Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcin800rr

czy warto

Polecane posty

Gość marcin800rr

Hej ta historia nie powinna nigdy się wydarzyć Poznałem kobietę po rozwodzie nie odrzuciłem jej chciałem z nią być pomagałem jej ja mogłem . Spotykaliśmy się 2 -3 razy w tygodniu zawsze też w sobotę i niedziele. Wszystko się układało aż nagle przyszedł 3 październik i telefon że chce porozmawiać wiedziałem że jest coś nie tak i to był koniec. Ale powiem wam coś o niej miła męża który ją zdradził , miał chłopaka przede mną , który ją okłamał bo miła żonę i ją wykorzystał , a ja chciałem jej odmienić życie chciałem być z nią i mieć dzieci , dom , rodzinne mówiłem jej o tym , nawet chciałem z nią zamieszkać i z się zaręczyć po pół roku tak rozmawialiśmy jednak obok mieszkał rozwodnik z dzieckiem 8 letnim i zaczęła tam chodzić i dopuściła się zdrady kłamała mi prosto w oczy że nie nigdy do tego nie doszło i że takim i podejrzeniami zniszczyłem wszytko ale koleżanki które przyjeżdżają do niej powiedziały mi że nocuje u niego to wiadome tak bez przyczyny by chodziła tam. Ona mnie nienawidzi za to że tak pomyślałem kłamała mi w żywe oczy . Nasza znajomość w ogóle przerodziła się w nienawiść prze nią i tego obok co mieszka. Ja jej drugiej szansy nie dam bo to jest kobieta dno jak ją może mieć kto się obok niej zakręci tak mi się wydaje a najgorsze było to jak powiedział mi że niema nic i że mnie nie kocha i była by zemną nie szczęśliwa. Usunąłem jej numer i tak z miłości wszedłem nienawiść ja już jej drugiej szansy nigdy nie dam bolał to ale przeżyłem i wiem że ona zrobi to samo z nim co zemną. Gdy mnie pytał co czuje do niej powiedziałem miłość i chciałem jej zrobić 14 października niespodziankę z kolacja którą miąłem sam przygotować i tam powiedzieć co czuje jednak nie dał mi szansy , przygotowałem wyjazd na sylwestra. Wiem jedno że takiego chłopak jak ja nigdy nie będzie miał już byłem za dobry gdy się z nią spotkałem patrzyła tak obojętnie i nic mnie nie słuchał tylko powiedział że mnie nie kocha trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuglhdoidpix
nie warto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuglhdoidpix
marcin800rr ty cioto:(wez se inna laske znajdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×