Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a tak na marginesie

Co na ścianę w salonie?

Polecane posty

Gość gość
Jak wygląda ściana po usunięciu fototapety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchomorek6699
Hej, według mnie zarówno w małych jak i większych pomieszczeniach doskonale sprawdza się fototapeta <3 Nie ma potrzeby ciaprania się tak jak przy malowaniu czy w ogóle jakichkolwiek przeróbkach - przyklejasz i gotowe! W zależności od rozmiarów wnętrza wystarczy dopasować wielkość oraz wzór (żeby optycznie powiększała przestrzeń) - nie znam lepszego, tańszego ani szybszego sposobu na zmianę charakteru wnętrza :D Zerknij sobie na tapetos.com, tam jest tego pełno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo czesto własnie zaglądam na stronki Decomanii własnie w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań i pomyslów jesli chodzi własnie o to co zmienic i wykorzystac w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposobów na aranżację ściany jest bardzo dużo. Powracającym trendem w dekoracji jest sztukateria wewnętrzna. Jest to na pewno ciekawy sposób dekoracji, a przede wszystkim oryginalny. Listwy ścienne czy panele dekoracyjne 3D ze względu na różnorodność kształtów komponują się z każdym stylem wnętrza. Malując je na ulubione kolory czy kontrastujące sprawi, że pomieszczenie nabierze charakteru i będzie przyciągać wzrok. Dzięki nim można stworzyć fascynującą i indywidualną dekorację . Można je połączyć z innymi materiałami czy dekoracjami. zapraszam do zapoznania się z przykładami z zastosowaniem sztukaterii na www.wmb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia781
Ja też jestem zwolenniczka dodatków artman24.pl. Już prawie zbankrutowałam przez nich, bo mam napis na ścianę w sypialni, wieszaki w kuchni i jeszcze napis na domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to idealna opcja dla maluchów które lubią uskuteczniac wszelkiego rodzaju rysunki na ścianach. Patrzyłam na oferte Decomanii i faktycznie chyba tutaj jest najwiekszy wybór. Trzeba bedzie pomyslec o czymś takim na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatiBe
Zgodzę się z Julią. Ceny wieszaków Artman nie są wysokie ale są na prawdę piękne więc jak się zamówiło jeden i znajdzie miejsce na kolejny to ciężko się powstrzymać przed zakupieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turystkaa
Teraz modne są takie betonowe wykończenia tu kilka fotek jest na żywo jak to wygląda http://www.podlogidrewniane.pl/plyty-beton-architektoniczny/ Chętnie bym dała coś takiego na ścianie z kominkiem ale to spore koszty bo i kominek trzeba by od nowa obkładać, ale wygląda ten beton naprawde fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fix2202
Na ścianę polecam drewniane poroże - połączenie tradycyjnej ozdoby z nowoczesnym wykonaniem. To jest zupełna nowość u nas. Produkt świetnie się prezentuje zarówno w nowoczesnych, designerskich wnętrzach, jak i w domach gdzie wystrój koncentruje się na tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się podobają panele dekoracyjne Motivo, w voxie je oglądaliśmy.Podobno są łatwe w montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak modne teraz plakaty z napisami łatwo przecież wykonać samemu. Nie rozumiem po co wydawać kasę na coś co samemu można napisać w 5 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sole mio
Mogę Ci polecić producenta ozdób do ścian wewnętrznych i zewnętrznych sztukateria24.pl Możesz np ułożyć na ścianie jakieś elementy z paneli 3d, nie wydasz dużo a efekt będzie świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia889
Faktycznie http://sztukateria24.pl/ oferuje spory wybór. Wygląda ładnie i cenowo patrzę też bardzo korzystnie, urządzając na przykład salon nie wyda się na to całej fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jeszcze wiecej inspiracji do takiej metamorfozy polecam zajrzeć na strony Decomanii. Tutaj też pomysłów i rozwiązań nie bedzie brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam w voxie panele które imitowały cegłę, stylowo to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przyznać, że ten trend elementów betonu w mieszkaniu robi wrażenie i całkiem niezłą karierę wśród naszych klientów, którym zalecam płyty betonowe od VHCT.PL, ponieważ to wysoko zaawansowana technologia produkcji betonu, która zapewnia najwyższe standardy produkcji i jakości płyt betonowych. To po prostu najlepsza jakość na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×