Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlackCoffee

Chciałam otoworzyć własny biznes! Macie jakieś pomysły, porady?

Polecane posty

W tym roku skończyłam studia- ekonomię, mam 4 letni staż pracy i chciałam otworzyć własny biznes..w mieście ok 30 tyś. macie jakieś pomysły? tu jest w zasadzie wszystko..więc ciężko wymyślić coś to przyniesie sukces! pełno tu tanich sklepów które chyba mają zyski szmateksów aptek banków sklepów wszystko po 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja już nie mam sił. Owszem pracuję ale za 900zł; w firmie bez perspektyw i pewnie zaraz się sypnie:( nie wytrzymuję tu psychicznie szukam pracy i nic..składam cv i ciszaaa :(:(:( więc biznes muszę otworzyć..tylko jaki?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez o tym myślałam
ale tez nie mam pomysły...mieszkam w tak suzym miescie jak ty i oczywiscie tez tu wszystko jest...chyba zrezygnuje z tego pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tu np. sklepu house, sporo młodziezy ubiera się w takich sklepach tylko pytanie? czy to pójdzie skoro chińszczyzna rządzi światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśłam też o salonie ślubnym, organizacja ślubów, komuni, chrzcin..imprez..tylko to chyba za małe miasto na takie kordynatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez o tym myślałam
u mnie jest haus i inne takie...nie ma reportera...kiedys był ale zbankrutował...w takim małym miescie nie przejdzie salon sukien ani nic podobnego....normalnie nia mam juz pomysłów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u nas są jakieś salony..nie wiem jak im idzie..ale są... a śluby cały czas na topie:D kurcze..sklep to nie jest szczyt moich marzeń...w ogóle to chciałabym pracować w biurze najlepiej w banku...a więc otworzyć np. agencję pko tylko u nas jest strasznie dużo..:O a może w mieście w pobliżu? hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znalezienie lokalu to też graniczy z cudem..oczywiście z dobra lokalizacją.. ee ludzie nie macie żadnych pomysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyhhyuuhhuhu
u mnie w miescie 40tys. brakuje dobrego fryzjera, stylistow do fryzur, pelno takich co biora po 7zl za strzyzenie i wszystko na jedno kopyto, moglbym dac nawet z 50zl ale zeby to wygladalo z finezja. W malych miastach jest ciezko otworzyc nowy biznes, jesli bedziesz konkurencja dla jakiegos skleu to ciezko sie przebic, bo zazwyczaj tametn sklep ma swoich klienow, pozatym juz jest rozreklamowany, ma rabaty u producentow. najlepszym rozwiazniem jest cos czego nie ma (ahh jak ja zaluje ze nie ma tu takiego salony fryzjerskiego :P). najlepsza sa pomysly na ktore sie samemu wpadnie a nie od kogos uslyszy, sama wiesz w czym czujesz sie najlepiej, jakie masz doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam do zaoferowania
Internetowy sklep, w pełni zaopatrzony we wszystkie narzędzia, Internetowe biuro nieruchomości z ofertami również poza Polską Kika programów franchisingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończyłaś studia
i piszesz "tyś." kobito, zlituj się wyraz brzmi : tysięcy - czyli posiada zmiękczające i i pisze się tys. nie nauczyli cię tego w podstawówce ? normalnie żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego internetowe biuro
nieruchomosci jest dobre? 1. O wiele tańsza licencja na prowadzenie tej działalności, zaledwie 500 zł 2. O wiele miniejsze koszty uruchomienia tej działalności - zaledwie 1100 zł oraz jej prowadzenia. 3. O wiele mniejsze obciążenie w trakcje przeprawodzenia transakcji - większą cześć obsługi klienta bierze na siebie właściciel nieruchomości 4. Zasięg usługi nie ograniocza się lakolnym czy nawet krajowym rynkiem. To tylko podstawowe atuty. Znajdzie się jeszcze trochę dodatkowych, które też są istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobeto nie osmieszaj sie
widac, ze z ciebie biznesloman jak z koziej d.... waltornia, skoro pomyslow na siebie szukasz na kafe u anonimowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
Mysle,ze klientow nigdy nie zabraknie w .....zakladzie pogrzebowym, kasa jest niezla tylko nie wiem czy ci sie uda bo w tym fachu jest straszna rywalizacja,zastraszanie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
