na to, żeby porządnie udekorować salon - wybrałabym tapetę lub fototapetę (a cenowo jednym z tańszych sklepów z takimi materiałami są multizakupy.pl). Ewentualnie powiększyłabym jakieś zdjęcie i oprawiłabym je w piękną ramę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby fajnie ozdobić ścianę, nie wydać na to fortuny i nie robić remontu warto się zdecydować na obraz. Taka pusta ściana aż się prosi o jakiś dodatek. Duży wybór i niskie ceny mają na przykład w galerii Vide: http://www.vide.pl/, warto zobaczyć, co mają do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Pomysłów jak czytasz jest wiele, ciężko coś jednoznacznie powiedzieć nie widząc całości tego lokalu, czy pomieszczenia. Wrzuć fotkę na naszym profilu na FB, na pewno coś fajnego tam wymyślimy. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsiul
A jakbym chciał cegłę czerwoną na ścianę walnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Jak najbardziej, kluczową kwestią jest aranżacja całości z wykorzystaniem takiej cegły. Zajrzyj na naszą stronę jedna z naszych realizacji zawiera taką aranżację. Wyszło świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Tak z ciekawości dużo mieszkań w ciągu roku wykańczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie nic nie zastapi prawdziwego obrazu z wyraźnym maźnięciem pędzla. A nie zdjęcie obrazu czy fototapeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArtStudio
Wiele inspiracji w galerii Ariela, malowidła, które optycznie powiększają nawet bardzo małą przestrzeń a ponadto świetne nastawienie na klienta i elastyczność http://mojegaleria.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Peryskopers, w tamtym roku Decoroom wykończyło blisko 80 lokali, w tym będzie sporo więcej bo zaczynają się prace u developerów, z którymi współpracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
A konkretnie? Jeśli można wiedziec to napisz, u których developerów można Was spotkać? Rozmach widze spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza-92
na ścianę w salonie oczywiście jakaś półka albo fajne lustro ja takowe zamówiłam na www.m-wloskie.pl ;) fakt troche kosztowało ale ramy są nieziemski! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Obslugujemy m.in. Oligo Park w Pruszkowie, Vital Park w Ząbkach, Mozaika Mokotów na Cybernetyki, Aura Park na Wilanowie, Apartamenty przy Krasińskiego na Żoliborzu, Concept House przy Cybernetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Uuu to sporo roboty. Macie jeszcze czas na indywidualne projekty przy takim rozmachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Klienci indywidualni to nasz priorytet. Tak dzielimy pracę, żeby terminowo oddawać mieszkania naszych klientów w inwestycjach developerów , z którymi współpracujemy, jak również obsługiwać wszystkich pozostałych klientów. Właśnie dlatego pracuje u nas nie jeden, a kilku projektantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
No przy takim zainteresowaniu developerów świadczy to tez o waszej jakości i dobrej ofercie, oni raczej byle kogo nie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruno25
ja mam w salonie na scianie powieszony w antyramie piekny widok wysp seszeli z puzzli 3000szt, troche zajelo ich zlozenie ale po ciezkim dniu pracy ten widok jest uspokajajacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progard
Na pewno prostokąt. Zobacz - http://www.obrazy.meble.pl/p2039,pejzaz-lato.html Taki mnie się podoba, ale co podoba się tobie to już sama oceń ;-) Odpowiednie dobranie obrazu wcale nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Tu kilka fajnych pomysłów na ściany w małym mieszkaniu, w różnych pomieszczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleber
progard - obraz jest spoko, ma przyzwoitą cenę, ale to już trzeba dobierać konkretnie pod dane pomieszczenie, meble, kolor ścian itp. Generalnie jestem jak najbardziej za. W wielu domach po prostu brakuje jakiejś dodatkowej dekoracji ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffgfffffff
kup puzzle z jakims widokiem ladbym,krajobraz czy zwierze ale,takie duze,min 1000 elementow.Uloz,naklej na kartke,kup antyrame i masz orginalnie ozdobiona sciane.Ja tam mam i wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskopers
Decoroom , chyba link Ci się nie wkleił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×