Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angie.......

jestem ladna mam 25 lat a mimo to nigdy nie mialam chlopaka

Polecane posty

Gość angie.......

tak na powaznie:O kreci sie pelno kolo mnie ale nigdy ten co ja chce a jak juz to chce tylko seksu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:13 Zwodniczy Aniołek (Zwaniolek@gmail.com) [zgłoś do usunięcia] Może po prostu nie spotkałaś, żadnego odpowiedniego. A może masz za duże wymagania..... Nie może tylko na pewno za duże wymagania..Z drugiej strony czemu niby miała by dziewczyna brać jak leci,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że przez takie zachowanie zawężasz krąg facetów którzy mogą się Tobą zainteresować,,No bo skoro non stop jej coś nie pasuje to jakaś dziwna musi być,,,A co do seksu..Co w tym złego..w końcu im się podobasz...Gorzej jakby było odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie.......
jestem zalamana:O jak juz ktos mi sie spodoba a ja jemu tez to przy blizszym poznaniu okazuje sie ze chodzilo o seks bo facet zajety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angie....... [zgłoś do usunięcia] jestem zalamana jak juz ktos mi sie spodoba a ja jemu tez to przy blizszym poznaniu okazuje sie ze chodzilo o seks bo facet zajety Co?????????????????????????? jak zajęty to nie mogło chodzić o seks...Bez przesady..Chyba że ten twoj wybranek lubi zdradzac swoja kobiete,...Chyba nie chcialabys sie z kims takim zwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie.......
czemu ja mam pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie.......
nie chce facet ktory mnie "przeleci" a potem zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angie....... [zgłoś do usunięcia] nie chce facet ktory mnie "przeleci" a potem zostawi To co co ci chodzi? bo nie nadazam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie.......
cche kogos do zwiazku a nie tylko do seksu i to zajetego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdef
po pierwsze nie musisz, byc ładna, zeby sie koło ciebie faceci krecili, wystarczy, ze jestes łatwa, a juz sie beda krecic, a ztego co piszesz jestes"łatwa" bo piszesz, ze lubisz sam seks..lubisz sie spotykac z facetami dla samego seksu...wiec nie zaprzeczysz swej łatwosci.. a takie wiesci, ze "dziewcyzna lubi seks" uwierz mi z ust do ust sie roznosza..mezczyzni sa tez plotkarzami, lubia opowiadac z kim spali..jeden powie drugiemu i juz całe miasteczko wie, ze lubisz seksik:) a wiesz, czemu nie mzoesz normalnego faceta znalezc? bo sama piszesz, ze lubisz skakac z kwiatka na kwiatek, lubisz, ten seks bez zobowiazac, to sie nie dziw, ze zaden normalny facet cie nie chce.. normalni nie chca za kobiete swojego zycia miec puszczalska, wola porzadna? a jak myslisz, czemy bo boja sie ze po slubie tez bedzie sie puszczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqdef
piszesz, ze nie chcesz tylko seksu., teraz, a na samym pocxatku pisałas ze chcesz tylko dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angie....... Ci chetni pewnie sa ale ty ich odtraczasz bo cos ci nie pasuje...Szukasz idealu na sile i zamykasz moze sobie droge czasem na udany zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellllaaaa
dwqdef nigdzie nie napisalam ze sie spotykam dla seksu nie robie taknie sypiam z nimi chyba nie umiesz czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie.......
ta ostatnia wypowiedz jest moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beauty girl... [zgłoś do usunięcia] bo prawda jest taka ze malo jest teraz prawdziwych mezczyzn tzn????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ze facetow malo teraz obchodzi czy dziewczyna jest inteligentna madra ladna itd ich obchodzi czy jest szybka jesli chodzi o seks niestety ale wiekszosc tak mysli:O panuja jeszcze stereotypy ze jak ladna to glupia albo bedzie zdradzac faceci nie lubia takich bo przy takiej sie boja czy nie znajdzie , zdradzi z innym a taki glupi pasztet to przynajmniej wierna bedzie przykre ale tak jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie.......
widac mam pecha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden z nich
Angie, ja taki nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z nich [zgłoś do usunięcia] Angie, ja taki nie jestem ;))))) Juz wiesz czemu jestes slodki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×