właśnie wpadłam na pomysł wczoraj jak chodziłam najpierw po uczelni a potem po mieście to zauważyłam że jest bardzo dużo młodych dziewczyn z nadwagą z reguły mało fajnie ubrane bo jak wiadomo rozmiarówka w wielu sklepach kończy się u nas na 44 pamiętam, że jak byłam w Anglii to też miałam problemy ze znalezieniem ciuchów, ale to dlatego, że oni z kolei mają bardzo duże rozmiary a ja w Polsce noszę 34/36 a jakby tak latać do Angli w czasie wyprzedaży kupować jakieś fajne ciuchy i potem je w Polsce sprzedawać byłam tam w szoku bo takie same ciuchy kupowałam w rozmiarze 8 ( nasze 36) można było dostać i w rozmiarze 18 a nawet większe byłam tam w zeszłym roku w lipcu akurat były wyprzedaże i naprawdę można było zrobić niezłe zakupy poza tym nawet bez wyprzedaży można spotkać całkiem tanie ciuchy ja wiem, że dla niektórych ubrania z primarku moją być szajszem ale bluzy które tam wtedy zakupiłam w cenie 4 funty za sztukę noszę do dziś w sumie można by sie tam przelecieć zobaczyć jak się człowiek postara to można wyczaić jakiś tani bilecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
zapomniałam tylko, że bagaż musi być do 20 kg:( ale można jechać też busem, choć tam chyba też jest ograniczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, załóż sklep z biustonoszami (brytyjskie, bo nasza rozmiarówka leży i kwiczy). Większość (do 95%) kobiet ma źle dobrane biustonosze (za szerokie obwody, za małe o średnio 3 numery miski), a te, który na lobby dowiadują się, jaki mają naprawdę rozmiar - wpadają w rozpacz, bo w Polsce nie uświadczysz np. rozmiaru H, o K czy O nie wspominając (mówię teraz o kontynentalnej rozmiarówce, nie brytyjskiej). Każdy sklep, czy to internetowy, czy - jeszcze lepiej - stacjonarny, ma w ciągu pierwszych dwóch tygodni działalności od kilkuset zamówień wzwyż (a każde to 2-3 biustonosze), poczytaj na LB. W dodatku producent taniej, ciekawej modelowo i rozmiarowo marki Curvy Kate szuka dystrybutorów w Polsce (nie wiem, czy typowa franczyza, ale na pewno dostaniesz wsparcie). Żyła złota. Czasami sama zastanawiam się, czy nie rąbnąć wydawnictwem z e-księgarnią i nie otworzyć takiego sklepu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzenie swojego biznesu to często droga przez mękę. nie ma lekko, szczególnie jak jest się zmuszonym wystawiać faktury z długim terminem płatności. ale jest na to rozwiązanie. nie trzeba brać kredytu by ratować swoją firmę: http://mlodzinadorobku.pl/co-to-jest-mikrofak toring/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mowa o własnym biznesie to przytoczę historię mojego kolegi, który w krótkim czasie nieźle się dorobił na myjniach. Nie inwestował dużo bo uzyskał dotacje i kupił myjnie parowe od greensteam. Ta firma pomagała mu w uzyskaniu tychże dotacji, co opłacało się obu stronom. Do tego przygotował się dobrze marketingowo i zaczął jedzic do kilku firm, którym mył auta. Obecnie ma trzy punkty na terenie dwóch miast i żyje mu się dobrze. Warto kombinować i szukać niszy w swoim miejscu zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku doskonałym pomysłem okazała się inwestycja we własny warsztat samochodowy. Z pewnością nie osiągnąłbym tego sukcesu bez wcześniejszejego zakupu części od www.motohurtownia.com.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, całkiem dobrym pomysłem jest agencja merchandisingowa dla przykładu http://savoir.pl Wiele firm i to dużych szuka tego typu usług jak wykładanie towaru czy outsourcing kadrowy. Tyle pieniędzy z pewnością wystarczy na dobry start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym proponował własną stację paliw, jednak pod miastem, w małej miejscowości. Najważniejszym punktem jednak będzie dbałość o wysokiej jakośc***aliwa - te dostarczy dla Ciebie http://auto-benz.pl/ z którymi mam przyjemność wspólpracować od bardzo dawna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja otworzylam sklep z ubraniami! Działa świetnie, osobiście jest super. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu sprawy. W http://kdf.poznan.pl/ sa swietnej jakosci kasy fiskalne. Osobiscie z nich korzystam i jestemzadowolona. Super sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zajmuje od dawna organizajac imprez, a takze koncertow. Ta praca jest moja pasja, spotykam wielu bardzo ciekawych ludzi. DO koncertow plenerowych potrzeba odpowiedniego naglosnienia i oswietlenia, ktore zapewnia firma http://bscav.eu/ - imprezy zawsze sa swietne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja i kawiarnia to dobry pomysl. Tylko trzeba wymyslic cos co ewyrozni ja sposrod innych. Moja restauracja jest spokojna i zaciszna. i laczy tez w sobie czesc kawiarniana. mamy karty menu i inne produkty od http://decorest.pl/ - wszystko wyglada ladnie i dzial naaprawde swietnie! Poelcam ten pomysl na biznes!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×