Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamama84

3 miesieczna dzidzia

Polecane posty

Gość mamama84

mam 3 miesiecznego synka. Jest zdrowy, ma jedynie katarek, ale chodzi o to ze nie wiem czy sie dobrze rozwija. Lekarz stwierdzil ze wszystko jest ok, glowke ladnie trzyma, no jest ok. Ale chodzi o to, ze nie mam z nim jescze takiego kontaktu dobrego. Czasem sie zasmieje, pogada ale bardzo zadko, nie usmiecha sie na widok jmnie ani meza, trezba dlugo z nim rozmawiac zeby zobaczyc usmiech, ale nawet na rozmowy zadko ma ochote, bardzo zadko skupia wzrok na twarzy czyjejs tylko wodzi oczami po calym pokoju, czesto placze, tylko na rekach sie uspokaja i to tez nie zawsze. Ja nie wiem, z niego taki ponurak czy cos mu jest?? juz sama nie wiem, doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde dzidzi ma inną naturę- mój syn też był taki poważny i obserwował tylko wszystko wokół Co do rozwoju radzę sprawdzać sobie mniej więcej w takich specjalnych tebelech- chyba nawet są w książeczce zdrowia maluszka- w jakim miesiącu co powinno dziecko umieć- jeśli większość z tych wytycznych sprawdzisz na tak- to nie ma się czym martwić. Tym bardziej, że jak piszesz konsultowałaś z pediatrą i on nie zauważył nic niepokojącego. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka też ma 3 mies.,zaczyna powoli coś tam gaworzyc.Uśmiecha się codziennie,tyle że do lampy :) Z uśmiechem do mamy to już gorzej.Myślę,że nie masz się czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×